Anime Great Teacher Onizuka

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
gto2.jpg


Onizuka postanawia porzucić gang motocyklowy, aby zostać nauczycielem. Grubo się pomylił myśląc, że wybrał spokojniejszy tryb życia. Będzie musiał wiele się nauczyć, zanim poradzi sobie z niektórymi wychowankami. Jego oryginalne gangowe metody szybko zjednają mu jednak wielu przyjaciół wśród uczniów.
http://azunime.net/anime/idanm,13,idrec,13,recenzja.html

Według mnie jest to najlepsze anime z tego gatunku. Bardzo zabawna, przyjemna komedyjka, a do tego przewijają się również poważniejsze wątki. Kiedy oglądałem GTO uśmiałem sie jak nigdy. Miny i pomysły głównego bohatera mnie powalały.
biggrinkm6.gif
Na końcu jednak można odczuć pewną monotonność. Pozycja obowiązkowa dla tych, którzy dopiero co zaczęli przygodę z anime. :)
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Nie tylko dla tych,którzy dopiero zaczęli...ale dla każdego fana anime ;)
Ja jestem dopiero w trakcie oglądania...ale i tak mnie powala :D
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Tak ? Szukając napisy na animesub.info znalazłem coś takiego jak "Great Teacher Onizuka (live-action)" (12 ep) i Great Teacher Onizuka (live-action) Special - czyli jakiś odcinek specjalny. Jednak w necie nie mogłem ich znaleźć. =/

hehe faktycznie te lekcje Onizuki są rozbrajające. xD Chciałbym mieć takiego nauczyciela. xD
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Tak ? Szukając napisy na animesub.info znalazłem coś takiego jak "Great Teacher Onizuka (live-action)" (12 ep) i Great Teacher Onizuka (live-action) Special - czyli jakiś odcinek specjalny. Jednak w necie nie mogłem ich znaleźć. =/

hehe faktycznie te lekcje Onizuki są rozbrajające. xD Chciałbym mieć takiego nauczyciela. xD
To może ja poszukam i coś znajdę ;)

Lepiej nie...w naszym pięknym kraju szybko stałby się wrogiem publicznym numer 1 ;]
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Hmm trzeba by obejrzeć. Ostatnio zastanawiałam sie co by tu ściągnąć a teraz juz wiem ;D
Zobaczę czy naprawdę fajne anime >:)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ah oglądałam kiedyś na hyperze i czytałam, naprawde bardzo fajne... mam miłe wspomnienia : P
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
A mi się nie podoba. Nudne troszkę i jakoś tak nie wciąga. Przynajmniej pierwszy odcinek
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Nudne? Hmm mnie jakoś nie nudzi ;) I jak najbardziej wciąga,zwłaszcza później,gdy są łączone wątki.
 

Quintasan

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
2
http://gtonizuka.prv.pl/ <------------- Kolejna fajna strona o GTO
Tak ? Szukając napisy na animesub.info znalazłem coś takiego jak "Great Teacher Onizuka (live-action)" (12 ep) i Great Teacher Onizuka (live-action) Special - czyli jakiś odcinek specjalny. Jednak w necie nie mogłem ich znaleźć. =/

hehe faktycznie te lekcje Onizuki są rozbrajające. xD Chciałbym mieć takiego nauczyciela. xD

Live Action to jest grane na żywo, przez normalnych aktorów xD
http://pl.wikipedia.org/wiki/Great_Teacher_Onizuka
http://gtonizuka.prv.pl/ <------------- Kolejna fajna strona o GTO
Aha, Nie myślicie że autor magi GTO wymyślił Oniuzkę z kosmosu, Najpierw było Bad Company (2 tomy) - opowiada o tym jak do szkoły Onizuki doszedł Danma Ruyji i zostali dobrymi przyjaciółmi, Shounan Jun'ai Gumi - Onizuka i Ruyji zakładają Onibaku Duo a potem Gumi :D (Oni - demon, baku - (chyba) eksplozja) Gumi - grupa(chyba :p) I stanowią postrach w całym Shounan, no i teraz dostajemy GTO :>

Aha, chcę przeprośić za double posta, dałem chyba odświerz i mi dwa razy poszło :S
 

Quintasan

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
2
Tak ? Szukając napisy na animesub.info znalazłem coś takiego jak "Great Teacher Onizuka (live-action)" (12 ep) i Great Teacher Onizuka (live-action) Special - czyli jakiś odcinek specjalny. Jednak w necie nie mogłem ich znaleźć. =/

hehe faktycznie te lekcje Onizuki są rozbrajające. xD Chciałbym mieć takiego nauczyciela. xD

Live Action to jest grane na żywo, przez normalnych aktorów xD
http://pl.wikipedia.org/wiki/Great_Teacher_Onizuka

Aha, Nie myślicie że autor magi GTO wymyślił Oniuzkę z kosmosu, Najpierw było Bad Company (2 tomy) - opowiada o tym jak do szkoły Onizuki doszedł Danma Ruyji i zostali dobrymi przyjaciółmi, Shounan Jun'ai Gumi - Onizuka i Ruyji zakładają Onibaku Duo a potem Gumi :D (Oni - demon, baku - (chyba) eksplozja) Gumi - grupa(chyba :p) I stanowią postrach w całym Shounan, no i teraz dostajemy GTO :>
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Onizuka jest świetny! Oglądałam anime i czytałam mangę, ile by się dało za takiego nauczyciela! Słyszałam coś o drugim sezonie, mam nadzieję, że to prawda :D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
proszę Męża żeby mi to ściągnął, i chyba sie nie doproszę :/
może kiedys obejrzę ._.
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Czytalam jedynie dwie czesci mangi niezle ale nie rewelacyjne , zabiore sie za to jak bede miala zly humor bo rzeczywiscie smieszy ; ) Jak narazie jednak nie ma takiej potrzeby a do poprawienia humoru mam slayers xD
 

prezo1988

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
hmmm... Czy ktoś może wie gdzie znaleść tą anime z napisami pl
poniewasz nie znam japońskego a z angelskim raczej słabo :p
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Napisy na http://animesub.info/ (szkoda, że nie alternatywy), a anime z p2p. ;-) Istnieją także stronki, które umożliwiają oglądanie za pomocą "playera webowego" - online. ;-)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
MAgman, to sie ucz angielskiego, u mnie też słabo a rozumiem każde anime jak oglądam^^ teraz to nawet nie chce mi się napisów wogóle ściągać :)
 
Do góry