Angielski

_Katie_

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...z nieba...;)
Mam do ułożenia krótką notatkę,dotyczącą jakiegoś przyjęcia. Nie chodzi o to że mam lenia i mi się nie chce . Za bardzo nie znam się na tym i błagam o pomoc...Gdybym umiała sama chętnie bym się za to wzięła :niepewny:

Może być coś w tym stylu....

Moje najlepsze przyjęcie odbyło się dwa tygodnie temu.Świętowaliśmy osiemnaste urodziny mojej koleżanki. Przyjęcie było u niej w domu. Przyszło dużo osób przyjaciele znajomi i rodzina. Dużo rozmawialiśmy,bawiliśmy się,śmialiśmy się.....Podobało mi się ponieważ panowała miła atmosfera,wszyscy dobrze się bawili...

Wiem że zaczyna się tak... My best family party...a dalej to już nie mam pojęcia :/
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
My best family party took place two weeks ago. We celebrated eighteenth birthday my friend. Party was in house my friend. A lot of persons came on party, among others: firends, family. We was talking, having a ball[ w znaczeniu imprezować] and laughting. I like it this party because we had great atmosphere and everyone wig out well.
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
My best family party took place two weeks ago. We celebrated eighteenth birthday my friend

na wstępi sorka za offtopa

Te 2 zdania są bez sensu skoro impreza rodzinna, to jak mozna swietować 18 urodziny kolegi/kolezanki ?

wyciął bym albo family albo zmnienił to friend na sister / brother.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
a no tak bo napisal z rozpedu taki wstep jak podala kolezanka z tym family party :/ Oczywiscie bez family
 
Do góry