Angielski... :( Pomocy

anulka_200

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj sie...
one day, three Furling friends, Abigail the wood mouse, Edgard the mole and Russell the hedgehog, find their tranquil lives greatly disrupted.
a chemical spill has destroyed dapplewood and their young friend Michelle becomes seriously ill from the toxic fumes.
Counting on their own ingenuity and the skills they learned from their teacher Cornelius, they take off on an exciting, but dangerous journey to find help for their friend.
Their wisdom soon pays off and they set about to restore Dapplewood to its original splendor.

Nom to jest tekst ktory musze miec przetlumaczony na jutro wiec mozecie mi pomoc bo sama chyba nie dam rady... wiec piszcie... ;)
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
Pewnego dnia trzech (Furling) przyjaciół , leśna mysz Abigail, kret Edgard i jeż Russell zawuważyli że ich spokojne życie zostało przerwane. Rozlane toksyny zniszczyły las dapple i ich młody przyjaciel Michelle od oparów toksyn poważnie się rozchorował. Licząc na własną pomysłowość i umiejętności nabyte dzięki wiedzy ich nauczyciela Cornelius'a wyruszyli na ekscytująca lecz niebezpieczną wyprawe w poszukiwaniu pomocy dla przyjaciela. Ich wiedza szybko się przydaję i dzięki temu udaje im się odnowić las Dapple do jej wcześniejszej wspaniałości.
Przepraszam że post pod postem ale tak było mi wygodniej :p Carmen możesz sprawdzic :D
 

anulka_200

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj sie...
oj dzieki jestes super... ale jak tak dobrze Ci idzie too mozesz jeszcze poczatek przetlumaczyc

in this rousing, magical adventure filled with whimsy, laughter and charm, a host of fun-loving characteres takes you on an unforgettable journey in a land called Dapplewood. :)
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
Ta porywająca, magiczna wyprawa pełna radości i uroku, z mnóstwem kochających zabawę postaci zabierze cię na niezapomniana wycieczkę do krainy zwanej Lasem Dapple.
Co to za bajka (książka) ?? Jeśli można wiedzieć :D
 

anulka_200

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj sie...
Ta porywająca, magiczna wyprawa pełna radości i uroku, z mnóstwem kochających zabawę postaci zabierze cię na niezapomniana wycieczkę do krainy zwanej Lasem Dapple.
Co to za bajka (książka) ?? Jeśli można wiedzieć :D
[/qu

Na lekcji ogladalismy ta bajke a ze potem troszke sie rozgadalismy i nie uwazalismy pani za kare skserowala nam wszystkim opakowanie z tej kasety video no i powiedziala ze mamy pozadnie to przetlumaczyc bo ona sobie to ostro oceni no i rozumiesz... mam nadzieje ze dostane 5 :) jeszcze raz dzieki :eek:k:
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Michelle to chyba damskie imię :) Tłumaczenie ok oprócz szyku przestawnego i błedu w stylistyce:
"przywrócić las Dapple do dawnej świetności"

W drugiej części raczej : zabierze cię w niezapomniana podróż
:)
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
Wiem wiem :p długo się zastanawiałem nad tymi 2 zwrotami :p bo bajek nie czytam i nie ma mi ich kto czytać więc chyba jest to pewne usprawiedliwienie :p
 
Do góry