Angielski Plissss

malolatkazanetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Potrzebuje pomocy w przetlumaczeniu tego :(:( Mam braki cieżko to wszystko nadrobić więc bede wdzieczna jesli ktos mi to przetlumaczy


29 września 1943 roku w Popowie urodził się Lech Wałęsa. W latach 1967 – 76 i 1980–81 i od 1983 r. pracownik Stoczni Gdańskiej. Został zwolniony z pracy za działalność związkową. W grudniu 1970 r. był członkiem Komitetu Strajkowego. Od 1978 r. stał się członkiem komitetu założycielskiego Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża. W sierpniu 1980 r. był współorganizatorem strajku w Stoczni Gdańskiej i przewodniczącym Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego. Współzałożyciel NSZZ Solidarność. W internowany (od grudnia 1981 do listopada 1982 r.). Po zwolnieniu kontynuował działalność polityczną i związkową. W latach 1987 – 90 przewodniczący Krajowej Komisji Wykonawczej NSZZ Solidarność. W 1989 r. współtwórca porozumień Okrągłego Stołu. Z zawodu był elektrykiem. Pracuje jako polityk i jest polskim działacze związkowym. W 1983 roku Lech Wałęsa otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla a w latach 1990-1995 był prezydentem Polskiej Rzeczypospolitej. Fakt ten jest tak interesujący, ponieważ nie często zdarza się prezydent kraju o tak wielkich zasługach. W mojej opinii Lech Wałęsa zasługuje na szacunek i uznanie.



Jeżeli to jest zbyt trudne to jeszcze jest jedna wersja:


29 września 1943 roku w Popowie urodził się Lech Wałęsa. Z zawodu był elektrykiem. Pracuje jako polityk i jest polskim działacze związkowym. W 1983 roku Lech Wałęsa otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla a w latach 1990-1995 był prezydentem Polskiej Rzeczypospolitej. Fakt ten jest tak interesujący, ponieważ nie często zdarza się prezydent kraju o tak wielkich zasługach. W mojej opinii Lech Wałęsa zasługuje na szacunek i uznanie.


Mimo wszystko bardziej mi zalezy na tej dluzszej. Z gory dziekuje ;*
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Absolutnie nie używaj translatorów do tłumaczenia tekstów! :/ Poza tym już i tak na prz4etłumaczenie raczej za późno... Chyba, ze jesczez aktualne
 
Do góry