Angielski... Ou.

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
Hej chciałam się was spytać czy lepiej chodzić na prywatny ang. (nie robimy żadnych ćwiczeń ze słuchem, a nawet czytania ze zrozumieniem, co wiadomo te rzeczy są na maturze, bo mi nie zależy na ocenach, co głównie w szkole jest gramatyka, lecz tego można się w 100% samemu nauczyć.) czy do szkoły prywatnej, gdzie jest taka metoda tam prowadzona jak : METODA CALLANA ;) ?
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Z tego co wiem, to ta metoda Callana nie za bardzo skutkuje... Więc radziłabym korepetycje u kogoś naprawdę dobrego ;)
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
no właśnie ja słyszałam że ta metoda jest bardzo dobra ale nie wiem na pewno bo nigdy jej nie stosowałam :p
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Mój tata chodził na te kursy, jak miał wyjeżdżać, i nie był za bardzo zadowolony. Trochę one kosztują, a wielkich postępów nie widać. Ale może to tylko na przypadku mojego taty :p zresztą zawsze można spróbować i ewentualnie zrezygnować z kursu :)
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Ze szkołą prywatną nie wiem jak jest... A nie masz jakichś znajomych, co może chodzą?
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
:) mam, niektórzy wolą szkołę prywatną niektórzy nie...
ja tam bym wolała prywatnego nauczyciela... a tego co mam to jest do d.py.
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Też myślę, ze korepetycje byłyby najlepsze... Przynajmniej jest indywidualne, a nie grupowo. I z czym masz tylko problem, to od razu się tego uczysz :)
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
dokładnie, zgadzam się z Tobą. ja nie patrzę na oceny z angielskiego, ale już odbiegam od rzeczywistości i myślę nad maturą... :)

tylko u mnie nie ma dobrego korepetytora =\
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Poszukaj może w internecie jakiegoś z Twojej okolicy, myślę, że coś powinno się znaleźć :)
Ja tak znalazłam korepetytorkę od niemieckiego, a mieszkam w dosyć małej miejscowości, więc Tobie na pewno też się uda ;)
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Hej chciałam się was spytać czy lepiej chodzić na prywatny ang. (nie robimy żadnych ćwiczeń ze słuchem, a nawet czytania ze zrozumieniem, co wiadomo te rzeczy są na maturze, bo mi nie zależy na ocenach, co głównie w szkole jest gramatyka, lecz tego można się w 100% samemu nauczyć.) czy do szkoły prywatnej, gdzie jest taka metoda tam prowadzona jak : METODA CALLANA ;) ?
Jestes w pierwszej klasie i juz myślisz o maturze? Ja będe myślał nie wcześniej jak pod konieć drugiej klasy, uważam że wczesniej nie ma sensu.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ja chodze prywatnie (w sensie jestem sama z nauczycielka) i mam juz dosc listeningow i czytań ze zrozumieniem, nie wiem skad przekonanie ze prywatnie sie tego nie robi? polecam taka forme nauki gdyz poziom jest dostosowany do jednej osoby, nie do grupy
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
ym kursy angielskiego w prywatnych szkołach typu cosmopolitan lub optima pomagają i to bardzo , odkąd chodze na te kursy to zawsze na angielskim w szkole okropnie się nudze bo wszystko to już potrafie,nie wiem czy to kwestia tego że może zdolny jestem czy kwestia szkoły ale bądz co bądz przez wszystkie lata dotychczasowej nauki miałem zawsze 5 a w tym roku mam szanse na 6, a propos matury z angielskiego to warto wybrać zaawansowaną bo naprawde się przyadje i nie jest trudna... Słyszeliście o egzaminie FCE? Ten egzamin jest dużo trudniejszy niż matura a zdają go nawet niekiedy 14 letnie osoby(!) które są po szkołach prywatnych typu cosmo, więc myśle że warto lecz to jest dość duży jednak wydatek, trzeba być realistą..
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
dzięki ;) od nowego roku szkolnego się zapiszę ;)

i mam pytanie jak nie zbyt umiem angielski i się zapiszę za rok czyli będę w 2 LO to mam szansę zdać podstawowa maturę z angielskiego? gram owszem ale słuchanie, pisanie, czytanie itp to nie :/
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Mój brat przez całe Liceum nie umiał dobrze angielskiego i na żadne pomocnicze nauki nie chodził-zdał podstawową bez większych problemów.
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
jak nie bedziesz pisal ?? nie szkoda kasy bo naprawde go nie umiem wiec wole sie zapisac niz oblac. jeszcze polski zostaje, to tu bedzie kicha...
 
Do góry