Angielski! Na Jutro! Plis!

asia_krecik

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z gwiazd :P
Zanim nie miałam internetu to na komputerze grałam w gry przygodowe i logiczne oraz oglądałam filmy i wtedy rzadko używałam komputera Teraz uzywam komputera codziennie ponieważ mam internet Najczęsciej internet wykorzystuje do korenspondencji z przyjaciółmi i daleką rodziną. W wolnym czasie ściągam pliki muzyczne gram w różne gry oraz czytam wiersze
zdarza mi się czasami robić referaty do szkoły. Moim hobby jest fotografia a komputer umożliwia mi rozwijać swoją pasję
Mam różne programy na których mogę przerabiać zdjęcia dowoli Komputer wraz z internetem jest mi bardzo potrzebny poniewaz mogę się dzięki niemu uczyć bawić i dowiadywać się różnych ciekawostek
jaka macie pomysły zeby cos dopisac tu jeszcze to piszcie temat jest jak uzywam internetu i komputera!!
 

asia_krecik

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z gwiazd :P
wiesz kiedys robiłam zadanie z tej stronki to facet mnie wyśmiał od angola co ja takiego popisałam.. wiec wole nie ryzykować drugi raz !
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
When I didn't have Internet it I was playing on computer in games adventuresome and logical.
I was watching films in my computer then I rarery used computer. In this time I use my computer every day because I have internet. I usually need my computer to talk with my friend and extended family. At leisure I download mp3 and play on game. I read verse. From time to time I make project on my computer to school.My hobby is photography and computer is perfect machine to thereof. I have various applications which I am able to process photos on. The computer is very necessary for me along with Internet since I am able to teach thanks to him to play and to find various interesting facts out.

JAk nic nie bedziesz miala to moze ci to pomoze. Tylko pewnie bledow duzo zawiera ale jakoś nie moglem tego skleić. wogole dziwnie masz te zdania zlozone musialem troche pozmieniac. Albo 4 razy piszesz ze lubisz grac w gry.
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
When I didn't have internet I was playing computer games and watching movies. Then I rarely used computer. Now I use computer every day, becouse of internet. I use it generally to chat with my friends and further family. I also use internet to download music files and read poems. Sometimes I'm making a lecture to school and then internet helps me a lot. Computer lets me to deepen my hobby - photography. I have many tools, which allows me to remake photos. Computer with an acces to internet is necessary to me, becouse I can teach new things and play while using it.

Ja bym to tak napisał ;)
 
Do góry