Anarchiści

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
poprawia wam nastroj jak napiszecie sobie jakies durne haselka? brawo! 1 post wiecej. Chlopcy kultura forum jest od dyskusji a nie takich badziewi.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
co Ty tlumaczysz smarkaczom, 15 lat a juz chce sie bawic w wielkiego nazi, nazi czy nie nazi, spotka lysego dostanie wpier i szybko mu sie znudzi zabawa
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
nsbm bez urazy ale wróć do piaskownicy bo nie dorosłeś do dyskusji na forum...
Napisz coś mądrego a nie wstawiasz hasełka które nie wiadomo do czego są...
Eh te dzieci neo, dla nich się tylko liczy liczniki postów :(
 

nsbm

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
nsbm bez urazy ale wróć do piaskownicy bo nie dorosłeś do dyskusji na forum... Napisz coś mądrego a nie wstawiasz hasełka które nie wiadomo do czego są...
Nie wiesz do czego są? Do wyrażenia pogardy dla tych osobników, do wyrażenia mojego stosunku do nich. już wiesz do czego są?

Eh te dzieci neo, dla nich się tylko liczy liczniki postów :(
I to powiedział master6x6, pisząc bezsensownego posta, aby sobie zwiekszyć licznik.

Rozpetala sie bezsensowna dyskusja, ale piszesz tak, ze post o odpowiedz sam sie prosi.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
starszy powiedzial jedys ze matoly z sld umieja tylko haslami rzucac... przypomnialo mi sie to przy Tobie nsbm
 

nsbm

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja napisalem haslo, ktore wyraza moja opinie, zeby sie nie rozpisywać, ujalem to w takiej formie.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja tez, majac mniej wiecej 13-16 lat, bylam anarchistka. Teraz jednak zgodze sie z tym, ze anarchia to utopia. I nie ma sily, zeby kiedys cokolwiek sie zmienilo. Bo nie moge oprzec sie wrazeniu, ze przy probach wprowadzenia jej w zycie, anarchia przerodzialby sie po prostu w system totalitarny. Jak ktos wczesniej zauwazyl, anarchia mialaby racje bytu tylko wtedy, kiedy wszyscy byliby anarchistami, co jest niemozliwe. W rezultacie wolnosc, rownosc i milosc zamienilaby sie w ciagle walki i zabijanei siebie nawzajem. I tyle.
A co mnie najbardziej przekonywalo do anarchizmu? Brak prawa, obowiazkow, zakazow i nakazow. Wcale nie dlatego, zebym byla zbuntowana 13-latka, ktorej rodzice nie pozwolili pic <_<. Tylko ze wszedzie razi mnie taka sztucznosc...Chcialabym postepowac zgodnie z wlasnym sumieniem, chcialabym postepowac dobrze i godnie, ale nei dlatego, ze ktos mi zagrozil, ze jesli tego nei zrobie, pojde siedziec, tylko dlatego, ze sama tego chce. Chcialabym sama decydowac, co jest dobre, a co zle, bo uwazalam, ze potrafie samodzielnie myslec. Wydawalo mi sie, ze to godzi w moralnosc czlowieka, ktoremu, jak dziecku rodzice, panstwo, dyktuje jak ma postepowac. A czlowiek powinien myslec samodzielnie i potrafic sam okreslic, co jest dobre a co zle. To mnie zawsze razilo w prawie i dalej razi.
Ponadto, myslalam sobie, ze jesli wszystko byloby wolno, to byc moze swiat bylby lepszy...Byc moze ludzie zaczeliby wowczas zyc zgodnie z wlasnym sumieniem, jesli nei byloby kogos, kto stalby nad nimi i im grozil. Bo przeciez takie pilnowanie kogos zawsze wywoluje bunt. A moze, gdyby nikt nas nie pilnowal, zaczelibysmy sami zastanawiac sie nad swoimi czynami?
Coz, chbya jednak musze przyznac, ze bylam mala i glupia i zbyt wierzylam w ludzi. W tym w sama siebie, bo zdazylam sie juz niejednokrotnie przeknoac ze czasami nei ptorafie samodzielnie myslec...
 

fasci_nation

Львівський батяр
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
116
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Lublin
Ja kilka lat temu też byłem anarchistą, czego bardzo żałuję ;)
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Zauwazyłem ze sporo Narodowców to byli anarchisci. :] Ja jako Narodowiec (co prawda wiecej we mnie kolibra, ale zawsze to coś) nigdy anarchista nie byłem, od zawsze patriota byłem. :)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No, ja sie raczej nie zaliczam :p. Kiedys bylam patriotka, dopiero potem anarchistka, a teraz nei jestem ani jedna, ani druga...Teraz w sumie nikim nie jestem :p.
W kazdym razie chcialam tylko powiedziec, zebyscie tak na anarchistow nei najezdzali (zwlaszcza ze wiekszosc z was, przeciwnikow anarchii, byla anarchistami, jak sami mowicie :p), bo macie racje, ze w wiekszosci to dzieci, ktore jeszcze za bardzo wierza w ludzi. Przejdzie im, kiedy sie rozczaruja ludzmi, a na razie niech sobie spokojnie i niewinnie wierza...:p
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A ja jestem ciekawy tylko co z "anarchia" ma wspolnego komunizm i Che... (czesto anarchisci afiszuja sie tymi symbolami)
Jesli ktos by chcial sie uprzec to predzej Reagana powinien nosic...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Nie wiesz do czego są? Do wyrażenia pogardy dla tych osobników, do wyrażenia mojego stosunku do nich. już wiesz do czego są?
I to powiedział master6x6, pisząc bezsensownego posta, aby sobie zwiekszyć licznik.

Rozpetala sie bezsensowna dyskusja, ale piszesz tak, ze post o odpowiedz sam sie prosi.

To nie jest odpowiednie miejsce na hasła. lepiej napisać coś od siebie i popisać się wiedzą, w końcu to forum... a nie mur na którym można nabazgrać hasło...

nie zeby zwiększyć licznik bo mam to w d*pie czy mam 10 postów czy 100 czy nawet 500. Pisząc tamtego posta wyraziłem pogardę twojego postu i potępiłem go bo nic nie wniósł mądrego do rozmowy...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Haha. No to mnie teraz rozbawiliście. Dlaczego? Bo ja wcale haseł nie rzucając zostałem nazwany przez nuworlda katarynką. A teraz, gdy jakiś gówniarz z jego strony barykady sypie sloganami to nasz ukochany nuworld siedzi cicho. Nieźle x) Gratuluję x)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
jacobbs to się nazywa subiektywizm :)
tak samo jest NIEKTÓRYCH dyskusjach w których bierze udział, nie potrafi popatrzeć na temat i posty innych obiektywnym okiem... Ale tak czy owak i tak się nieco poprawił w porównaniu do tego co pisał na samym początku :)
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
piecia330 taki z ciebie narodowiec i zarazem fan kultu? a kojarzysz moze ich piosenke "czekajac na krolestwo j.h.w.h" moze przytocze tekst tej piosenki zebys zrozumial o co mi chodzi:

To po pierwsze
To po drugie
To po trzecie
A to po czwarte

Po pierwsze, najlepszy król to żaden król
Po drugie, najlepszy rząd to żaden rząd
Po trzecie, najlepszy pan to żaden pan
Najgorszy czas to ostatni czas

To po pierwsze
To po drugie
To po trzecie
A to po czwarte

I ja mówię ci, że ci, co władzę mają
Robią syf i w tym syfie się tarzają
I mówię ci, że ten, kto ma władzę
Niech zawsze, zawsze budzi w tobie odrazę

To po pierwsze
I najważniejsze
To po drugie
I ja tego nie lubię

I,i,i ja mówię ci, że ci, co władzę mają
Robią syf i w tym syfie się tarzają
I mówię ci, że ten, kto ma władzę
Niech zawsze, zawsze budzi w tobie odrazę
Niezależnie kto to będzie
I niezależnie skąd on będzie

I,i,i ja mówię ci, że ci, co władzę mają
Robią syf i w tym syfie się tarzają
I mówię ci, że ten, kto ma władzę
Niech zawsze, zawsze budzi w tobie odrazę
I ja mówię ci, że ci, co władzę mają
Robią syf i w tym syfie się tarzają
I mówię ci, że ten, kto ma władzę
Niech zawsze, zawsze budzi w tobie odrazę
Niezależnie kto to będzie
I niezależnie skąd on będzie

To po pierwsze
I najważniejsze
A to po drugie
I ja tego nie lubię
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Tylko piecia śmiesznie wygląda userbar kultu obok userbara "proud to be polish". Bo Kazik patriotą raczej nie jest. Bliżej mu do anarchisty. A inteligentny facet jest owszem. I muzykę tworzy świetną.
 
Do góry