Amnestia Maturalna

Status
Zamknięty.

Agunka

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
looodz
Ostatnio bardzo kontrowersyjny temat !
Napiszcie co o tym sadzicie jestescie za a moze przeciw ?
Dac szanse innym ?
Znam pare przykładow np.
1.moja kolezanka nie zdala matury bo zabraklo jej 0,5pkt z angielskiego a z reszty miala sredno 60-70% mysle ze takich przypadkow jest wiele pol punkta idzie sie zalamac
2.Inna zamierza isc na studia i wlasnie nie zdala jednego przedmiotu-polskiego a z innych przedmiotow rewelacyjne wyniki okolo 80%-90% i teraz ma rok w plecy jej zycie sie zawalilo pod nogami,prawdo podobnie pojdzie do pracy i juz nie wiadomo czy bedzie chciala za rok studiowac przeciez wszystko przez ten okres czasu moze sie zmienic.
Dlatego uwazam iz amnestia maturalna jest to dla tych osob jakies rozwiazanie bo jakby byla poprawka za pol roku to jeszcze ale za rok to jakas pomylka. :/
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Zastanawiam się czy rozwiązaniem nie mogłoby być wprowadzenie strefy tolerancji np. do 5 punktów. Takie osoby byłyby dopytywane s 'szybkim' terminie. Apropo, podobnie jest z przepisami drogowymi. Tam tolerancja szybkości o ile się nie myle wynosi do 10km
/h.

Puki nie ma żadnych nowych przepisów związanich z maturą, osoby które nie zdały zostają na lodzie...i na następny rok. Obiektywnie patrząc nie zmieściły się w granicy zdawalności. Same są sobie winne mimo iż to tylko 0,5 pkt. Okrutna prawda.
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
granica zdawalnosci to 30% to i tak smiesznie malo!!!! powinno byc przynajmniej 50... ale nie ja tu decyduje... i nie robcie idiotycznego halo z powodu osob ktore matury nie zdaly bo to jest ich problem do diabla!! mieli duzo czasu zeby sie do niej przygotwac i dobrze wiedzieli od zawsze ze na sciaganiu dobrze sie nie wychodzi wiec sorry ale dla mnie to żałosne co wy tu probujecie tworzyc i tak im giertych minister od siedmiu bolesci na reke poszedl...
 
Status
Zamknięty.
Do góry