Amfetamina

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wiecie co myślę w tym momencie że wszystko kiedyś się kończy. spróbujesz-->posmakuje-->dobrze się bawisz jakiś czas--> i przychodzi taka chwila kiedy mówisz STOP dziękuję koniec, jak się nie mylę to się powtórzę że jeśli chcesz to skończysz z każdym nałogiem. Pozdrawiam Chodzący Za Nocy .

Masz tylko po części rację. Owszem tą zasadę przy niektórych miękkich narkotykach można stosować, ale nie przy wszystkich. Zresztą skoro to piszesz to byłeś pewnie uzależniony co najwyżej od czekolady... Bo niby dlaczego tak wielu ludzi uzależnionych nawet od takiego popularnego narkotyku jakim jest alkohol bardzo rzadko samemu wychodzi z tego nałogu mówiąc tylko sobie stop (ja nawet o takich nie słyszałem). Często po długotrwałym zażywaniu okazuje się, że samo powiedzenie stop to nie wszystko to co najwyżej wstęp do odwyku. W ogóle to ta zasada dotyczy co najwyżej okazjonalnego brania jakiś narkotyków, a nie uzależnienia.
 

pablu_dza80

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
speed to najgorsze co może być, rzucę wam parę faktów (zasłyszanych od biorących znajomych) i parę własnych spostrzeżeń:
- dilerzy dosypują zgniecione proszki (np aspiryne, apap) żeby zwiększyć swoje zyski
- wciągasz speeda = stracisz zęby (amfa wypłukuje wapno przez co zęby są słabe, uzależniony znajomy - teraz na odwyku - miał popsute zęby że dentystka jak wyrywała mu chorego to dwa sąsiednie same wyszły
- dilerzy kruszą szkło i mieszają z prochem - zeby jak sie wciąga cięło naczynia krwionośne i odrazu działało
 

luksom86

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP
- dilerzy kruszą szkło i mieszają z prochem - zeby jak sie wciąga cięło naczynia krwionośne i odrazu działało
Totalna bzdura, mozna to włozyc miedzy bajki

wiecie co myślę w tym momencie że wszystko kiedyś się kończy. spróbujesz-->posmakuje-->dobrze się bawisz jakiś czas--> i przychodzi taka chwila kiedy mówisz STOP dziękuję koniec, jak się nie mylę to się powtórzę że jeśli chcesz to skończysz z każdym nałogiem. Pozdrawiam Chodzący Za Nocy .
Chyba masz mozg wielkosci orzeszka i doswiadczenie zyciowe przedszkolaka skoro tak uwazasz

Wloocibor test odpada bo on i tak by go nie zrobil bo on przeciez jest czysty heh a ja bym sie tylko na denerwowala a mi teraz nie wolno
Slyszalem ze sa testy, ktore moga wykryc dragi we wlosach. Dokladnie nie wiem na czym to polega i skad mozna zalatwic cos takiego. Poszukaj w necie wiecej informacji na ten temat. Zalatw kilka jego wlosow i zrob test bez jego wiedzy.
Po twoim opisie (spi dobrze, je itp) jestem pewien ze test wyjdzie negatywny a ty sie przestaniesz szpiegowac go i denerwowac sie nie potrzebnie

Edit by Wloocibor: Ostatni raz łącze. Istnieje takie coś jak edycja posta. Nie pisz post pod swoim starym postem jeżeli możesz poprzedni edytować!
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Totalna bzdura, mozna to włozyc miedzy bajki


Chyba masz mozg wielkosci orzeszka i doswiadczenie zyciowe przedszkolaka skoro tak uwazasz


Slyszalem ze sa testy, ktore moga wykryc dragi we wlosach. Dokladnie nie wiem na czym to polega i skad mozna zalatwic cos takiego. Poszukaj w necie wiecej informacji na ten temat. Zalatw kilka jego wlosow i zrob test bez jego wiedzy.
Po twoim opisie (spi dobrze, je itp) jestem pewien ze test wyjdzie negatywny a ty sie przestaniesz szpiegowac go i denerwowac sie nie potrzebnie

Edit by Wloocibor: Ostatni raz łącze. Istnieje takie coś jak edycja posta. Nie pisz post pod swoim starym postem jeżeli możesz poprzedni edytować!

Co do szkła -> ekspertyzy policji jednak co innego pokazują. Gdzieś kiedyś był artykuł o tym co można znaleźć w amfetaminie, a co np. w ziole. W amfetaminie jednak często można znaleźć to szkło, jednak nie można zaprzeczyć, że jeżeli diler jest uczciwy w miarę to żadnego szkła nie wrzuca.

Co do testów na włosach, nie wiem czy są na amfę, ale są na pewno na marihuanę. Niestety takie testy sprawdzające zawartość THC w cebulkach włosów jest bardzo kosztowne. Podejrzewam, że 2 tys. jak nie więcej kosztuje taki test i jest przeprowadzany w laboratoriach.
 

sergio_

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Powiem tak jak się wkręcisz w fete to łatwo z tego nie wyjdziesz dla mnie to jest gorsze niż Hera. na początku było fajnie nowe doświadczenie dobra faza stajesz się bardziej towarzyski, rozmowny czujesz że możesz zrobić wszystko generalnie jest fajnie ale to tylko na początku.Ze szczurkiem mam pewne doświadczenie i nie życzę nikomu takiej akcji nie spisz prawie 5dni, nic nie możesz jeść wymiotujesz krwią wchodząc do pokoju widzisz swojego psa który zmienił kolor na biało zielony i w dodatku nie żyje.... ktoś może pomyśleć "co za typ co on :cenzura:i" i spoko. wiem że nie przekonam ludzi żeby nie brali BAA nawet nie mam zamiaru tutaj co niektórych przekonywać tylko potem nie dziwcie się jak będziecie jechani ze strony znajomych, będziecie chudzi jak wieszak z pocharataną buźką :)
 

userKa

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
sieć
Mogłabym napisać całą rozprawkę o amfie ;D I o tym, że przecież to nie uzależnia, a 2 dni się nie da bez tego obejść. I o tym, że nie ryje głowy, a texty do starych 'Czemu nie mówicie mi, że mnie kochacie.? Czuję się niekochana.!'. O dojściach, dilerach, najlepiej jeden stały, zaufany, bliski, wiesz nawet w jakich proporcjach 'żeni' xD Ale chyba mi się nie chce. Jak ktoś ma ochotę poczytać rozprawek na ten tem to na pw. Pzdro
 

Galub

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
1
Sluchaj Magda_17 niewiem jak dlugo bierzesz i co o tym mozesz stwierdzic , bo z tego co piszesz to :cenzura: wiesz i :cenzura: zarlas pewnie dopiero zaczynasz ze tak sadzisz :p ja mam z tym doczynienia juz okolo 8 lat mialem rozne przerwy siegajace nawet do poltora roku a od ostatnich 17 miesiecy biore regularnie tydzien w tydzien kazdy weekend mam tym za*ebany i chetnie bym z tym przestal tylko ze swiat na trzezwo wydaje mi sie nudny najgorsze jest to ze mam coraz wieksze schizy , i niesamowicie zje*ane haluny po 3 nieprzespanych nockach dlatego nie pisz mi tutaj ze cos w tym fajnego jest bo tak wydaje sie tylko nowicjuszom.

I przestan poki mozesz bo Pozniej wydaje sie naprawde wszystko nudne przez co o maly wlos nie stracilbym zycia.
 

coco37

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ok, ok, wszyscy piszą o tym, że amfa niszczy zęby. ale po jakim okresie? Ja na przykład, mam 23 lata. Z fetą spotkałam się jakieś pół roku temu. Snoof, zgon, snoof, zgon i tak ciągle przez dwa miechy. W końcu mój chłopak powiedział dość, fajnie było, ale koniec. Zamknęliśmy się w mieszkaniu i nie wychodziliśmy przez tydzień. Baaardzo źle się czułam, wszystko mnie bolało, ciągle płakałam albo spałam, na przemian. Było naprawde bardzo ciężko, ale miałam kogoś kto by się mną zaopiekował. Jakoś z tego wyszłam. Czytając wasze wpisy zastanawiam się. Co z moimi zębami? Nie bolą mnie, ale może są już 'załatwione' od wewnątrz?
 

królewnaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
134
Punkty reakcji
0
coco37>>> Ta to jest fakt,że na samym początku jest odlotowo ale z biegiem czasu mniej ciekawie.
Odnośnie zębów BB) to chyba indywidualnie zależy od organizmu.
Współczuję aktualnie zażywającym tej "przyjemności" bo po swoich doświadczeniach wiem jakie to jest ku...o,niszczy nie tylko fizycznie ale i psychicznie,niszczy nie tylko nasze życie,ale i bardzo często życie naszych bliskich.
 

jedimaster

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
1
Az mnie skraca, jak czytam cos takiego!!!! amfetamina to scierwo !! jest bardzo specyficznym narkotykiem i zarazem niebezpiecznym i to bardzo. jej dzialanie uboczne pojawia sie po paru latach dopiero!!na poczatku jest poprostu :cenzura:, kazdy jest zachwycony dzialaniem, te ciarki ta euforia ten love projekcja i takie tam:p tez na poczatku bralem co jakis czas przez 2 lata to tak mniej wiecej trwalo ten "co jakis czas"potem juz stalo sie standardem, i obracam sie w takim otoczeniu ze widze jakie szkody wyzadza a zwlaszcza po sobie. Najgorsze jest to ze nie zdajesz sobie sprawy ze jest zle nie zauwazysz tego nie ma takiej opcji !!!!minie naprawde duzo czasu ze usiadziesz i powiesz sobie o :cenzura: ja chyba sie wiebalem w to, chociaz tez nie dokonca, przewaznie sie wierzy w to ze trzymamy nad tym kontrole.


WIEC JAK KTOS MOWI ZE TRZEBA SPOJZEC Z DOBREJ STRONY NA WPIERDALANIE SYFU TO NAPRAWDE NIE MA POJECIA CO MOWI, DOPIERO JAK MU :cenzura:NIE UKLAD NERWOWY ALBO ZACZNIE SIE WYPADANIE ZASTAWEK TO SIE OGARNIE I ROZNE INNE CHOROBY, CO MOZE SIE OBJAWIC PO 30 ROKU RZYCIA ALBO POZNIEJ I PYTANIE DLACZEGO JA TO MAM SKAD SIE TO WZIELO PRZECIEZ DOBRZE SIE CZULEM NIC MI NIE BYLO...


NO TO SIE WYGADALEM :p:p:p:p NIE BIERZCIE TEGO
POZDRAWIAM KOLEZANKE KTORA TWIERDZI ZE MA TO DOBRE STRONY :):):)

coco37>>> Ta to jest fakt,że na samym początku jest odlotowo ale z biegiem czasu mniej ciekawie.
Odnośnie zębów BB) to chyba indywidualnie zależy od organizmu.
Współczuję aktualnie zażywającym tej "przyjemności" bo po swoich doświadczeniach wiem jakie to jest ku...o,niszczy nie tylko fizycznie ale i psychicznie,niszczy nie tylko nasze życie,ale i bardzo często życie naszych bliskich.



ZGADZAM SIE Z TOBA!!
 

jedimaster

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
1
jakas magda_17 na pierwszej stronie:p
zobaczymy co napisze jak bedzie magda_25 :p:p
 

jedimaster

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
1
ale w sumie nie dziwie sie, jak wezmie pierwszy raz wy:cenzura:i go pieknie, na drugi dzien troszke zwaly i juz, nic mu nie bedzie mile wspomnienie, to co mozna zlego powiedziec tylko podziwiadz co to za wspanialy srodek :p
 

królewnaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
134
Punkty reakcji
0
Faktycznie tak wspaniały,ze niszczy wszystko i wszystkich,no ale każdego wolny wybór - jedyne co można to ostrzec innych przez konsekwencjami.
 

jedimaster

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
1
Sluchaj Magda_17 niewiem jak dlugo bierzesz i co o tym mozesz stwierdzic , bo z tego co piszesz to :cenzura: wiesz i :cenzura: zarlas pewnie dopiero zaczynasz ze tak sadzisz :p ja mam z tym doczynienia juz okolo 8 lat mialem rozne przerwy siegajace nawet do poltora roku a od ostatnich 17 miesiecy biore regularnie tydzien w tydzien kazdy weekend mam tym za*ebany i chetnie bym z tym przestal tylko ze swiat na trzezwo wydaje mi sie nudny najgorsze jest to ze mam coraz wieksze schizy , i niesamowicie zje*ane haluny po 3 nieprzespanych nockach dlatego nie pisz mi tutaj ze cos w tym fajnego jest bo tak wydaje sie tylko nowicjuszom.

I przestan poki mozesz bo Pozniej wydaje sie naprawde wszystko nudne przez co o maly wlos nie stracilbym zycia.


no to ci powiem ze mam znaczy mialem podobnie nie biore od 6 miesiecy a bralem przez 7 lat i jak rzucalem to mialem identycznie szra zeczywistosc ale przeszlo i nawet jaranie zucilem i pety :p:p a pale od 8 lat i jestem dumny z siebie :) rzuc to scierwo !!ale jak miales takie dlugie przerwy to dasz rade i ciesz sie ze ci zdrowie nie siada !! bo to jest najwazniejsze, ale nie sadze zebys nie oddczul tego w przyszlosci nie po tak dlugim czasie :(

Faktycznie tak wspaniały,ze niszczy wszystko i wszystkich,no ale każdego wolny wybór - jedyne co można to ostrzec innych przez konsekwencjami.



NO WIESZ JA OSOBISCIE NA TAKIE OSTRZEZENIE JESZCZE JAKIES 3 LATA TEMU TO MIALBYM WY:cenzura:ANE :)
 

coco37

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja chciałabym wiedzieć do jakiego stopnia uszkodzony jest mój organizm. Brałam około miesiąc, na początku po pół grama, później po jednym. Skromnie, ale na odlot starczało. Nie byłam uzależniona - gdyby tak było wróciłabym do tego, na co nie mam najmniejszej ochoty ;) Czy możecie mi coś powiedzieć na temat uszkodzeń w moim organizmie ?
 

jedimaster

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
1
Ja chciałabym wiedzieć do jakiego stopnia uszkodzony jest mój organizm. Brałam około miesiąc, na początku po pół grama, później po jednym. Skromnie, ale na odlot starczało. Nie byłam uzależniona - gdyby tak było wróciłabym do tego, na co nie mam najmniejszej ochoty ;) Czy możecie mi coś powiedzieć na temat uszkodzeń w moim organizmie



PEWNIE NIE SA ZBYT DUZE, ZNIKOME :p
 

cris7k2

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Szczecin
Ja chciałabym wiedzieć do jakiego stopnia uszkodzony jest mój organizm. Brałam około miesiąc, na początku po pół grama, później po jednym. Skromnie, ale na odlot starczało. Nie byłam uzależniona - gdyby tak było wróciłabym do tego, na co nie mam najmniejszej ochoty ;) Czy możecie mi coś powiedzieć na temat uszkodzeń w moim organizmie



PEWNIE NIE SA ZBYT DUZE, ZNIKOME :p

Jeśli miesiąc to pewnie nić specjalnego sie nie dzieje z tobą ale jeśli dłużej to ...

-Osłabione serce
-Powiększona wątroba l[uszkodzenia]
-Problemy z pruchnicą jeśli byłaś na tyle nie rozgarnięta żeby to smakować a nie dmuchać
-Problemy z śluzówką nosa
-O problemach neurologicznych i osobowościowych nie pisze bo to długi temat
 

coco37

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Czyli tak naprawdę po miesiącu nic mi nie jest? Teraz stwierdzam, że był to głupi wybryk, debilny pomysł, który na dłuższą metę mógłby skończyć się bardzo źle. Jestem happy, że udało mi się z tego wyjść bez powikłań ;D
 

Dobry_Chłopak_KRK

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
PRosze was nie pie*rdolcie ze to tak uzaleznia pierwszy raz Wd*pcyłem ok 4 lat temu owszem złapałem zajawke i potrafiłem ciagnąc mitingi przez ponad 3 miechy prawie dzien w dzien (oczywiscie miałem przerwy zeby odespać) ale potrafiłem sie odmulic na jakies pół roku teraz mam dziewczyne od 2 lat i czasami biore ale tylko dlatego ze lubie. Owszem znam pare osób szczególnie dziewczyny które grubo pojechały po bandzie i teraz sa zawieszone ale to dla mnie poprostu brak harakteru polecam to ale tylko osobą kture maja charakter i bd potrafiły sie wkoncu odmulić :) Pozdro Dla was

Na temat uszkodzen powiem tyle ze ryje beret ale tylko jezeli przesadziłas ale po miechu nic ci nie jest:) i to fizycznie nie uzaleznia tylko psychicznie

pytajcie smiało chetnie odpowiem na tyle ile wiem a jednak troche w tym temacie siedze
 
Do góry