amfetamina

S

Silvesters

Guest
Sorry Zmoolek, ale pie**olisz bzdury, gdzie znalazles to "00,01%"? Uwazam ze jezeli wytrzyma cala faze na speedzie przy lekach to bedzie bardzo dobrze, bo przeciez moze nie wytrzymac serce albo jakis inny organ , a moze takze zrobic sobie cos sam w przyplywie agresji. Zycze aby nic mu sie nie stalo, ale po tym zostanie mu duzy slad na bani.Przy takim polaczeniu (po czasie, moze po razie moze po 10, zalezy od organizmu) moze dostac roznych schiz, bedzie bardziej nerwowy, bedzie miewal zawiechy wachania nastroju i wiele innych syndromow. Radze Ci zebys nie byla z nim jak bedzie mial zwale, przyjaciel bral tez leki na depresje i na zejsciach robil takie rzeczy ze w zyciu bym nie uwierzyl gdybym tego nie widzial, demolowanie wszystkiego to u niego juz na zwale normalka, ciagle napady drgawek, choc szanuje normalnie na trzezwo matke bardzo, to na zwalach nie raz prawie jej cos zrobil, a kiedys to ze powiedzialem mu w twarz co mysle o tym co robi wysiadl mi podczas jazdy z samochodu... a to i tak jest kropla w morzu jego wybrykow.

Uwazaj dziewczyno na niego i albo sproboj ugodowo doprowadzic do tego zeby przestal to brac albo go zostaw. Piszac to nie myslcie ze :cenzura: wiem, bo niestety tez swojego czasu popadlem lecz nie speeda tylko piko i naszczescie wyciagnela mnie z tego moja dziewczyna ktora kocham i warto bylo cierpiec brak grzania i latania ale teraz uwazam ze bylo i jest warto, bo mimo abstynencji chec czasem nachodzi, oraz zawsze pozostaja dawne znajomosci.

Ratuj go o ile mozna, a jak nie to chociaz siebie uratuj, bo wspomniany przyjaciel uzaleznil tez swoja dziewczyne, najpierw dosypywal jej do picia jak chcial zeby laska z nim latala cala noc, a teraz jak przypadkowo z nimi gadalem to juz wala sobie razem..

Cpanie to :cenzura:, a tylko ci ktorzy dopiero sie wciagaja twierdza ze jest to fajne, zycze wszystkim zeby jak najszybciej ujrzeli prawdziwe oblicze cpania, bo ciezko z tym zerwac, choc wydaje sie inaczej.
 

budensik

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
stara Nowa Huta
prawda z tym ćpaniem jest prze:cenzura:ane ale jeśli już o tym mowa szukam brauna w hucie już chwilkę i wielka kicha jakieś sugestie gdzie mogę znaleść ,zaznaczę że mam 31 lat więc do szkoły się wbić raczej odpada
 

papadance1

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam inny problem, korci mnie zeby sprobowac ale sie boje, jest ktos kto doradzi jak i gdzie? 725892679 Chetnie porozmawiam o tym. Tez bym chcial sie dobrze uczyc
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Mam inny problem, korci mnie zeby sprobowac ale sie boje, jest ktos kto doradzi jak i gdzie? 725892679 Chetnie porozmawiam o tym. Tez bym chcial sie dobrze uczyc
Nie pomoże Ci się to lepiej uczyć. Da Ci więcej energii, ale równie dobrze możesz po niej wyjść pobiegać. Lepiej zacznij pić kawę i jak gadasz na necie, o dragach to może nie podawaj swoich numerów? Chyba zresztą nie liczysz, że ktoś Ci poda przez neta namiary na dillera.
 
Do góry