ambicja i sukces ponad wszytsko

Freak17

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
HEy siemka mam taka kolezanke bardzo fajna i wogule ale ona mnie bardzo zadziwia bo jest ładna i wogule spoko ma charakter ale z domu wychodzi bardzo zadko ale nie z tego powodu ze sie wstydzi czy cos , chodzi o to ze ona jest strasznie ambitna i dazy do celu na maksa nie wazne jak wazne zeby byc najlepszym i wygrac , uczy sie w domu sama od siebie 2 ponad obowiazkowych jezyków ( ruski i hiszpanski) , i tak sie zastanawiam co wy myslicie o takich osobach - osobach które kosztem znajomosci i rozrywki poswiecaja sie nauce po to by w przyszłosci daleko zajsc i objac jakies wysokie wpływowe stanowisko miec jak to sie muwi kase i władze :p ja osobiscie podziwiam takie osoby jak moja kumpela bo sa strasznie zaradne madre i ambitne :p ale z drogiej strony prez to ze tyle czasu poswieca na nauke jezyków i innych przedmiow nie wychodzi czesto z przyjaciółmi. A co Wy o tym myslicie :p???
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja sama troche taka jestem, że czasami zawalam znajomych, bo trening wydaje sie ważniejszy. ;)
jednak zwykle potrafie tak sobie rozdzielić czas, że jestem i nauczona, i po treningu, mam czas i dla znajomych i dla chłopaka ;)
ale ambicje mam wysokie i dąże do nich. jednak nie po trupach :]
 

Kathrina

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
uaaaa, Pandora, jak Ty to robisz? :D
Wg mnie nie można poświęcać się tylko nauce. Bo co nam z kilku fakultetów, tytułów i tak dalej, kiedy nagle okażemy się zupełnie samotni? Z drugiej strony, nie można przegiąć w drugą stronę. Trzeba znaleźć złoty środek...
 

DoSiUnIa:)

the pretender
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Paradise city
Ja osobiście podziwiam takie osoby,ale moja ambicja nie jest aż ta bardzo wysoka.Oczywiscie dąże do celu,ale mam czas dla przyjaciół.
 

tajemnica205

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
ehhhh chciałabym być taka jak twoja kumpela:D:D ale aż tak poświęcać mi się nie chce;p ale jednak chciałabym wyjechać z tąd i być naprawde kimś wpływowym i żeby mnie tak nie oczarował żaden chłopak to by było ekstra:D:D bo sory ale faceci zawsze coś psuja:(:(
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
ja jestem podobna :). Uczę się i chcę być najlepsza. Przez to tak jak napisała PanDora nie mam czasem czasu dla znajomych... lecz ustawiam sobie dzień tak, żeby czas mieć na wszystko. Ja myślę, że to dobrze że jest ambitna... choc bez przesady ...
 

Kobieta_Kot^

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jestem podobna... chociaż niedokońca! Bo trochę leniwa... :D moim zdaniem powinieneś się z dziewczyną zaprzyjaźnić ;)
 
Do góry