Amatorskie zdjęcia z opuszczonych budynków

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Dasz radę, albo założysz inny temat fotograficzny. Zawsze możesz też wstawiać zdjęcia o innej tematyce ;)
 
Q

Quest 281249

Guest
Skoro tak twierdzisz... :D

Póki co jestem przemoczona do ostatniej suchej nitki. Dzisiaj było zwiedzanie Ursusa cd. I się okazuje, że jeszcze kilka wypadów potrzeba aby wszystko zwiedzić :crazy: Niestety dewastacja postępuje i ochroniarze zwiększyli swoją aktywność (chociaż to może na szczęście :D ). Zdjęcia będą jutro jak dam radę :027:


92
resized_DSC_0017.jpg

93
resized_DSC_0025.jpg

94
resized_DSC_0038.jpg
 
Q

Quest 281249

Guest
A taki jeden, złapali nas na samym początku o_O a później jeszcze raz, ale inni. Na szczęście nie robili problemów i pozwolili zwiedzać dalej :D


95
resized_DSC_0043.jpg

96
resized_DSC_0049.jpg

97
resized_DSC_0055.jpg
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Drugie ma w sobie coś...

Mam nadzieję, że te wejścia są bezpieczne i nic na głowę Ci nie spadnie ;)
 
Q

Quest 281249

Guest
Emmm.... no tak jakby.... ;) W takich budynkach nie jest bezpiecznie. Głównie ze względu na to, że są właśnie opuszczone, a co za tym idzie: nie są konserwowane, złomiarze wynoszą co się da.... niektóre się sypią całkiem. Na głowę jeszcze mi nic nie spadło, ale rozorane nogi i ręce już były. Parę blizn zostało.
Wiadomo, jak się ma głowę na karku i się używa zawartości, to ryzyko się nieco zmniejsza :p
Jest też ryzyko złapania przez ochronę, jak się źle trafi to i policja. Można za kratkami skończyć. W końcu wchodzimy na prywatne tereny...
Igranie z ogniem krótko mówiąc. Ale raz się żyje :D lubię to robić mimo wszystko

98
resized_DSC_0058.jpg

99
resized_DSC_0070.jpg

100
resized_DSC_0082.jpg


(woooow już 100 zdjęć :D już dopiero]
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
To może lepiej ptaszki i motylki zacznij fotografować. Będzie bezpieczniej ;)
 
Q

Quest 281249

Guest
Czekałam na Ciebie niecierpliwie :p

Ptaszki i motylki mnie nie kręcą :p a przynajmniej nie aż tak jak opuszczone miejsca ;)

101
resized_DSC_0094.jpg

102
resized_DSC_0105.jpg

103
resized_DSC_0131.jpg
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Invictum napisał:
Czekałam na Ciebie niecierpliwie
Wow. Ktoś tu na mnie czeka ;)

Wiem, ze to może Cię nie kręcić, ale zdrowie i życie jest ważniejsze. Możesz wybrać inne obiekty ;)

Co do zdjęć :

98 i 103 - takie nietypowe.

Pomyśl o zmianie "obiektu westchnień" ;)
Rękę do fotek masz i oko. Zauważasz to, co niezwykłe.
Dbaj o swoje bezpieczeństwo :)
 
Q

Quest 281249

Guest
To takie dziwne, że ktoś czeka?


Nie przekonasz mnie i tak ;) Raz się żyje w końcu... jest ryzyko jest zabawa :D Oczywiście jeśli się zna umiar. Ja znam, a przynajmniej tak mi się wydaje. Nie latam na łeb na szyję nie patrząc pod nogi. A że ja jestem kaleka totalna to insza inszość :D Na prostej drodze parę razy mało co się nie zabiłam, a w takich opuszczonych miejscach nic poważnego mi się nie stało. Dziwne ;P

Co do mojej ręki i oka... to może i mam, ale techniki trochę brakuje. I często zdjęcia nie są przemyślane. Wkurza mnie jak później oglądam zdjęcia na kompie a się okazuje że ostrość jest nie tam gdzie trzeba, zdjęcie jest krzywe, albo że można to było lepiej wykadrować....

Następne zdjęcia jutro, a teraz mogę iść spokojnie spać :)
Dobranoc!
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Invictum napisał:
To takie dziwne, że ktoś czeka?


Nie przekonasz mnie i tak ;) Raz się żyje w końcu... jest ryzyko jest zabawa :D Oczywiście jeśli się zna umiar. Ja znam, a przynajmniej tak mi się wydaje. Nie latam na łeb na szyję nie patrząc pod nogi. A że ja jestem kaleka totalna to insza inszość :D Na prostej drodze parę razy mało co się nie zabiłam, a w takich opuszczonych miejscach nic poważnego mi się nie stało. Dziwne ;P

Co do mojej ręki i oka... to może i mam, ale techniki trochę brakuje. I często zdjęcia nie są przemyślane. Wkurza mnie jak później oglądam zdjęcia na kompie a się okazuje że ostrość jest nie tam gdzie trzeba, zdjęcie jest krzywe, albo że można to było lepiej wykadrować....
Robię czasem 300 zdjęć. Z tego jak wybiorę 3 to jest dobrze ;)

Dobranoc
 
Q

Quest 281249

Guest
Też mi się podoba :D

107
resized_DSC_0160.jpg

108
resized_DSC_0181.jpg

109
resized_DSC_0185.jpg


Koniec... ale długi weekend już niedługo... :D
 
Q

Quest 281249

Guest
Przy środkowym zdjęciu, gdy oglądałam na komputerze, w pierwszej chwili myślałam, że mam tak matrycę zapaćkaną :D a to otwory w konstrukcji :crazy:
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Czasami sami nie wiemy, co nam pod obiektyw wskoczy. Kiedyś fotografowałam bagienka. Dopiero w domu zobaczyłam jakie cudeńko mi wyszło. Wprost w kadr wpakowało się źdźbło złotej trawy ;)
 
Q

Quest 281249

Guest
Masz je gdzieś pod ręką? Pochwal się :D


Baza Rakietowa Dziesiątego Dywizjonu Technicznego Obrony Powietrznej
resized_DSC_0014.jpg


resized_DSC_0017.jpg


resized_DSC_0027.jpg


Nie chce mi się już numerować :D
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Mam gdzieś na płytach. Jak znajdę chwilkę postaram się wyszukać. Tyle tego heheheh.

Stópki na drabinie - fajny pomysł :D
 
Do góry