Aloes - mit czy prawda?

ja_neczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zostałam zaproszona na herbatkę do sąsiadki i tam prezentowała się Pani z amerykańskiej firmy i opowiadała o leczniczych, wielorakich zaletach picia soku z aloesu.Temat jest mi bliski, bo jestem już mocno dojrzałą kobietą i zdrowie - to priorytet nr 1, ale cena : porażająca jak na moje emeryckie dochody, a poza tym mam poważne wątpliwości czy faktycznie picie tego soku tak mocno wspiera organizm??
Czy ktoś z Państwa może mi pomóc w podjęciu decyzji o zakupie i własnych doświadczeniach ?
 

pst131

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
94
Punkty reakcji
0
Co do aloesu to faktycznie posiada on właściwości lecznicze. Taka herbatka na pewno bardzo droga jest, więc proponowałbym zrobienie nalewki aloesowej. Pół na pól mieszamy wino czerwone i miód do tego dodajemy zmiksowane liście aloesu minimum 3 letniego(lub sok w aptece można kupić). Tutaj dokładny przepis:

http://www.wielkiezarcie.com/recipe27362.html <--- opisuje tu też autor jakie dolegliwości tym wyleczył.


Aha co do herbatek to nie wiem, natomiast o tej nalewce wspominał wykładowca na studiach, więc myślę, że może działać.


Może wyjdzie taniej. Pozdrawiam.
 

ja_neczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Co do aloesu to faktycznie posiada on właściwości lecznicze. Taka herbatka na pewno bardzo droga jest, więc proponowałbym zrobienie nalewki aloesowej. Pół na pól mieszamy wino czerwone i miód do tego dodajemy zmiksowane liście aloesu minimum 3 letniego(lub sok w aptece można kupić). Tutaj dokładny przepis:

http://www.wielkiezarcie.com/recipe27362.html <--- opisuje tu też autor jakie dolegliwości tym wyleczył.


Aha co do herbatek to nie wiem, natomiast o tej nalewce wspominał wykładowca na studiach, więc myślę, że może działać.


Może wyjdzie taniej. Pozdrawiam.

serdecznie dziękuję, stronę obejrzałam - bardzo ciekawa
nie mam aloesu w domu, a do apteki wybiorę się i być może skorzystam
 

fruzia ;*

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Witam. Moja mama choduje kwiatki aloesa. Jest on pomocny w wielu kwestiach. Można np. zrobić z niego syrop na gardło (pomaga). Jest też dobry na skaleczenia lub popękaną i suchą skórę. Gdy ma się takiego kwiatka wystarczy uszczyknąć jeden "listek" , odciąć "kolce" i posmarować ranę lub ręce sokiem. Aloes jest świetny, polecamy go razem z mamą. :) Pozdrawiam. :)
 
Do góry