ALLEGRO

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Ja stare meble wywaliłem na śmieci xD
 

Mati01

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witajcie!
ja na allegro jestem od ponad roku kupuje sporo i jakoś nigdy sie jeszcze nie nacielam ( sprawdzam sprzedawce jak tylko mozna).Chwale sobie takie zakupy często uda sie kupić coś po okazalej cenie.Pozdrawiam ;)
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Ja nie ryzykuje zakupów na allegro wole kupic cos w sklepie drożej, ale bezpieczniej.
 

Geeky Nerd

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Nikt Cię nie oszukał.

Nie kupuje się starych telefonów. To trochę jak w tym kawale:

"Żona mówi do męża: - Ty idioto! Poprzedni właściciel przejechał tym samochodem 400 tysięcy kilometrów, gdy go kupił miał przejechane 500 tysięcy a Tobie rozkraczyło się po 20!"

Jak już kupujesz na Allegro to z GWARANCJĄ :)
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Witajcie!
ja na allegro jestem od ponad roku kupuje sporo i jakoś nigdy sie jeszcze nie nacielam ( sprawdzam sprzedawce jak tylko mozna).Chwale sobie takie zakupy często uda sie kupić coś po okazalej cenie.Pozdrawiam ;)


Zgadzam sie jak najbardziej :). Co prawda "sporo" nie kupuje, ale wszystkie aukcje, ktore przeprowadzilem lub w nich uczestniczylem byly w bardzo przyzwoity sposob doprowadzane do zfinalizowania. Do teraz pracuje na procku, ktorego kupilem pol roku temu za 200 zl pln i mam jeszcze na niego 30 miesiecy gwarancji (amd 64 3500).
 

Noemi

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zachodniopomorskie
Ja mam taki sam problem i jestem straszniee wkurzona :/ Kupiłam telefon, który miał wadę, wiedziałam o tym, a, że mam znajomego, który naprawia telefony to mu go dałam. I okazało się, że problem leży w czymś zupełnie innym :mruga: i naprawa jest kosztowna. Napisałam do faceta, że mnie oszukał i poniesie za to konsekwencje a On, że odpowie jak będzie mógł, bo go teraz nie ma :phi: Do allegro też napisałam, odpisali, że podejmą kroki itd. Sprzedawca miał same pozytywne komentarze, więc widzicie jakie to może byc mylące.. wcześniej kupowałam już na allegro i wszystko było ok.. aż w końcu musiałam trafic źle.. Nie zostawię tak tego :/
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
allegro zawsze gada ze sie zajmie a ich pomoc konczy sie gdy wysla maila z pouczeniem. reszte musisz sama zalatwic. :]
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Ja mam taki sam problem i jestem straszniee wkurzona :/ Kupiłam telefon, który miał wadę, wiedziałam o tym, a, że mam znajomego, który naprawia telefony to mu go dałam. I okazało się, że problem leży w czymś zupełnie innym :mruga: i naprawa jest kosztowna. Napisałam do faceta, że mnie oszukał i poniesie za to konsekwencje a On, że odpowie jak będzie mógł, bo go teraz nie ma :phi: Do allegro też napisałam, odpisali, że podejmą kroki itd. Sprzedawca miał same pozytywne komentarze, więc widzicie jakie to może byc mylące.. wcześniej kupowałam już na allegro i wszystko było ok.. aż w końcu musiałam trafic źle.. Nie zostawię tak tego :/

Wybacz, ale za takie pieniazki nie warto ryzykowac przemoca czy zakladac sprawy :(. Kto wie co to za gnojek...a jak Ci bedzie pozniej zatruwal zycie ?...ja to co innego...dam w ryja i po krzyku, najwyzej sie pobijemy a Ciebie bedzie zastraszac i w koncu bedziesz zalowac...moze warto wplynac na niego dobrocia ?.
 

szymonczerniak

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Miasto
Forum
Mam konto na allegro od ponad roku i nigdy nie zdarzyly sie problemy.
A ostatnio buciki sobie kupilam :D
witam ja mam konto na allegro od... dłuższego czasu ale nigdy mi się nie zdażyło coś takiego żeby ktoś mi wysłał coś innego niż zamówiłem.. :]
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
U mnie natomiast już chyba dwa czy trzy razy zdarzyło się, że osoba coś kupiła, a potem zero kontatku -.-'

Teraz kupiłam leginsy i sprzadającemu zawiesili konto, więc mam schizę czy przyjdą czy nie :x
 

kerat

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Przykra sprawa z tym fonem ale zdarzaja się ludzie którzy chca tylko zarobić i sprzedają byle co.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
nie ma jak odpowiadać na temat z 2006 roku co kerat? myślenie nie boli - to tak na następny raz
 
Do góry