Allegro

Idzi

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!
Mam na sprzedaż kilka rzeczy ,i chciałbym je wystawić na allegro. I tu jest problem ,niemam konta w banku .Szlo by to tak jakoś bez konta??
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
 

socjopata

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
110
Punkty reakcji
0
Pewnie by się dało, ale po co? Niewiele ludzi wybrałoby takie metody zakupu (jak przesyłka za pobraniem czy przekaz pieniędzy przez pocztę), jeśli mieliby do wyboru prosty i wygodny przelew bankowy. Po prostu podaj tam numer konta kogoś, kto je ma (rodzice, rodzeństwo).
 

Idzi

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Pewnie by się dało, ale po co? Niewiele ludzi wybrałoby takie metody zakupu (jak przesyłka za pobraniem czy przekaz pieniędzy przez pocztę), jeśli mieliby do wyboru prosty i wygodny przelew bankowy. Po prostu podaj tam numer konta kogoś, kto je ma (rodzice, rodzeństwo).
Ojciec ma konto w banku ale niemiecki to kasa szła by 10 dni :p
A szło by tak ,że osoba kupi u mnie np telefon , ja wysyłam paczke przez poczte ,nabywce daje pieniążki listonoszce ,a listonoszka daje je mnie. Jest takie coś?
 

socjopata

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
110
Punkty reakcji
0
To jest właśnie przesyłka za pobraniem. Ale jak już mówiłem, niewiele osób wybrałoby taką metodę (jeśli mogliby to samo kupić na innych aukcjach), bo jest ona nawet dwa razy droższa od zwykłej przesyłki opłaconej z góry.
 

dzozef_666

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Podkarpacie
Najprostszy sposób to założyć konto bankowe jest mnóstwo ofert kont młodzieżowych dla uczniów i studentów Kliknij by sprawdzić oferty. Z doświadczenia wiem, że uczestnicy aukcji typu allegro wolą formę przelewu. Jak pisał już kolega jest to wygodniejsze a także mogą wybrać sobie sami sposób wysyłki. Przesyłka za pobraniem jest zazwyczaj droższa.
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
socjopata, mimo wszystko sporo osób wybrałoby tą metodę. Szczególnie gry chodzi o drogie przedmioty, które lepiej najpierw zobaczyć, niż kupić.

A autor tematu niech skorzysta z tego co napisał dzozef_666.
 
Do góry