Alkohol

Wieczór

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Od miesiąca robie pompki i ćwiczenia na mięśnie brzucha. Myślę żeby zacząć jeszcze ćwiczyć z hantlami. Nie biorę żadnego białka czy kreatyny. Ćwiczę codziennie (chociaż słyszałem, że powinno robić sie jednodniowe przerwy na regeneracje mięśni, ale to chyba przy ciężkich treningach na siłowni). Czy to wystarczy, żeby poprawić swój wygląd (bez odżywek itp). Nie mówię tu żeby wyglądać jak kulturysta, ale troche się "podciągnąć".
Jest też druga sprawa. Zdarza mi się pić średnio co drugi weekend (200-250 ml wódki);/.
Czy w takim wypadku ćwiczenia mają jakiś sens?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
zestaw kiepskich ćwiczeń , z brakiem diety okraszonym szczyptą alkoholu da mierne wyniki, a praktycznie zerowe.
 

Wieczór

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
30
To co polecasz, żeby się troche wyrobić? Nie mówie tu o jakimś wielkim przypakowaniu.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
podaj wymiary, i określ dokładnie do czego chcesz dojść.
 

Wieczór

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Nie moge teraz znaleźć nic do mierzenia, ale jak znajde to napisze.
Dopiero zaczynam, więc może coś na dobry początek? Maksymalnie do jutra powinienem napisać wymiary tylko napisz dokładnie o jakie chodzi bo jestem zielony w tym temacie (tak jak pisałem wcześniej dopiero zaczynam).

@edit: 29 cm "w łapie". Jak możesz to napisz jakie ćwiczenia i diete proponujesz.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
po samej łapie to ja wiele nie wywnioskuje. Podaj wzrost, wagę, no i do czego chcesz mniej wiecej dojsc.
 

Wieczór

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
30
177 cm wzrostu 56 kg
Chce po prostu troche lepiej wyglądać tzn. najbardziej chodzi mi o barki i klatke piersiową.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
dla jednego trochę to 2 kg a dla drugiego trochę to 20 kg. Sprecyzuj dokładnie ile chcesz kg przytyć itp. to nie jest ciężkie.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
przy twoim wzroście to nie za dużo.
Ja przy wzroscie o 10 cm większym od Ciebie przytyłem 13 kg i nie widzę prawie wcale zmian po sobie ;)

5-6 kg to 1-2 miesiące dobrze zbilansowanej diety. Pomyśl o niej. No i po tych 5-6 kg masy i treningach łapka wiele nie ruszy do przodu ;)
 

Wieczór

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
30
:eek:k: dzięki!

Poszukam w necie jakiś diet i ćwiczeń ;D. Ehh...skończą się te weekendowe imprezy ;P
Tak to już jest... coś kosztem czegoś <_<
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
:eek:k: dzięki!

Poszukam w necie jakiś diet i ćwiczeń ;D. Ehh...skończą się te weekendowe imprezy ;P
Tak to już jest... coś kosztem czegoś <_<


Jak znajdziesz jakąs dietę to wklej ją tu, możliwe że bedą potrzebne poprawki

A co do zmian to idzie sie przyzwyczaić ;)
 

Wieczór

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Mam tutaj różne ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej. Możesz je ocenić? Dobrałem takie, które można robić w domu bez specjalnego sprzętu:
Kod:
http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-wykonac-6-cwiczen-na-klatke-piersiowa
Kod:
http://www.100pompek.pl/

Czytałem, że pompki są najpopularniejszym i uniwersalnym ćwiczeniem. Na początek może będą dobre.
Wykonuje też ćwiczenia na mięśnie brzucha (niestety teraz nie moge ich znaleźć w necie.

Może możesz zaproponować mi jeszcze jakiś inny zestaw ćwiczen?
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Panowie, czy faktycznie picie alkoholu przy diecie i treningach nic nie daje? Jestem dziewczyną, na siłownię chodzę sporadycznie, ale biegam na fitness i staram się nie objadać, trochę liczę kalorie, ale alkohol zdarza się u mnie często (piwa raczej nie, tylko wódka). Faktycznie musiałabym całkiem odstawić żeby schudnąć? (5 kilo przy wzroście 170 i wadze 60)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
alkohol- poprostu puste kalorie, juz nie tyle o kalorie co o własne zdrowie sie rozchodzi, bo wiadomo ze picie to nic dobrego i żadnych korzyści nie przynosi.
 
Do góry