Alkohol na studniowce

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
W tym tygodniu mamy studniowke. Wiadomo wszyscy sie ciesza sukienki, garniaki itp. Ale wychowawczyni przyniosla nam do podpisania deklaracje ze nikt nie wezmie do ust alkoholu na studniowce. kto nie wypelni "nie ma wstepu do lokalu". 400 zlotych placilismy, sami sobie wszystko organizowalismy, zaprosilismy nauczycieli itp, a oni nam maja jeszcze mowic co mamy robic? Wiadomo ze nikt nie zamierza sie nawalic, ale po alkoholu jakby nie bylo to zabawa jest efektywniejsza :D Chcielismy tez sie "pobratac" z paroma profesorami bo wiemy ze imprezowi z nich "chlopcy" sa, z opowiesci i FILMOW :D poprzednich klas.

Wiadomo, sposoby sa, kto bedzie chcial pic to i tak bedzie pil, ale nie mozna tego bylo cywilizowanie zrobic? Tylko jakeis chore zakazy i kolejki pod stolikami?


Co o tym myslicie? Nie jest to przegiecie? Dodam ze wszyscy sa juz pelnoletni
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
heh frustrujące nie powiem. podpisać musicie, innego wyjścia chyba nie ma, jeśli chcecie wejść. ale jak dacie radę, to trzeba korzystać :D najwyżej siara będzie po, bo chyba nie wywalą kogoś w trakcie? :)

ja z kumplami piliśmy przed studniówką, więc jest to jakieś wyjście z sytuacji. byle nie przegiąć :)

btw. umieszczanie takiego tematu w trudnościach życiowych to lekkie przegięcie :p
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Jeżeli sami sobie go organizowaliście i macie po 18 lat to tego zakazu nie rozumiem.
Oczywiście wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem, a jak ktoś będzie chciał sie upić to i tak to zrobi nawet na przekór
 

kropeczka256

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Może i przegięcie, bo nigdzie o takich sposobach nie słyszałam xD Jestem w podobnym roczniku, ale raczej z tych co bez alkoholu żyją. Ale kurcze jak ktoś chce sobie kulturalnie wypić w pełnoletnim gronie to czemu nie. Moim zdaniem nauczyciele popełniają błąd. Lepiej by było gdyby dać jakiś oficjalny przydział alkoholu na studniówkę - wtedy nie byłoby picia pod stołami, w toaletach lub nawalonych gości na wejściu.
Myślę, że podsuneli Wam te oświadczenia ze względu na lokal, w którym to organizujecie - niektórzy restauratorzy mają już praktykę w robienu studiówek i mają dość upitych nastolatków po kątach. U nas na przykład zwiększono liczbę obecnych tatusiów na studniówkach swych pociech ze względu właśnie na alkohol.
 

barbieroszpunka

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
RaJ
ja byłam na studniówce na której też był zakaz wprowadzania alkoholu... i kazali podpisywać jakieś głupie kartki... a co najlepsze kazali przynieść od rodziców kartki że "biorę odpowiedzialność za samodzielny powrót mojej córki/mojego syna do domu" haha poraszka... wszyscy po 19-20 lat a tu takie cyrki... a i tak na studniówce wszyscy nauczycieli chodzi napruci jak bąki :)

pozdrawiam :)
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
u mnie na studniówce alkohol też był kategorycznie zabroniony
jednak już na imprezie, prawie co stolik ludzie mieli pochowane flaszki i dyrektorka dała za wygraną :D
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Watpie zeby sie ktos do nieprzytomnosci opil, toz to studniowka a nie polmetek! Ale i tak nie damy za wygrana, podpisac podpiszemy a wypic swoje z profesorami trzeba!


BTW wiecie ze uczniowie maja zakaz krecenia wlasnych filmow na studniowkach ? Kiedys ktos nakrecil jak nauczyciela za nogi wyciagali i teraz taki zakaz jest :D Cenzura on
 
A

arkovianin

Guest
Moim zdaniem jak ma się umiar to da się wszystko przeżyć tylko gorzej jak ktoś nie ma tego umiaru.A z drugiej strony to ja nie rozumiem tego zakazu!
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
a ja mam w tym tygodniu stodniowke, i oczywicie te glupie kartki wszyscy podpisali al prawd jest taka że wiekszość bierze alkohol. Ogolnie wiekszosc nauczycieli sugerowala nam że nie ma problemu tylko żeby wódka na stole nie leżała :D.

z tego co wiem od starszych roczników to "prawdziwa" impreza zaczyna sie po 23 kiedy to nasza szanowna dyrektorka jedzie do domu:D


a jak przenosicie alkohol?


jeszcze jedno co mnie rozwalilo, kazali podac numer naszych rodziców i numery rodziców osob towarzyszących:)

a gdzie sie bawicie tegorocznie studniówkowicze?
 

ewunia198612

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
485
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Głowno / Pabianice
Chory zakaz
, u mnie za spożywanie alko na studniówce groziło zawieszenie na tydzień w prawach ucznia :(
Wszyscy uczniowie pil po cichu pod stołem
a najśmieszniejsze było to iż najbardziej pijane były Sekretarki i Nauczyciele ( niektórzy )
Pozdrawiam
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Wiadomo, sposoby sa, kto bedzie chcial pic to i tak bedzie pil, ale nie mozna tego bylo cywilizowanie zrobic? Tylko jakeis chore zakazy i kolejki pod stolikami?
popatrz na to z optymizmem, to dodaje uroku imprezie i zwieksza ilosc wspomnien :D
a nauczyciele tez ludzie i nie beda was sprawdzac, ja swoja finlandie wniosłem po prostu w plecaku razem z koszula na zmiane po polonezie, tudziez mzoecie wykorzystac kolezanke tzn. jej torebke
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Wy się cieszcie, że tylko alkohol jest waszym problemem :D
Na mojej studniówce oprócz zakazu alkoholu dziewczyny nie mogły mieć butów na obcasie (bo sobie z pewnością by nogi połamały) i dekoltów (bo to źle świadczy i prowokuję mężczyzn) ;)
 
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
467
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
za siedniu gór i siedmiu rzek...
<lol>

A ja napisze ze zakazany owoc najbardziej smakuje :)
I co po tych zakazach?? Wiadomo że nikt was nie wywali z studniówki za to ze ktoś troszkę wypije ale tak jak już pisali wyżej wódka na stołach to nie mile widziany widok :p

U mnie podpisaliśmy tylko ze pokryjemy koszty zniszczeń a z kimś tam z restauracji uzgodnione jest "tajne" miejsce z kieliszkami i tyle.
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
ja też mam już w tym tygodniu studniówkę, wiadomo, było powiedziane, że bedzie ostra kontrola, stąd moje pytanie: Jak przemycić alkohol? Jakie macie, mieliście sposoby?
 

ewunia198612

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
485
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Głowno / Pabianice
ja też mam już w tym tygodniu studniówkę, wiadomo, było powiedziane, że bedzie ostra kontrola, stąd moje pytanie: Jak przemycić alkohol? Jakie macie, mieliście sposoby?


U nas dziewczyny musiały mieć białe bluzki i czarne spódnice do poloneza , każda miała torbę z ciuchami i tam przemycaliśmy alkohol :)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Ale wychowawczyni przyniosla nam do podpisania deklaracje ze nikt nie wezmie do ust alkoholu na studniowce. kto nie wypelni "nie ma wstepu do lokalu". 400 zlotych placilismy, sami sobie wszystko organizowalismy, zaprosilismy nauczycieli itp, a oni nam maja jeszcze mowic co mamy robic?
Jeśli to WY organizujecie, to ja bym się nie godził na podpisywanie, chyba że w miejscu studniówki tak czy siak jest zakaz wnoszenia o_O
Co Ci zrobią, jak nie podpiszesz? Nauczyciele będą stali w bramkach i sprawdzali? :bag: Zorientuj się jak to wygląda od strony technicznej...
BTW wiecie ze uczniowie maja zakaz krecenia wlasnych filmow na studniowkach ? Kiedys ktos nakrecil jak nauczyciela za nogi wyciagali i teraz taki zakaz jest :D
Co Ci zrobią, jak nakręcisz?
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
A mozna na studniowce bez alkoholu? Nie wyobrażam sobie a zakazy są po to aby je łamać.
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Zakaz musi być, bo to niby "szkolna" impreza. :p
Miałam studniówkę w minioną sobotę i też niby był takowy zakaz. Alkohol wnosiliśmy w siatkach z butami czy tam faceci pod marynarką. Logiczne,że nikt z flaszką w ręce nie wchodził. Wystarczy ładnie zamaskować, potem przemycić z szatni do stolika i po problemie :D
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
u mnie w szkole na studniowkach alkohol to podstawa:p
Wiadomo, ze nie ma mowy o piciu legalnym poniewaz jakby to wygladalo, ze uczniowie pija tym bardziej, ze my mamy reprezentowac szkole w kazdym mozliwym miejscu :)
Ale od czego sa torebki:) Wczoraj przyszla do mnie kumpela i pozyczyla ode mnei torebke bo ona nie ma takiej co by jej sie wodka na studniowke zmiescila:)
Ja mam studniowke za rok i nie mam zamiaru calej nocy o suchym pysku siedziec :)
Wiec sie nie martwcie tym co sie podpisuje nauczyciele i tak oko przymykaja :)
Tylko z kultura trzeba :)
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
No jak dla mnie to też jest dziwny zakaz, nam nauczyciele tłumaczyli, że 100dniówka zalicza się pod impreze szkolną i takie tam bla, bla...
też miały być deklaracje itp, aż w końcu tak sie stało, że mamy alko na legalu :p
 
Do góry