Alko, Fajki...od Kiedy?

Pinciaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Jak mialam 13 lat to pojechalam na kilka dni na zwody ( do łomży, nigdy ich nie zapomne :p )
i tam sie wsystko zaczelo :p
Nie no nie wszystko bo nie bralam nigdy :p
Ale tyraz to juz grzeczna raczej jestem :D
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
No ja nie pale i nie paliłam i nie zamierzam:)
Pierwszy raz się schlałam jak miałam 13 lat;) A zioło to dopiero zamierzam brać i to już niedługo :)
 

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
pierwszy papieros (skrojony starej)-4 klasa podstawowki
pierwsze piwo (z bratem,ktory mial wtedy 17 lat,zalozylismy sie czy po jednym piwku bede pijany)
-6 klasa podstawowki
pierwsza wodka(pijany,kac)-1 gimnazjum
pierwszy joint-polowa 1 gimnazjum
pierwsza tabletka-koncowka 1 gim

ach ta ciekawosc... :( ale obecnie nie mam zadnych nalogow! tylko okazyjnie ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ach ta ciekawosc... ale obecnie nie mam zadnych nalogow! tylko okazyjnie
taaa.... czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci ;)

i joking ;) w sumie wydaje mi sie, ze to zalezy od osobowosci. raczej jestem zdania, ze im gorzej, w tej chwili, jeszcze w dziecinstwie, przejedziesz się a alko, czy fajakch,im bardziej będą dawac Ci się we znaki, tym lepiej na przyszłość. pozostaje wstręt i obrzydzenie...
 

m3nds

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
hehe tylko ja tu hardcorowcem jestem ^^
nie bede pisal wszystkiego ;) ale pierwszy raz browara obalilem majac 11 lat, szlugi majac 8 lat, ganja 13
Jakos mnie szlugi nie pociagaly wiec dalem sobie spokoj ;)
% okazyjnie chociaz ostatnio kusi.. "autowyprowadzacz z dolow"
Nie bylo to wywolane przez wplyw zlego towarzystwa lecz chec sprobowania, dlatego mowie zeby nikt sie nie wypowiadal na temat niczego jesli nie ma z tym nic wspolnego.
Tak samo jest odnosnie np. ganji, profesorkowie sie wypowiadaja chociaz nigdy nie sprobowali... a WSZYSTKIE badania wskazuja na to ze marihuana MNIEJ szkodzi na zdrowiu niz ALKOHOL, PAPIEROSY i nie niszczy receptorow bo w mozgu jest cos dzieki czemu jest przyswajany thc czy cos takiego (nie pamietam ^^) <--- no wlasnie ganja jedynie wplywa na to ze cos zapominamy... taka mala dygresja..
pzdr
 

Baba Jaga :)

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
nie powiem ;)
cięzko mi powiedzieć...
pierwszy raz alkohol miałam w ustach
jak miałam jakieś może2-3 latka ;)
upiłam się jakoś może z 2lata temu,
ale też nie przesadzajmy...
chyba aż takźle nie wyglądałam...
Wiedźma pamiętasz jak wyglądałam bo ja jakoś nie bardzo...
chyba troszkę wtedy przesadziłyśmy :D
a pierwszy raz zapaliłam
papierosa:po zakończeniu podstawówki...
ale to tylko przez moją była przyjaciółkę i jej kuzynkę..
ale nie zmienia to faktu że sama byłam ciekawa jak to jest...
zioło...hmmm...
kiedy to było... :p
jakoś nie mogę sobie przypomnieć...
na pewno podczas jakiejś dyskoteki...
na pewno było to coś okolo 1-2lat temu...
może Wiedźma lepiej pamięta te czasy :p
 

Wiedźma

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z piekła ;)
taaaa pamięta pamięta :D
ja wszystko pamiętam ... i nawet to że jak się upiłaś to robiłaś niestworzone rzeczy :p ale ciiii ..... :]
Wiedźma sobie obecnie nie pali, pije jak jest za co :D i nie bierze .... bo życie jest zbyt krótkie, aby je niszczyć ;)
 

Sarie

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
no moj pierwszy zgon byl w wieku 13 lat ;] teraz to tak mlodo wyglada a w tedy wydawalem sie juz taki stary :p fajki to w wieku 14 lat i ciagle pale.... ;/ ale jestem na dobrej drodze do zucenia :D
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
hmmm ja zaczęłam pić jak mi stykneła 12 ..
i od tego czasu ( jakieś już 4 lata) tylko 2 razy urwał mi sie film...
ale z okazji tego że przebalowałam całe wakacje (najmniej piwo dziennie to było norma)
to teraz chodze na jakieś coś w deseń odwyku alkoholowego :/
jestem najmłodsza w grupie i w cale mi sie to niepodoba :/ pff a i tak wczoraj piwo wypiłam :p
a papierosy to tylko 3 razy paliłam...jakos mnie to nie wciąga
 

martynQa

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
piłam pierwszy raz na koloniach w te wakacje i to raczej normalne towarzystwo było (;
nigdy nie paliłam, nie ćpałam i nie zamierzam ;d
 

Karisha

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Gdansk
no to teraz ja:
12 lat- pierwszy spalony papieros, pierwsze zaciagniecie i pierwsza goraczka z tym zwiazana ( moze dlatego, ze bylo to mocny GROM). Zapalilam go pod podstawowka (starszy kolega poczestowal )
14,15 lat- pierwszy raz sprobowalam alkoholu. Dokladnie nie wiem jakiego, ale chyba bylo to martini bianco (do piwa kiedys mnie nie ciagnelo)
Niestety fajki pale nadal :/
 

Speedy

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
273
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Troojmiasto
hmmm...
to teraz ja! :D
wiek-13 lat
fajki-ogólnie to nie, ale raz wziełam i zaciągnęłam NIEZAPALONEGO (troche mi wstyd ze taka glupia byłam-ok.10 lat)
zioło-NEVER!
alkochol-najpierw było piwko, ktore dal mi obecny mąż mojej siostry-ok.11,5 lat; bakarde tez ok 11,5 latek;winko ok. 12 latek; wodka(przypadkiem-2 lyki) 13 lat po weselu siostry.

To moze ja wyjasnie z ta wodka;

Moja siostra miała w sierpniu wesele i przyjechala do nas kuzynka z niemiec(Beata). Na weselu byl lubiany przeze mnie napoj Slice. Beata pozalowala wodki i przelala ja do butelki od Slice'a, i wraz z sokiem pomaranczowym i pepsi wziela do mnie do domu. Napoje lezaly na stole na dworzu. Ja bardzo lubiac Slice'a wzielam lyka i pomyslalam ze Beata sie nie obrazi. Poczułam dziwny smak i wzielam drugiego lyka.Kiedy zorientowalam sie ze to wodka z 5 razy umylam zeby i wszystko wyplułam.

A niedawno byla taka historia z winem i moja siostra;
Moja siostra(tym razem druga-tez dorosla ale nie mezatka)wlala sobie winko do kieliszka i saczyla podczas prasowania. Ja niepilam jeszcze tego wina wiec dala mi sprobowac- wzielam lyka. Gdzies tak po uplywie pol godziny powiedziala do mnie ze niemoze(zostalo pol kieliszka) i ze chce jej sie spac i ze mam to wypic. Ja sie nie chcialam zgodzic, wiec ona powieziala ze nie mam jaj. Wiec wzielam tego kieliszka i wypilam to wino tak jakbym pila wode po biegu sprintem.A ona na to wytrzeszczyla oczy. Ja powiedzialam na to "A mi sie nie chce spac!" I wyszłam z pokoju. :)
THE END
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
no to teraz ja:
12 lat- pierwszy spalony papieros, pierwsze zaciagniecie i pierwsza goraczka z tym zwiazana ( moze dlatego, ze bylo to mocny GROM). Zapalilam go pod podstawowka (starszy kolega poczestowal )
14,15 lat- pierwszy raz sprobowalam alkoholu. Dokladnie nie wiem jakiego, ale chyba bylo to martini bianco (do piwa kiedys mnie nie ciagnelo)
Niestety fajki pale nadal :/

Wow... późno spróbowałaś alko
 

BeThereForMe

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
126
Punkty reakcji
1
Alkohol próbowałam jak byłam mała... cóż wino z własnej roboty taki maleńki kieliszek sie piło
Fajki? gdzieś od 15 lat chociaż próbowałam wcześniej
Zielsko i inne pierdoły? też 15/16...

Nikt mnie nie namawiał, teraz żałuje że pale fajki.
 
Do góry