Alko, Fajki...od Kiedy?

Trotex

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja pierwszy raz zapaliłem w przedszkolu - pewnie mało osób uwierzy ale na serio sam nie wiem jak do tego doszło ale wyszło mi to na dobre od tamtego czasu nie palę bo uważam to za :cenzura: i nie wiem co w tym wszyscy widzą a pierwszy raz wypiłem bodajże w wieku 15 lat od tego czasu piłem z 4 razy niestety jak piję to bez umiaru - raz spałem w piaskownicy ale etap eksperymentowania mam za sobą i już nie zamierzam się upijać , aha no i marihuana zajarałem chyba 3 razy raz z wiadra ale szkoda mi kasy na takie coś
 

loveme_

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
100
Punkty reakcji
0
Piwo lat 13 , a palić, to jeszcze nie paliłam i nie mam zamiaru. ; )
Było to po prostu złe towarzystwo .
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Pierwsze piwo wypiłam w wieku 12 lat. Pierwszego papierosa w wieku 14 lat bodajże. Tabaka w wieku 14 lat, zioło 15.
 

MałgorzataS

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Witajcie! Ja pierwszy raz zapaliłam w wieku 13lat, a alkohol próbowałam już w wieku 11. Nie jestem z tego zadowolona..

Zdecydowanie bardziej wole uprawiać sport :] używki tego typu już mi się znudziły..bardziej preferuje bieganie w butach reeboka easy tone :p
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
alko - 14/15(bardziej 14 , ale dokladnie nie pamiętam)
zioło - 15
szlugi - nigdy i nie zamierzam brać tego gó,wna
 

kondziu160

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Warszawa/Hobart
Przejrzałem parę stron i teraz sobie myśle, że słaby jestem
Piwo-16
Whiskey-16
Papieros-16- całkiem przyjemna rzecz (kolega ma dobry tytoń), ale jak pomyślę, że mam śmierdziec jak nałogowi palacze, to odrzuca mnie niesamowicie.
 
P

P@tryk

Guest
alko jakoś 16 lat i do teraz sporadycznie (19)

Papieros, jakieś 10 lat, znalazłem niedopalonego peta i spróbowałem, ale i tak już nigdy w życiu fajki nie zapalę ;)

Ziółko, na razie nie i się nie zapowiada :D
 

annapercy

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Pierwsza fajka jeszcze w podstawówce ukradziona komuś z rodziny. : D

Pierwsze upicie się na sylwestra w wieku 15 lat, upiłam się szampanem, piwem i drinkami, miałam świetną banię :)

W drugiej gimnazjum połknęłam około 20 tabletek accodin i .. no sami wiecie co mi po tym było. A trawkę zajarałam w wieku 16 lat, bo wtedy ogólnie próbowałam wszystkiego : D
 

JrGunner

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
101
alko - 13lat, ale to pół piwa z soczkiem. Pierwszy raz upiłam się w wieku 16lat.
papierosy - nigdy
zioło - w sobotę będzie dostawa i pierwszy raz :devil:

Nikt mnie w to nie wciągał ani nie wciąga, to raczej ja wciągam innych. Zaczynałam z ciekawości, po prostu.
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
Upiłam się raz w życiu, w wieku lat 17. Na szczęście z przyjaciółmi:) Wtedy też po raz pierwszy napiłam się czegokolwiek, miałam okropny chrzest bojowy. Od tej pory alkohol spożywam w niewielkich ilościach i baaardzo sporadycznie.
Papieros-pierwszy w pierwszej liceum-lat też ok. 17. Paliłam dosyć często przez następne pół roku. Potem się opamiętałam i z tym skończyłam raz na zawsze:)
Zioła nie palę, nie paliłam i palić nie mam zamiaru.
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
1. Alkohol - 13 lat
2. Papieros - 14 lat
3. Marihuana i Tabaka - 15 lat
4. Pixy, mefedron i DOC - 16 lat
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Kurdę, jestem laikiem w temacie :)

Alkohol, Tytoń, Marihuana w wieku 18 lat.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Pierwszego i ostatniego papierosa zapaliłam w wieku dziesięciu lat - mama mi dała :D żebym wiedziała, jakie to świństwo. I w sumie nigdy więcej mnie już do tego nie ciągnęło.

Alkohol - coś koło dwunastu lat miałam, przewodnik na dziecięcych koloniach (!) dał mi się napić troszeczkę whiskey. Brzmi nieprawdopodobnie, ale jednak ;P Powiedziałam rodzicom, chcieli iść do sądu, ale w końcu dali sobie spokój.

Tabakę wciągam, od kiedy skończyłam piętnastkę, ale nie jestem jakimś nałogowcem i nie sądzę, że mnie to zabije (były w ogóle takie przypadki?).
 

Kyoate

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Pierwszy raz papierosów spróbowałam jakoś w 5/6 klasie podstawówki. Jeśli chodzi o alkohol to upiłam się pierwszy raz w gimnazjum - chyba druga klasa, ale nie pamiętam dokładnie. Zioło - chyba w 3 klasie gimnazjum.
 

barthezz!

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Alkohol - nie wiem, 12 lat miałem jak podpiłem kilka łyków piwa od Taty :p ale pierwszy raz nawaliłem się w wieku 15 lat.
Papierosy - pierwszy raz spróbowałem mają lat 13 ale nałogowo palę od 15 roku życia.
Marihuana - pierwszy raz jak miałem 15 lat, paliłem intensywnie ale od września 2011 nie palę, choć chcę do tego wrócić
Narkotyki czy inne świnstwa - nie próbowałem, nie spróbuję. Mam zbyt chorą psychikę by pchać się w coś twardszego.
 

winowocowe

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Pierwsze piwo wypiłam w pierwszej klasie gimnazjum. Przez całe trzy lata w tej szkole punkowałam i piłam tanie wina. Jak sobie teraz o tym pomyślę to aż ciarki mnie przechodzą. Teraz lubię się napić, ale nie lubię się upijać. Po pierwsze dlatego, że robię po większej ilości alkoholu głupie rzeczy, a po drugie dlatego, że nie cierpię mieć kaca. Uważam, że picie nie jest warte tego, jak się czuję zazwyczaj na drugi dzień.
Paliłam przez dwa lata w liceum, ale rzuciłam, bo to nie jest nic fajnego. Aktualnie jak ktoś pali to w ogóle mi to nie przeszkadza, ale jak sama wezmę bucha to mam ochotę zwymiotować. Nie mam pojęcia, jak mogło mi to kiedyś smakować.
Ziele jarałam z mniejszą częstotliwością od drugiej klasy gimnazjum. Ale to było tak raz na kilka miesięcy. W ciągu ostatnich miesięcy za namową swojego faceta palę częściej i jestem z tego baaardzo zadowolona.
Innych narkotyków nie próbowałam, aczkolwiek bardzo chciałabym spróbować lsd. Jestem strasznie ciekawa, jaka jest bania :D
 
Do góry