Alko, Fajki...od Kiedy?

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Alkochol 12.w większych ilościch
Papierosy 13.na spróbowanie
Narkotyki 14.na spróbowanie
Piję okazyjnie nie palę
 

Ingullka

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekoszów
1 fajka w 5 czy 6 klasie podstawówki i tak czasami popalałam ale bez zaciągania <lol2> dopiero od 1 gim zaczelam się zaciągac i tak sobie pale coraz czesciej :p hehe :p a alkohol hoho.....nie pamietam ale tesh dosyc wczesnie......:p:p:] Ale nie załuje ze tak wczesnie zaczelam :p a zioła jeszcze nie paliłam......
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hmm piersza fajka - 7lat (ze starszym kuzynem za jakąś starą szopą :lol: )
Alkohol - 13lat (ze starszymi znajomymi, ale się jeszcze nigdy nie upiłam i nie mam zamiaru :p )
Zioło - 17lat

Z menelami się nie zadaje, zawsze jak piłam,paliłam czy bakałam to z dobrymi znajomymi żeby się potem nie rozniosło i było bez przypału :)
 

lady_mimoza

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
alkohol od zawsze xD tak w wiekszych ilosciach jak mialam z 11-12 lat. fajki i coś mocniejszego - wszystko jeszcze przede mną xD
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
piwo to wcześnie, w wieku 7 lat, ale to było troszkę na dnie szklanki, tata mi nie raz dawał xD teraz piwo jak jestem ze znajomymi to wypiję.
wódka w wieku 15 lat na sylwestrze.
fajki w wieku 13 lat pierwszy raz, ale bez zaciągnięcie, a z zaciągnięciemto w wieku 16 lat z kuzynką tak żeby spróbować do teraz palę ale nie nałogowo tylko tak raz na jakiś czas.
narkotyki nigdy w życiu w żadnej postaci
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
15 lat jak zazylem alkoholu w ilosci pozwalajacej na stan upojenia :D
fajek nie palilem nigdy, ale probowalem
i z 3 - 4 razy sobie zapliłem ;) (17 lat za pierwszym razem)
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
Ojej. Nigdy nie zapomnę swojego pierwszego papierosa. Miałem wtedy trzynastkę na karku. Był to '' Mocny '' - marka chyba każdemu dobrze znana ;) - zapalony z kumplami z podstawówki w przypadkowej, blokowej piwnicy :D Pamiętam, że po kilku tzw. '' buchach '' miałem w tej młodej, małej główce straszny helikopterek :) Być może to był ten moment, który zadecydował o tym, że wyrosnę na nałogowego palacza. W każdym razie ostre puszczanie dymka zaczęło się pod koniec gimnazjum. Teraz ćmię jak smok. Aż wstyd... :bag:
 

Łobuziara

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
~fAR aWAY~
Pierwsza fajka- 14 lat
Pierwszy łyk piwa- 14 lat
Pierwszy łyk wódki- 13 lat
Pierwszy zgon- 13 (prawie 14) lat

Co do tych wszystkich zdarzeń, to było wśród przyjaciół, wódka na weselu :p a
Dziś nie palę. Nie piję. I nie zgonuję :D
 

Eemil333

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiesz co bedzie... ???
widze ze srednia wieku zaczynania z uzywkami wynosi 14-16

tylko prosze mnie nie linczowac ze tak wczesnie zaczolem ale tak jakos wyszlo :p
fajki: 7 lat i do tej pory mi to zostalo (nalogowo:( )
alko: 8 lat oj to bylo niezle i tez do tej pory mi tak zostalo ale jestem tylko smakoszem a nie nalogowcem
a ziolo i te sprawy to mowie NIE

wiec podsumowujac chyba najwczesniej zaczolem :(
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
alkohol - 13-14lat
fajki - 15 lat? (ale nie palę, tylko czasem...ale to baaaaaaaardzo rzadko)
narkotyki - NIE
 

sara90login

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
&gt;&gt;Na dNie Serca&lt;&lt; ;)
Narkotyki NIGDY :/ I nie zamierzam brac :]
Fajnki w wieku 14 lat ale to tak czasami od kogos chociaz czy to mozna nazwac paleniem? :p Do tej pory nie umiem sie do konca zaciągać i jakos nie czuje sie z tym zle heheheh
A Alko to zeby sie upic - NIGDY ale wszystko przede mną :D NIe no 'swir paleta' hyhy :D
od jakiegos 13 roku zycia lubilam sie piwka napic hehehe :p
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
alko - zaczolem przygode w wieku 11-12 lat nie pamietam, do dnia dzisiejszego lubie sie napic, dostalem tą inklinacje w prezencie od przodków
fajki - nie pale, w wieku 15 lat probowałem ich na melanżach ale sie nie wciągnołem
ganja - j.w.
 

maryo

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
POŁUDNIE
fajki niestety od 12 roku zycia alko od mniej wiecej takie pozadne chlanie zaliczylem w wieku 14 albo moze nawet 13 lat a ziolko pod koniec 14 roku zycia... o reszcie niebylo mozy wiec sie niewypowiadam :D
 

Cinekkkk

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Tak szczerze to ja chyba wcześnie zacząłem.

Pierwszy raz się upiłem na sylwestra jak byłem w 5 klasie podstawówki, ale przez całą szóstą ani razu.
Wtedy browarami się uchlałem a tak porządnie wódką to w 1 gimnazjum i już wiele wiele razy później :)

Moja przygoda z fajurami zaczęła się w 5 klasie popalałem i to nawet ostro, tak gdzieś ze 2-3 miechy, później bez trudu rzuciłem, sam nie wiem jak bo teraz bardzo chciałbym rzucić a nie udaje mi się wcale.

Jak teraz pale to od drugiej gimnazjum
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Palić próbowałam w wieku 14 lat (dzisiaj nie palę afuuu.. )
Alkohol trochę później coś ok. 16 :D
 
Do góry