Alexz Johnson

Paula :)

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ona gra też w serialu "Instant star", ale niestety już go nie oglądam :p Bardzo podobają mi się jej piosenki. Za to najbardziej lubię: "Temporary insanity", "That girl", "Waste my time", "How strong do you think I Am", "Criminal", "Let me fall", "Time to be your 21" i "Your eyes" :) ;)
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
a ja znam jej kilka utworów. Nawey niezłe,ale nie mój klimat :p
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Słyszałam te wszystkie co wymieniłaś. Gwiazde od zaraz też oglądałam pare odcinków... Nie mam wyrobionego na jej temat zdania czy opini, chociaż niektóre jej piosenki nie są złe :)
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
tralalala

całkiem fajne piosenki ma, ale ja w takich nie gustuje :p
i miałam podobny kolorek włosów :D

tralalala :lol:
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
jednym slowem: nie lubie jej
nie weim czemu ale dla mnie jest jakas dziwna :p a ten teledysk do 24 hours tez jest dziwny tak samo jak ona :mruga:
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
ja niedawno ogladam pare odcinkow Gwiazdy od zaraz ,a tam zawsze leci jej jedna piosenka.. nom i piosenki ma nawet fajne. Tytulow nie znam ,bo slucham tylko raz - podczas ogladania tego serialu ;)
 

Ania3006

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja znam tylko "24 hours" i ta piosenka mi się podoba ;)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Lubię Alexz a najlepsze piosenki to 24 hours, fade to black i there's us ;)
 

Breathe

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
264
Punkty reakcji
0
Straszny kicz. Moja dwunastoletnia kuzynka tego słucha (na równi z Blog27 i Paris Hilton).
 

Shannon_Clair

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Płock
Musicie wiedzieć, ze piosenki, które Alexz Johnson śpiewa w serialu Gwiazda od zaraz to nie jest jej styl. To twórcy serialu narzucili jej taki styl muzyczny i te piosenki to nie jest prawdziwa Alexz. Powiedziała to w jednym z wywiadów. Chociaz osobiscie uwielbiam wszystkie piosenki Gwiazdy od zaraz. Żeby naprawde przekonać się jaka Alexz jest musicie posłuchac jej własnych piosenek, niedługo wyda płytę. Jak sama powiedziałą będzie to raczej kreatywny pop (cokolwiek by to miało znaczyć) Mi osobiscie te jej własne piosenki sie nie podobają. Więc widziecie, że to że sie lubi piosenki Alexz jest pojeciem względnym. Kiedy usłyszałąm piosenki Alexz z Instant Star miałąm nadzieje, że nie bedzie ona jedną z popowych blondynek (miął piękne, kojarzące mi sie z rockiem, rude włosy i w serialu nosiłą fajne ciuszki). Jednak po usłyszeniu włąsnych piosenek Alexz i obejrzeniu ppowyzszego wywiadu moje nadzieje sie rozwiały. Potwierdziłą to w serialu gdzie przefarbowała sie na blond i zaczełą ubierac jak gwiazdeczka pop. Szkoda.
 

Novacaine

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ruda Śląska
Z wzystkich piosenek to już najlepsza jest "24 hours", a tak to żadna nie zachwyciła mnie. Wogóle jest jakaś sztuczna w tym serialu, ale nie jest jakaś tam beznadziejna. Choć musze przyznać, że jej głos mi się podoba taki niski dosyć i ciemny.
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Mi też się podoba jej głos.
I kolorek włosów ma świetny :D

Najlepsza piosenka to "24 Hours" choć jeszcze Temporary Insanity" też niezłe.
Nie słucham jej, ale ją lubię.
Jakoś mi nie zawadza :lol:
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
o dziwo, jej piosenki podchodzą mi do gustu. w szczególności 'your eyes'.
 
Do góry