Airsoft?

markox

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Siema,
Graliście może w airsoft?
Przymierzam się do tego i chciałbym sie dowiedzieć czy warto?
Pozdro!
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Jeżeli Cię to kręci słysząc tylko o tym, czy też patrząc z boku też Ci się to podoba to czemu nie? Sam w to się bawiłem mając jeszcze czas, teraz niestety nie mam na to czasu a broń gdzieś leży i gnije :angry:
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
ja bym najpierw poszukal jakiegos grupona czy podobnego na taka zabawa, poszedl w pare osob na wynajety sprzet, i pobawil sie, a potem myslal nad kupnem wlasnego

ja bawilem sie w panitball, z asg jest podobnie, tez fajna zabawa,
choc zamarkowane trafienie jakos bardziej oddaje mi realizm strzelania,
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Bardzo dobry pomysł z tym gruponem. Zazwyczaj za połowe normalnej ceny możesz się przekonać czy ci takie coś odpowiada czy nie + w ogóle zrobić coś nowego w życiu
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
na pewno lepsze to niż laserowy paintball, który czesto się na gruponach pojawia...
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
a ten laserowy paintball, to nie jest tylko dla dzieci?
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Laserowy paintball to jak dla mnie przerost formy nad treścią. Już lepiej iść na zwykły paintball, może wyjdzie ciut drożej, ale więcej zabawy.
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
No właśnie, co to za przyjemność jak ci tylko "pipnie", że kogoś zabiłeś. A taki headshot z kulki, to jest prawdziwy 'fun'.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Należę do grupy ASG, strzelam się już dwa lata, więc coś na ten temat Ci mogę powiedzieć. Na początek, rozejrzyj się w swojej okolicy, poszukaj w internecie czy działa jakieś stowarzyszenie lub coś w tym stylu. Jeśli tak, to zapytaj ich, czy możesz przyjść na jedno ze spotkań i zobaczyć jak to wygląda, przetestować broń, obejrzeć oporządzenie itp. Jest bardzo wiele fachowych serwisów poświęconych ASG i znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie pytania. Od butów, do nakrycia głowy. Powiedz mi, jakimi funduszami dysponujesz? Od tego wszystko zależy.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
Isen1822 napisał:
Należę do grupy ASG, strzelam się już dwa lata, więc coś na ten temat Ci mogę powiedzieć. Na początek, rozejrzyj się w swojej okolicy, poszukaj w internecie czy działa jakieś stowarzyszenie lub coś w tym stylu. Jeśli tak, to zapytaj ich, czy możesz przyjść na jedno ze spotkań i zobaczyć jak to wygląda, przetestować broń, obejrzeć oporządzenie itp. Jest bardzo wiele fachowych serwisów poświęconych ASG i znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie pytania. Od butów, do nakrycia głowy. Powiedz mi, jakimi funduszami dysponujesz? Od tego wszystko zależy.
Aż dziw, że jest mało możliwości zorganizowania sobie takiej zabawy, oferty na paintball są wszędzie, ciągle a na ASG jest bardzo mało.
 
Do góry