Agresywna rasa psa.

sachara13

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Polski
Dobra ta seria pytań i odpowiedzi :lol: Awangarda chyba trochę z tym przesadzasz, starasz się na siłe zrobić z ObywatelaMC sadystę, psychopatę i w ogóle najokrutniejszego człowieka na Ziemi :) Nie martw się aż tak o zwierzaki inni mają gorzej:

(mam nadzieję, że nikt nie poczuł się urażony)

zgaadzam się
bo posłuchaj ja też miałam psa...bernardyna
Wystarczyła mu buda i również był na łańcuchu a co godznę spuszczany aaaaaaaa i żadnych ran ni8e miał
Nie trzeba kupować psu karmy, mój pies jadł to samo co ja i nie wyglądał na niedożywionego
był szczęśliwy ,po prosu :D
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
Bernardyn jest akurat psem o takiej sierści, że spokojnie może mieszkać na dworzu. Pisałam już, że każda rasa ma swoje predyspozycje. Twój pies był spuszczany kilka razy dziennie, tamten jest spuszczany raz na jakiś czas. Gdzie tu widzisz jakiekolwiek porównanie? Co do karmy to Ty również możesz jeść całe życie zupki w proszku i przeżyjesz, ale nie radzę po kilku latach takiej diety robić jakichkolwiek badań. Pisałam już również, że waga, a tym bardziej otyłość nie jest oznaką zdrowia. Kolejnym razem radzę przeczytaj cały temat dokładnie, a później wyrażaj swoje zdanie. Ostatnim postem nic nowego nie wniosłaś, tym bardziej, że temat dotyczy zupełnie czego innego.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Ja bym chcial teraz zakupic sobie husky'ego, ale 2 duze psy to jednak za duzo będą wcinać i trzeba by było 2 obiady dziennie jesc.
 

sachara13

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Polski
Bernardyn jest akurat psem o takiej sierści, że spokojnie może mieszkać na dworzu. Pisałam już, że każda rasa ma swoje predyspozycje. Twój pies był spuszczany kilka razy dziennie, tamten jest spuszczany raz na jakiś czas. Gdzie tu widzisz jakiekolwiek porównanie? Co do karmy to Ty również możesz jeść całe życie zupki w proszku i przeżyjesz, ale nie radzę po kilku latach takiej diety robić jakichkolwiek badań. Pisałam już również, że waga, a tym bardziej otyłość nie jest oznaką zdrowia. Kolejnym razem radzę przeczytaj cały temat dokładnie, a później wyrażaj swoje zdanie. Ostatnim postem nic nowego nie wniosłaś, tym bardziej, że temat dotyczy zupełnie czego innego.

Ej sorry ale pies pochodzi od wilka i to jego naturalne predyspozycje,może mieszkać na dworze.W moim poście akurat nie chodziło mi o zupki...odzywiam się trochę zdrowiej
Jeśli łańcuch jest wystarczająco długi i pies ma schronienie...
Aha i obywatelMc napisała że nie na jakiś czas tylko w nocy
Nie zauważyłam w jego postach jakiegoś okrucieństwa dla zwierząt
A i zapomniałabym temat przeczytałam cały
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
Ej skoro przeczytałaś cały temat to nie rozumiem po co zamieściłaś post zapisując w nim informacje, które były już wałkowane. Człowiek również ma swoich przodków, którzy mieszkali pod gołym niebiem, więc naturalne dla nas powinno być również mieszkanie na dworzu. Nie rozumiesz aluzji. To co zdrowe dla Ciebie nie jest zdrowe dla psa. Pies ma inny organizm i potrzeby żywieniowe niż człowiek.
 

sachara13

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Polski
Ej skoro przeczytałaś cały temat to nie rozumiem po co zamieściłaś post zapisując w nim informacje, które były już wałkowane. Człowiek również ma swoich przodków, którzy mieszkali pod gołym niebiem, więc naturalne dla nas powinno być również mieszkanie na dworzu. Nie rozumiesz aluzji. To co zdrowe dla Ciebie nie jest zdrowe dla psa. Pies ma inny organizm i potrzeby żywieniowe niż człowiek.

Szkoda że niedokładnie przeczytałas mojego posta bo były tam zupełnie inne info niż w poprzednich postach...zreszta ja sie kłocić nie będę offtopu nie róbmy jak chcesz to pisz na moje pw
super te psy obywatelMC ;))... i zadbane
 

Quadrophenia

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Jaworzno
Bulldog - sama nazwa wskazuje

Rottweiler

Pitbull

I nie które Sznaucery, np. Sznaucer olbrzymi ^_^
 

maxl33t

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
www.google.pl
Mam dobermana i jest to idealny pies do biegania ! Groźny, lecz wie że Swojego pana musi bronic !
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
To, że jednemu podoba się duży, silny pies, a drugiemu mały york, to nie oznacza, że jeden ma gust, a drugi nie. Ja osobiście wolałabym mieć pitta niż yorka i nie jestem wcale "chuliganem". Wszystko zależy od tego jak psa wychowasz.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Boże ludzie że wam sie podoba taki Pittbull to jestem w szoku ale prawda są gusta i gusciki
na moje to jest ochydny pies dla chuliganów i typowo stworzony do walk.

Ja mam yorka mieści sie w kieszeni i jest gitara
walki psow to najgorsze co moze byc
 

socu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
walki psow to najgorsze co moze byc

i tu się z Tobą zgodze ObywatelMC.. trzeba być okrutnym żeby takie rzeczy robić.. ludzie co urządzają walki psów myślą o swojej rozrywce a o cierpieniu tych zwierząt nie myślą..
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Owczarek kaukaski jest przestraszny.

Ja tam wole mile,spokojne psy.Po co mi taki ktorego sama bym sie bala.
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
Nie koniecznie musisz się go bać. Jeśli potrafisz psa wyszkolić, albo kożystasz z pomocy szkoleniowca to taki kaukaz moze byc przytulanką, ale chodzi właśnie o dobrą ocenę własnych możliwości.
 

Kasiuch

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja bym wyrzuciła stąd boksery.. tak, wyglądają na groźne psy, aczkolwiek nie zaliczała bym ich do tych najgroźniejszych co do charakteru..
radze wejść na stronę poświęcaną rasom psów i trochę poczytać ;)
 

Pani_zimna

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
164
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Kędzierzyn-Koźle / Wrocław
Jeśli to ma być Twój pierwszy pies to polecam coś normalnego, co da sie wychować
bez doświadczenia. Jakiś retriever np.


Poza tym....
Czy każdy rottweiler zarżnie swojego właściciela?
I czy każdy golden retriever to super-przyjaciel domowników?
Otóż NIE

Wszystko zależy od Ciebie.
 
Do góry