Agnieszka Włodarczyk

malenstwoM

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Lublin
Spiewa to ona rzeczywiscie ladnie, ale jakos jej nie lubie. Mam jakis uraz i tyle. :D
A szanse ma, dlaczego mialaby nie miec. Ladna i zdolna, to czemu nie. Okaze sie :p
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Piosenkarką to ona raczej nie będzie... Owszem ma talent, ale ludzie kojarzą ją z małym ekranem, 13 posterunkiem, plebanią... chcą, żeby pozostała aktorką. W konsekwencji tego płyta się nie sprzeda i jej przygoda z piosenką zakończy sie z wielkim hukiem.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A ja nie mam zdanie. ;)
Czas pokaże, nie mogę powiedzieć, że 'ludzie nie kupią jej płyt' , no bo skąd mam to wiedzieć? :p ja na pewno nie kupię, a czy inni to ciężko stwierdzić. :D
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
Nie słuchałam jej piosenki z linku, potem to zrobię.
Ale podobnie jak kolezanki wyżej sadze, ze nie ma zbyt wielkich szans na rynku muzycznym.
Prędzej już jako modelka, bo fajna z niej :cenzura:.
:p
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Taaak! Gwiazda, gwiaaaazda! Cudownie odkryty talent! Ogromnie uzdolniona! Nowa idolka! Suuper. Z każdego kto wygra jakis nędzny szoł robią mega gwiazde. A społeczeństwu się to podoba. Cóż.... -_-'
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
Dobrze że wygrała program, ładnie śpiewała i sie ze wsyzstkim zgadzam. Lubie ją, ale na wydanie płyty jakos jej nie widze, zeby zrobiła jakas karieire muzyczną jak Monika Brodka czy inna osoba która wygrała program muzyczny.
 

Lilique

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Daleka
A ja chcialam zeby wygrala Natasza. Ale musze przyznać, że Agnieszka śpiewa b. ładnie :)
 

Anecka_1991

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zgorzelec
Fakt, że ładnie śpiewa, fajna z niej laska i takie inne. Ale teraz jest tyle piosenkarek na naszym rynku muzycznym, że wątpie żeby jej płyta się sprzedała w milionowym nakladzie. no chyba, że będzie miała wieeeeelką reklame i będa o tym mówić w wiadomościach :D A co do tego programu "jak oni Śpiewają" to ni eoglądąłam ani razu bo jakoś mi sie nie podobał ten cały cyrk.
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
może i śpiewa ladnie będzie kolejna żenująca pop wokalista typu mandaryna czy doda
spoko ludziom się to podoba ich sprawa i problem z tym związany
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
nie no to juz jest smieszne jaka z niej gwiazda , dobra aktorka nie jest , jest brzydka i glos jej jest taki sobie, a jej nowa piosenka jest do d...py tragedia , no comment !!
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Nie ma szans na przebicie z tymi nudnymi balladkami jakie tworzy.
Poza tym,gdy tylko wejdzie do świata showbiznesu zniszczy ją pudelek,a nawet już zaczął to robic.
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
ja tez wole Natasze , ma fajny glosik , umie tanczyc , jest gibka i piekna - idealny produkt na gwiazde !
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Lubie wlodarczyk, mam z nią kilka fajnych zdjęć, sliczna jest :D
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
to ona spiewa??ja myslałem ze spiewała tylko w "Ogorkach zdzisława" ... " bo to tanga trzeba walca, a do mambo trzeba rambo..."To ona spiewa?? hahahhahahhahahahachociaz rzeczywiscie spiewa:) zacytuje:"bo to tanga trzeba walca , a do mambo trzeba rambo..."
 

Poziomka007

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
569
Punkty reakcji
1
Głos ma ładny, ale sądze, że kariery nie zrobi... ja osobiście nie jestem do niej przekonana. Po prstu jej nie lubie. Nie mam żadnego konkretnego powodu...
 
Do góry