Aggro Berlin

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Zaczęcam do pisania tu ogólnie na temat Aggro Berlin. Nie wierzę, że tylko ja słucham niemieckiego hip-hopu :) Może na razie kto według was jest tam najlepszy (mój typ- Fler :) ) a niedługo może komentarze nowej płyty Sido "Ich" (Wychodzi już 1go grudnia :D ). Mam nadzieję że tamat się rozwinie i nie jestem sam :D

Aggro_schwarz.gif
 

JOKER eMCe

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Ja niezabardzo przepadam za niemieckim rapem, ale jak już to własnie Fleur i Sido. Szczególnie ten drugi bo ma konkretny Image.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
eee ja tam tylko w polskim siedze,
niemiecki jezyk mnie drazni wiec nawet sluchac ich nie probowalem nigdy :D
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
nie tylko Ty słuchasz niemców :D jakiś czas temu poruszałam ten temat na tym forum.
Mój typ to Bushido :] uwielbiam Go. nooo ale i całą ekipe tez (Fler, Saad, Sido, Eko, Savas itd)
uwielbiam płytę Bushida - Von Der Skyline Zum Bordstein Zuruck :)
niemiecki rap jest na prawdę wart uwagi, chłopaki wiedzą co robią i robią to dobrze!
bardzo przypadła mi także do gustu produkcja - Ersguterjunge Sampler Vol. 1 - Nemesis, vol. 2 to bodajże Vandeta ale nie miałam jeszcze okazji przesłuchać :(

Neue Deutsche Welle!! :]
pozdrawiam
 

Attachments

  • egjs_cover.jpg
    egjs_cover.jpg
    56,9 KB · Wyświetleń: 93

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
no ja nie miałem jeszcze okazji posłuchać nowej płyty Bushido. Ale szczerze mówiac jego poprzednie kawałki zbytnio do gustu nie przypadły. Teraz czekam na płyte Sido i Mixtape Flera. swietna ziam sie szykuje:D A słyszał ktoś może jakiś kawałek Raptile'a nagrany po niemiecku?? Bo ja jeszcze nie trafilem na taki.
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Ludzie piszcie!!!!!!!! Nie można dać upaść temu tematowi :niepewny:
 

Patrol

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nowa płytka Sido jest wypas :) Siedzę i przesłuchuję ją kilka razy z rzędu. Mistrzostwo :) A kawałki Strassenjunge i 1000 Fragen jak dla mnie są najlepsze :p
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
No ja jej jeszcze nie mam :( No ale może niedługo do mnie trafi więc sie wypowiem. Na razie slyszałem tylko Strassejunge i było świetne. Mam nadzieje że reszta płyty to ten sam poziom B)

1_normal.jpg
 

Patrol

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Bity z tej płytki są świetne. :D Nie to co w polskim rapie i hh. Wypas płyta nie ma co. Chyba jeszcze długo się będę nią jarać :D Wcześniej nie słuchałem niemieckiego hh :) Ale widzę, że warto zacząć, bo jest naprawdę wyśmienity. Tylko ze zrozumieniem tekstów będzie ciężko :( Ale jakoś dam radę.
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
No ja odkąd słucham aggro to sie bardziej na niemcu przykładam :D Ja juz sie nie moę doczekać aż płytkę dostanę :) Płyty Flera też są świetne a także DEINE LIEBLINGSRAPPER :D

100_1_.jpg

W końcu mam tę płytkę :D I... zmiażdżyła mnie. Jest genialna. Warto posłuchać, nawet jeśli nie podobał się komuś do tej pory niemiecki hip-hop. Dla mnie najlepsze na płycie jest "Schlechtes Vorbild" :D Jedyne do czego mogę się przyczepić, to to, że spodziewałem się czegoś więcej po współpracy z Seeed-em.

sido4.jpg
 

ema

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
rozpierdalam swą inteligencją w terenie
ja tez niemieckiego nie trawiłam, ale pozniej jak usłyszałam aggro to całkiem mi podpasowało :D najgorsze ze nie znam na tyle jezyka zeby wiedziec o czym tam mowia, ale sis mi tłuaczy, ewentualnie czasami father :D hyhyhy
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
No przez to zawsze jest lepsza motywacja na lekcjach niemca. Ja jeszcze calosci nie rozumiem ale niektóre fragmenty już umiem rozpracować :D Sido i Bass Sultan są według mnie łatwiejsi do zrozumienia niż np. Fler. Wyraźniej słychać słowa. A o Tonym D nie będe się wypowiadał :D
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
troche historii
do mojej szkoły przyjeżdza co roku wymiana uczniów z niemiec
i wciągu tej oto wymiany pogadałem sobie troche sam troche przez tłumacza z jednym takim szwabem
i ten stwierdził ze Sido wraz z jego zespołem śpiewa w grubszej mierze o rypańsku kutaszeniu i dziwkach
nie wiem czy do końca jest to prawda ale jakoś od tego czasu coś niemam chęci posłuchać niemieckiego rapu
a do tego jeszcze, nie rozumiem wszystkiego co tam śpiewają więc dla mnie w tym momęcie sens słuchania RAPU jest stracony, taki sam efekt moge uzyskać słuchając disco polo

edit.
pomijam fakt że Sido wygląda jak idiota oczywiście
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
dla mnie Sido jest powodem do śmiechu tak jak cały niemiecki rap:D ,,Mein block ...." hehehe. Ale to tylko moje zdanie i nikogo tu nie chcę obrażac:p
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
1. Teksty nie sa tylko o dziwkach itd. Poczatkowo bylo ich wiecej ale wydaje mi sie ze bardziej po to zeby zwrocic na siebie uwage. Ale w takim "Wahlkampf" albo "Ein Teil von mir" sens jest i to wiekszy niz w wiekszosci polskich produkcji. Zreszta i u nas zdazaja sie kawalki o takiej tematyce jak piszecie.
2.Pewnie glupi wyglad Sido wiazecie z maska ale trzeba przyznac ze dzieki niej jest bardzo rozpoznawalny. Poza tym w ostatnim czasie tak jakby zrywa z takim wizerunkiem i czesciej niz w masce pojawia sie w ciemnych okularach.

POZDRO

P.S. Poczytajcie tłumaczenia tekstów na aggroberlin.pl
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Sido - Weinachtszeit :)) kawałek wymiata :D hehe troche smieszny ale swiateczny :D wpiszcie sobie w YouTube :D
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
No utwór sam w sobie śmieszny ale teledysk to już wogóle masakra :D Najlepsze jak siedzi z flaszką w wannie (jak dobrze pamiętam bo dawno nie oglądałem) :D

Sorki że w dwóch postach ale dopiero teraz mi sie przypomniało :D Miałem zamieścić odpowiedź kumpla na posty na temat Sido więc zamieszczam. Zaznaczam, że nie są to moje słowa, żeby ktoś nie miał do mnie pretensji (Chociaż w jakimś stopniu się z nim zgadzam):
"Siggi ist ein Rapgott! Wenn du ein Problem hast , kannst du in Ficker kiegen! Sido's Rap ist ein VollgeilRap! Natuerlich ist er pervers usw, aber er macht eine heisse Ware! Ich scheiss auf dich und deine Meinung du Bastard! Aggro Berlin ist Aggro und du kannst tot sein! Neues Soloalbum von Sido ist sehr krass! Einfach macht Sido die Kohle! Und du bist ein Arschloch! Do kannst Sido Eier lecken! Wenn du nicht Sexlieder magst, bist du ein Schwul ! ! ! und schon Klappe zu, weil du in die Hose machst, wie siehst du SIDO ! ! ! Yo Alter"
ConnyKrass
 

Bushido

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Aggro Berlin się chowa:p , Bushido i Ersguterjunge wymiatają , a szczególnie nowy album Bushido "Von der Skyline zum Bordstein zurueck" - warto przesłuchać
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Słyszałem dwa kawałki z tej płyty i są według mnie srednie. Ale to tylko moja opinia. Ja tam wolę Aggro. A zdobycie złotej płyty w dwa dni przez Sido mówi samo za siebie :D
 
Do góry