Agencje Towarzyskie

Kasia_P

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy czarow ;-)
Nie wiem czy taki temat juz istnieje,ale szukałam i nie znalazłam :) To pytanie nurtuje mnie juz od dłuższego czasu.Dlaczego mężczyzni chodzą do agencji towarzyskich? Czy dlatego,że mają kompleksy,nie mogą znaleść sobie partnerki,nie chcą sie wiązać z nikim na stałe??? Tylko wogóle jaki jest sens w płaceniu za sex? I czy taki sex za pieniądze jest lepszy? Jestem ciekawa jakie jest Wasze zdanie na ten temat?Wypowiadajcie się.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Przeczytałam w jakiejś gazecie, że faceci chodzą do agencji dlatego, że ich żony czy dziwczyny nie chcą im robić lodów, tzn. no wiecie co mam na myśli. Panowie serio?
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Zdarza się i tak. Każdy ma swój powód. Najczęsciej jest nim niezadowolenie ze swojego życia... eee... pożycia (lub jego brak). Czyli tak jak napisał Ponury - droższa wersja masturbacji :).
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Mój kumpel ostatnio stwierdził, że czasem w łóżku kobieta nie daje tego co facet oczekuje tak jak ktoś tu wcześniej napisał o tych lodach... to dla dopełnienia musi z inną, żeby być szczęśliwym... ale to takie z deczka chore:D ale to zdanie faceta... jedna do seksu druga do miłości...
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Tak jasne kobieta nie daje tego co on oczekuje. Tylko dziwne że wy zawsze osiągacie orgazm. W odróżnieniu od nas... A do burdeli chodzivie, bo to frajda skorzystać i wydac pieniadze na przyjemność ;)
 

Kasia_P

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy czarow ;-)
siasia_ck Raczej wyrzucanie pieniędzy w błoto,bo co to za przyjemność iść do łóżka z kobietą która co godzine pi****y się z innym?!
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
kasik_p właśnie to miałam na myśli. A co do tego czy im to nie prtzeszkadza to chyba nie skoro z tego korzystają
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
I tak własnie jest z panami którzy chadzają do burdeli.. tamte miały przed nim z tysiąc facetów na sobie, ale jakby chocby naszego misiaczka troszke podenerwować, "że ma się kochanka" to najchętniej by nas zabił... Ah ci faceci, tak źle, tak nie dobrze :p
 

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
[...] ale jakby chocby naszego misiaczka troszke podenerwować, "że ma się kochanka" to najchętniej by nas zabił... Ah ci faceci, tak źle, tak nie dobrze :p

A Ty byś nie zabiła faceta jakby powiedział że ma kochanke ^^ ? xD... Pewnie by był zaraz napad szału i wielka rozpacz i foch na cały świat ^^ xD
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Dlategóż to ujełam to w " " ;p pewnie po prostu wzięłabym siekierkę i łups... :p

Ale chętnie się dowiem jak to jest, że wam facetom nie przeszkadza że te dziewczęta lekkich obyczajów, pięc minut prędzej kochały się w nie wiadomo jaki sposób, niewiadomo z kim... a feee :p
 

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
41
chodza bo nawet umoczyc nie umia dobrze.
jesli zona np.nie chce zrobic mezowi loda to jaki on ma w sobie sexapil ze nie umie jej delikatnie i stopniowo naklonic zeby to predzej czy pozniej zrobila :p ??
reka im pewnie juz odwalenia gruchy odpada i tyle :D

ostatnio bylam w barze i grupka ludzi grala w pilkarzyki. laska do kolegow " ej dlaczego wy macie takie silne rece "?
- "bo walimy konia codziennie "
buahahah zenada :D
 

Berbelo_HHF

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
mnie tam jakos nie ciagnie po co płacic za coś co mozna miec za darmo ja osobiscie nie znam nikogo kto korzystał z takich usług :)
 

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
dla mnie facet, który korzysta z usług agencji toważyskiej...zachowuje się tak jakby mu ktoś rzucił "padlinę"
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
werkanika bo to tak jest..
kiedys facet mojej siory pracował w pizzerni i rozwoził pizze
i miał zamówienie z clubu.. heh.. podjechał a tam te laski wygrzewały się na słoneczku, tylko tyle że były bez makijażu i stwierdził że nawet kijem by ich nie dotknął... a więc urok tych kobitek tkwi w tym że panowie ich nie oglądaja bez makijazu, rozczochranych, dla nich sa to zawsze piekne laseczki, pseudo " świeżutkie" itd...
 

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
.
a więc urok tych kobitek tkwi w tym że panowie ich nie oglądaja bez makijazu, rozczochranych, dla nich sa to zawsze piekne laseczki, pseudo " świeżutkie" itd...

I zawsze "seksowne" w odróznieniu od nas - zwykłych, szarych czasem potarganych dziewczyn
 
Do góry