AGENCJA PRACY AS ANNA SUCHECKA OSZUSCI

Status
Zamknięty.

morenkowoz

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
1
Witam specjalnie sie zarejestrowalem aby ostrzec przed ANNA SUCHECKĄ I AGENCJE PRACY AS Z CZESTOCHOWY. Ja z kolega mielismy wyjechac do pracy do holandii do firmy Mondial Uitzend BV. Wszystko ladnie pieknie pare dni przed wyjazdem zadzwonil do mnie jakis holender niby Dick Van Diepen w celu weryfikacji języka angielskiego , rozmowa troszke kulala ale moglem sie dogadac (była to rozmowa niemiecko - polsko - angielska) po rozmowie pani suchecka zadzwoniła do mnie mowiac ze ma nasza akceptacje języka i możemy jechac ładnie podziekowalismy i ok. Na następny dzien pani Suchecka załatwila nam busa i w sobote pojechalismy. Po 12h siedzenia w busie dotarliœmy na miejsce , najpierw koczowalismy tam ponad 30min gdy zadzwonilem do pani sucheckiej ze jestemy i czekamy tu na kogos, pani z pretensjami do mnie ze niby przeciez mowila ze w niedziele nie bedzie nas mial kto odebrac stamtšd no ok. Po 10 minutach pszysla jakas babka otwarła nam te "biuro" i zaczekalismy na PANA DICK VAN DIEPENA o ile si enie myle. Po bardzo krótkiej rozmowie pan DICK stwierdzil ze nie ma dla nas pracy bo musimy umiec ONLY PERFECT ENGLISCH. Nie dalo sie nic powiedziec cały czas gadal ze za nas moze miec 5 lepszych i ze mamy jechac do domu i zalatwi nam busa! i znowu koczowanie 2h pod firma o 2 dni na nogach bez spania, Gdy czekaliœmy na powrót pojechaly jakies panie z polski i mowily ze w tej firmie to standard ze ludzie tu przyjezdzaja i jade do domu bo sie dowiaduja ze pracuja za 3 euro. Po powrocie chcialem odzyskac od pani sucheckiej koszt chociazby busa wyparla sie paragrafami ze ja to nic nie interesuje i juz. POPROSTU ŒMIECH NAS SALI!!! A WIEC SZEROKIM ŁUKIEM OD TYCH OSZUSTÓW I KRĘTACZY. Jesli chcesz miec wycieczke do holandii i spowrotem to jedziedz przez AGENCJE PRACY AS.
 
Status
Zamknięty.
Do góry