[adtaily] czy ma sens?

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
Witam,
Czy posiadanie boksa adtaily ma jeszcze sens? Widzę, po swoich stronach, jak i obserwuję tendencję wśród znajomych na rezygnowanie z tej formy reklamy na rzecz zanox-u lub google adsense.
Czy można na adtaily zarobić jeszcze?
ktoś ma kupowane miejsca? może tylko ja mam taki nie fart (czytaj. braki).
 

fireforge

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
92
Punkty reakcji
2
Wiek
44
Odkopuje
Ponad 4 miesiące wyświetlania reklam, uzbieranych środków troszkę ponad 100 zł, gdy chciałem wypłacić, odjęto mi całą kwotę ze niezgodność z regulaminem. Kolejny serwis żerujący na naiwności ludzkiej, tym razem i mojej. Banda złodziei.
 

Paramonovs

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dokładnie. Również nie polecam AdTaily, lepiej użyć po prostu AdSense (tylko tutaj trzeba zachować szczególną ostrożność, jako iż mogą usunąć konto), czy też rodzimy AdKontekst. :)
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Dokładnie. Również nie polecam AdTaily, lepiej użyć po prostu AdSense (tylko tutaj trzeba zachować szczególną ostrożność, jako iż mogą usunąć konto), czy też rodzimy AdKontekst. :)

Ja pierwszą stówkę zbierałem długo, jednak wypłacili bez problemów. Tak czy inaczej, obecnie nie warto.
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
nie jest nowy i potrzeba kolosalnej liczby wyświetleń nawet na pierwsza wypłatę, a ja już usunąłem Adtaily bo niestety, ale się nie sprawdzało :(
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Ja u siebie na adtaily zarobiłem 13 zł przez kilka miesięcy, także kiepsko. Bardziej polecam Cpmprofit który płaci za wyświetlanie banera a nie za klikanie.
 
B

bilq

Guest
odświeżając temat:

pojawiło się na rynku coś nowego?
czy ciągle adsense najlepsze?
 
A

angelika3623

Guest
cpmprofit.com już upadło
adsense jest najlepsze
jeżeli macie 50k odwiedzin na miesiąc polecam
buysellads.com podobne do adtaily
 
Do góry