adeaem - kilka słów prawdy

joteste

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Mi się nie podoba. Tak kilka słów prawdy: Dlaczego kilka razy przyspieszasz, tego nie rozumiem naprawde. Po drugie Twój głos dla mnie jest straszny (może to mikorfon?). Troche jak Temate, tylko jeszcze dziwniejszy. Jednak jak to mówią praktyka czyni mistrza.
 

adeaem

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2009
Posty
398
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
brudny południowy wschód:):)
Mi się nie podoba. Tak kilka słów prawdy: Dlaczego kilka razy przyspieszasz, tego nie rozumiem naprawde. Po drugie Twój głos dla mnie jest straszny (może to mikorfon?). Troche jak Temate, tylko jeszcze dziwniejszy. Jednak jak to mówią praktyka czyni mistrza.

no spoko :) ee nagrywalem to na mikrofonie za 30 dyszki do skypa noi pierwszy moj kawalek to idelnie nie bedzie :)
piona
 

HarryWZU

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś między myślami, tuż obok wołania światów...
no spoko :) ee nagrywalem to na mikrofonie za 30 dyszki do skypa noi pierwszy moj kawalek to idelnie nie bedzie :)
piona


Wiem jak to jest gdy się nagrywa 1 piosenkę ^^
I powiem Ci, żebyś nie brał do siebie, gdy ktoś Ci powie, że jest do kitu itd., bo takie są początki i tyle:)
nie wiem, czy mogę Ci coś poradzić, bo ja też jestem początkujący, ale wydaje mi się, że za bardzo chcesz jakby zmienić głos...spróbuj śpiewać naturalnym głosem ;) ale to tylko moje skromne zdanie, piona i powodzenia! ;)
 

joteste

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Ja myślałem, że to działa mobilzująco :). Przynajmniej na mnie tak działało, jeśli słyszę, że :cenzura: - to takie najwidoczniej jest i trzeba coś zrobić, żebym następnym razem czegoś takiego nie usłyszał.
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Beat przygnębia :p. Wokal jak wokal, zawsze więcej ćwiczyć trzeba. Tekst daje rade.
Pokój.
 

jonitz

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
283
Punkty reakcji
1
moja pierwsza nagrywka. Jakos nienajgorsza ale i nienajlepsza.
klikajcie i oceniajcie :)
kilka słów prawdy
piona
ziombel, twój głos kojarzy mi się z pierwszymi kawałkami kalibra, myślę, ze w takich klimatach wyszedłbyś zaje.biscie. oczywiście w psychorapie chodzi przede wszystkim o warstwę tekstową, ale co do vocalu (jeśli to nie majk) to masz talent.
pozdro
 

Mr.M

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
bit nawet nawet ... tekst też nie jest zły ... ale z głosem coś nie teges
 
Do góry