Adamek pięknie obronił mistrzowski pas

Status
Zamknięty.

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Dzis o 5:30 obyła się walka Adamka z Banksem , ja oczywiście wstałem i oglądałem.Taktyka Adamka była taka , żeby oddać lewy prosty i przejść do defensywy.Od początku Adamek prowadził , taktyka Banksa była prosta-Prawy sierpowy i po sprawie , przeliczył się chłopak ;) . W 8 rundzie Adamek dostał silny prawy sierpowy prosto na szczękę i lekko się zachwiał , uniknął lewego sierpowego i co niesamowite odrazu powrócił do gry , natarł na Banksa : lewy prosty nie doszedł i prawy sierp na szczękę.Banksa omroczyło szedł przy linie , sędzia sprawdził czy nadaje się do walki , zezwolił boksować.Banks kontynuował z narożnika , Adamek podbiegł i zaczął serię , prawy , lewy w korpus i na twarz , koniec.Wygrana przez TKO w 8 rundzie i obroniony pas mistrzowski.Dla wiadomości Banks zaliczył 20 walk z czego wszystkie wygrał , 14 nokautów.Adamek wygrał (razem z tą) 38 , wygrał 37 z czego 1 zakończyła się porażką , 25 przez nokaut.Mamy mistrza , niewykluczone , że Adamek przejdzie do wagi ciężkiej a latem zmierzy się z Andrzejem Gołotą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry