Acodin ?

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Kurde właśnie przeczytałem 13 stron jakiegos tragicznego forum. Byl tam temat o acodinie wypowiadali sie ludzie co nic nie wiedzieli. Normalnie prawie mi żyłka pękła jak to czytałem ;] Się zbulwersowałem :p Większość postów w stylu: "30 tabletek acodinu zabija, na śmierć" czy jak brzmiała wypowiedź jakiegoś doktora chyba :p
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Kurde właśnie przeczytałem 13 stron jakiegos tragicznego forum. Byl tam temat o acodinie wypowiadali sie ludzie co nic nie wiedzieli. Normalnie prawie mi żyłka pękła jak to czytałem ;] Się zbulwersowałem jezyk.gif Większość postów w stylu: "30 tabletek acodinu zabija, na śmierć" czy jak brzmiała wypowiedź jakiegoś doktora chyba jezyk.gif


Ja nie wchodze na takie forum^^ bo mnie cos łapie i mam ochote ich pociąc tepym nozem;p
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Ja tak samo. 13 stron okrutnej męczarni :p
Już se zaplanowałem 3 maja ;] 50 acodinów :p
 

lovekay

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
no ja po tej imprezie powiedziałam sobie- nigdy więcej. wzięłam pierwszy raz 10 acodinow i do tego byłam ostro na:cenzura:ana po wódce. zaczęło mi się kręcić w głowie i po prostu usiadłam na fotelu i usnęłam. potem co chwila się budziłam, nie mogłam wstać bo kręciło mi się w głowie STRASZNIE, miałam drgawki, serce biło mi chyba 10000 na minute bez kitu. następnym razem zamierzam wziąść acodin sam. bez wódki. żeby zobaczyć co straciłam przez wódke.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Ja jeszcze tyle nie bralem bralem max 30 acodinow i to tylko 3 razy ;] a co czuje?? Jestem strasznie zamulony i nie chce mi sie stac;] A jak mialem zamkniete oczy to nie wiem czemu ale zawsze widzialem takie czarno biale kropeczki jak w zepsutym TV:p Po tych 50 opisze co sie dzialo i opisze tez co moi 2 koledzy czuli oraz 1 co brał 30 :p
 

lovekay

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja jeszcze tyle nie bralem bralem max 30 acodinow i to tylko 3 razy ;] a co czuje?? Jestem strasznie zamulony i nie chce mi sie stac;] A jak mialem zamkniete oczy to nie wiem czemu ale zawsze widzialem takie czarno biale kropeczki jak w zepsutym TV:p Po tych 50 opisze co sie dzialo i opisze tez co moi 2 koledzy czuli oraz 1 co brał 30 :p


ja też nie mogę ustać w jednym miejscu :p
jestem zamulona. a jak zamykam oczy to widze różne dziwne rzeczy xD
a jak otwarte to wydaje mi sie ze np. lampka mruga chociaz wcale nie mruga. rozne takie schizy
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Jesli was to tak przymula to nie bierzcie;] Wezmie beznydamine:) ja zawsze po benzie mialem lepsze fazy nic po acodinie:)
 

lovekay

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jesli was to tak przymula to nie bierzcie;] Wezmie beznydamine:) ja zawsze po benzie mialem lepsze fazy nic po acodinie:)

no troche przymula ale efekty fajnie ;D
czujesz sie takki lekki ale z drugiej strony nic nie czujesz, tak fajnie sie kreci w glowie. fajne uczucie :)
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
no troche przymula ale efekty fajnie ;D
czujesz sie takki lekki ale z drugiej strony nic nie czujesz, tak fajnie sie kreci w glowie. fajne uczucie smile.gif

serio? a ile masz lat? bo strzelam ze z 13?
Juz kilka postow sie tym jarasz za przeproszeniem.I tutaj wiekszosc wie jak wyglada faza po dekstrometorfanie i innych srodkach psychoaktywnych a ty pewnie nawet nie wiesz co bralas?
 

galex

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
1
Miasto
Mrągowo
Kasieńka, a uczucie fajne, jak się chce, żeby faza już się skończyła? ;] bo nie sądzę.
najgorsze jest chyba właśnie to, ze ma się pełną świadomość, braku kontroli nad ciałem.. Ja robiłam wszystko, co mi kazano.. Kurde.

ja nie brałam w ciemno niczego, chyba tydzień wcześniej wyszukałam informacje o tym ;] bo raczej nie nażarłabym się czegoś, co mogłoby mi zaszkodzić poważnie. a zresztą dla mnie jest głupotą ostro się na***ać i do tego nażreć tabletek.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Benze też spróbuje niedługo ale po tamtym nieudanym razie jakoś mi się nie chce wydawać kasy:p Następnym razem wezmę 3 niewyekstraktowane saszetki w kapsułkach bo nie chce skopać ekstraktacji i marnować kasy;] 3 maja łykam 50 acodinów i jak nie będzie fajnie to przerzucam się na coś innego a jak będzie fajnie noto następnego tygodnia jadę z klasą pod namioty na 3 noce ;]
 

lovekay

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
serio? a ile masz lat? bo strzelam ze z 13?
Juz kilka postow sie tym jarasz za przeproszeniem.I tutaj wiekszosc wie jak wyglada faza po dekstrometorfanie i innych srodkach psychoaktywnych a ty pewnie nawet nie wiesz co bralas?

wiem co brałam. jaram się bo brałam to pierwszy raz ;/
a lat mam 17.

Kasieńka, a uczucie fajne, jak się chce, żeby faza już się skończyła? ;] bo nie sądzę.

no rzeczywiście nie taka fajna.
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Benze też spróbuje niedługo ale po tamtym nieudanym razie jakoś mi się nie chce wydawać kasy:p Następnym razem wezmę 3 niewyekstraktowane saszetki w kapsułkach bo nie chce skopać ekstraktacji i marnować kasy;] 3 maja łykam 50 acodinów i jak nie będzie fajnie to przerzucam się na coś innego a jak będzie fajnie noto następnego tygodnia jadę z klasą pod namioty na 3 noce ;]

Pod namioty najlepiej benze;d nie belkoczesz jak po dxm i chodzisz normalnie i masz trzezwy umysl tylko haluny;p
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Nieee benze no nie wiem zastanowię się no ale jeszcze jakiś odpał będzie :p Nie będę wiedział czy widzę nauczyciela czy haluna :p
 

draju

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
po 55 oglądałem 'requiem for a dream' z kolega o 2 w nocy u mnie w pokoju, oboje byliśmy pewni ze jesteśmy w kinie, a film wywarł na nas takie wrażenie ze to teraz sie go boje :)


potem było jeszcze 25 aco w szkole - biegałem po szkole zeby zrzucic bombke xD ogolnie bralem 4-5 razy (najwiecej to te wyzej wymienione 55)


ale w koncu zmadrzałem, nie zamierzam tego swinstwa juz brac - bardzo niszczy zdrowie, a dlugotrwale 'bawienie sie' dxm moze spowodowac niewydolnosc nerek


pozdrawiam

Bez przesady nie bedziesz jadl grzybkow koncu ;p


stary, śmiem twierdzic, ze zatankowanie 50 aco powoduje znacznie wieksze omamy wzrokowe niz np. 30-35 grzybow


@iwans: to nie bedzie tak, ze bedziesz widzial haluna. Będzie bardziej tak, że nauczyciel bedzie wydawal Ci sie bardzo przyjazny - aż bedziesz chcial go dotknac xD - czasem nawet zaczniesz gadasz glupoty i to cie moze zdracic. po za tym akcja serca znacznie wzrasta, a oddychasz STRASZNIEEEEEEE ciezko. mam filmiki po tym 55 aca to slychac jak z kolega sapiemy, a wydawalo mi sie ze w ogole nie oddycham.

swiat po aco wydaje ci sie taki, taki... PRZYJAZNY - kazdy chce z Toba pogadac, poswiecic ci chwile , a ty dla kazdego jestes slodziutki i miły ;pp

halucynacje jakich mozesz doswiadczyc objawiają sie glownie PRZY ZAKMNIEYCH OCZACH - np. wydaje ci sie ze idziesz ruchliwą ulica, pełno ludzi, albo jestes na dyskotece, a tym czasem leżysz sobie w łożku, powoli zasypiając
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Ale ja pisałem o benzie a z tego co wyczytałem to ty piszesz o acodinie. Napisze może jeszcze poźniej bo co nieco z barku starzdszych wypiłem no i jest fajnie haha buhahha :p Nom ale to nie dział alkkohololllol tylko dział soojro oj sorka to jest temat acodin a nie alkohol ;] Noto to do zobaczenia azż wytrzeźwieje a pewnie w ten weekdend bede bral 50 acodinow oj sorka nie ten weeekend tylko za tydzien sorka ale nie chce mi sie patrzec na monitor i poprawiac
 

dpc91

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
...GóRny Śląsk...
Ja po 10 aco łaziłam jak sprężynka (jak pierwszy raz to brałam), wczoraj zarzuciłam se 6 i miałam fajny klimacik, kontrolowałam sie i wogóle ale mi sie je.bało nieco w oczkach, aha nawet po tych 6 zagrałam w szachy, co jest jak dla mnie mistrzostwem :D
pzdr
 
Do góry