Acodin ?

Frelka

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Ja brałam Acodin rok temu. Przez 2 miesiace doslownie co soote - bo w soboty chata wolna i sie bralo z kolezankami ;)
Zawsze brałam po 15 tabletek. Po mjiesiacu zauwazylam ze co sobote boli mnie glowa i przechodzilo jak wzielm Acodin...
Mój ostatni raz wygladal tak- najpierw fajna bania a po kilku godzinach zaczelo mni BARDZO bolec serce, zaczelo mnie zciskac w klatce- bardzo bolalo. Mialam drgawki i bylam cala mokra. Myslalam ze umieram... Przeszlo po kilku godzinach. OD tamtego razu postanowilam ze juz NIGDY tego nie wezme!!

Miał ktos tak z Was??
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
No, szkoda ze nie trafilas na SOR, zrobiliby Ci plukanko zoladka to moze i wyplukali by Ci troche glupoty z Twojej glowy. <_<
 

Merkaba

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
YYY wchodze dzisiaj na legalu do apteki, prosze o aco a baba za okienkiem "tylko na recepte", w drugiej to samo, yyyy, że co ? z szoku nie moge wyjść, jutro połaże jeszcze po innych O_O i co teraz? jak ja bez aco już nie moge
 

Frelka

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
hmm dziwne. zawsze bylo bez recepty. moze rzeczywiscie sprubuj poszukac w innych aptekach. ja kiedys chcialam cos tam kupic i babka mi powiedziala ze tego nie ma w aptekach od 2 lat :mruga: a w innej aptece lajtowo kupilam.
 

Frelka

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
ehh przyznam ze sama uwazam ze bylam glupia ze to bralam... bralam to a nie pilam bo tego rodzice przynajmniej nigdy nie wyczuli i bylo tanie. ale teraz juz dziekuje za takie "cuda"
 
W

wroneczki4

Guest
Jak dla mnie to łykanie jakiś tabletek dla lota jest żałosne i szkodliwe...
 

Frelka

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
zgadzam sie w 100% . jednak kiedys bylam mloda i glupia...

faktycznie jest szkodliwe. juz od roku nie biore a czasem mam tak ze nagle zaczyna mnie bolec serce...
 

Glossiness

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Nie wiem czy wy bzdury piszecie, czy to ja mam taką słabą głowę, bo rok temu 2 tabletki acodinu popite zwykłym reddsem spowodowały u mnie niezłą fazę, a wy tu mówicie o 30 tabletkach... conajmniej...
 

ekky

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Moze sam reds spowodowal u Ciebie taka faze. Bo 2 tabletki to zapisuje lekarz ;]
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
YYY wchodze dzisiaj na legalu do apteki, prosze o aco a baba za okienkiem "tylko na recepte", w drugiej to samo, yyyy, że co ? z szoku nie moge wyjść, jutro połaże jeszcze po innych O_O i co teraz? jak ja bez aco już nie moge
baby w aptekach wyczaiły że dzieciarnia wpieprza Acodin garściami żeby miec banie i oszczędzają Ci w ten sposób rewelacji z wątrobą czy innym sercem
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Haha. 2 tabletki. Dobowa dawka na kaszel to ok. 8 z tego co pamiętam. Znam jednego, co po 2 tabsach miał taką banię, że nie mógł wstać. Wróć do przedszkola.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Merkaba moze i dzecinny nie jestes, ale teks o rozj... watrobie i sercu TheDeathOne nie musi dla siebie zachowac, bo pasuje do Ciebie. ;)

Frelka Twoj bylskotliwy umysl mnie dobija.
acodin + alko = zgon
<_<
ciekawe jak na to wpadlas? <_<
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
hmm... znam dziewczyne ktorej zaczyna odbijac po kilku lykach wina, a wczoraj zobaczylam ze da sie stracic nad soba calkowite panowanie po dwóch buchach więc jestem w stanie uwierzyć, że można mieć baaaardzo słabą głowę
 
Do góry