Acodin ?

tomko111

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Katowice
Nie szkoda Wam zdrowia na takie g.... żeby na chwilę być w stanie 'odlotu'? Dla mnie to bezsensu.
 

pejsze

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
205
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Lublin
LOL! Od Nowego roku, chodzi mi o ten rok juz powinna byc na recepte... Dlatego chyba pytam czy ktos kupowal przez ostatnia sobote i byl proszony o recepte?
 

pejsze

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
205
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Lublin
No to mam zla wiadomosc. Dzis z ciekawosci wszedlem do apteki i zapytalem i pani powiedziala, ze od stycznia juz acodin na recepte. koniec zabawy ;)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Eh oni to potrafią zatruć człowiekowi życie :)

polecam syrop prawoślazowy
można z niego łatwo wyekstrahować efedrynę :)

ale aco szkoda i tak :( - oczywiście jeśli to prawda
 

SRAM_RAPEM86

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
koles łykał to garściami przez pewien czas, jazdy ze non stop go sledza, pozniej go wzielo to latal z dwoma kosami i chcial pozabijac wszystkich, a final byl taki, ze mial sprawe w sadzie i po odczytaniu wyroku wyskoczyl przez okno, ale spadl na suke, żyje :D
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
No to mam zla wiadomosc. Dzis z ciekawosci wszedlem do apteki i zapytalem i pani powiedziala, ze od stycznia juz acodin na recepte. koniec zabawy ;)

Ja kupowałem w poniedziałek i bez problemu. Małolatom mówią że jest na receptę żeby ich zniechęcić.

koles łykał to garściami przez pewien czas, jazdy ze non stop go sledza, pozniej go wzielo to latal z dwoma kosami i chcial pozabijac wszystkich, a final byl taki, ze mial sprawe w sadzie i po odczytaniu wyroku wyskoczyl przez okno, ale spadl na suke, żyje :D

Uroki sigma plateau.
 

pejsze

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
205
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Lublin
Widac zalezy od apteki. A propo tez jestem z Lublina, widac trafilem na inna. Pytalem w dwoch aptekach na Głębokiej, a Ty?

Mnie to nie interesuje, bo nie biore wole %%. A na marginesie mam 19 lat, wiec do malolatow raczej mnie nei zaliczala, prosila tylko o recepte.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Widac zalezy od apteki. A propo tez jestem z Lublina, widac trafilem na inna. Pytalem w dwoch aptekach na Głębokiej, a Ty?

Mnie to nie interesuje, bo nie biore wole %%. A na marginesie mam 19 lat, wiec do malolatow raczej mnie nei zaliczala, prosila tylko o recepte.

Może coś innego jej nie podpasowało w Twoim wyglądzie, cholera wie. Ja akurat kupowałem go na kaszel :D Bo nie mam w zwyczaju ćpać aptecznych specyfików. Kupowałem w małej osiedlowej aptece nieopodal Leclerca (w Leclercu tez jest apteka i podejrzewam ze tam by sprzedali na 100%, bo młodzi farmaceuci są za ladą).
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Może coś innego jej nie podpasowało w Twoim wyglądzie, cholera wie. Ja akurat kupowałem go na kaszel :D Bo nie mam w zwyczaju ćpać aptecznych specyfików. Kupowałem w małej osiedlowej aptece nieopodal Leclerca (w Leclercu tez jest apteka i podejrzewam ze tam by sprzedali na 100%, bo młodzi farmaceuci są za ladą).

Ja poprosiłem ojca, że kaszel itd i że ostatnim razem mi to pomogło. I kij -> recepta.
Od nowego roku jest przepis. Zwyczajnie miałeś fart, że Ci sprzedali - ich błąd.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Faktycznie, poszperałem w necie i niby już jest na receptę. I bardzo dobrze.
 

pejsze

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
205
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Lublin
Pewnie jeszcze niektore apteki nie wprowadzily, moze nawet gdzieniegdzie nie dotarla taka informacja. Ale w niektorych juz zadaja recepty. Takze koniec DXM-tripow na legalu ;) Moze i dobrze, to wbrew pozorom silny srodek. Jak ktos jest inteligentny i umie z niego odpowiednio korzystac to i recepte da rade sobie zalatwic.
 

banani_

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Powiedzcie, czy dxm z acodinu jest wykryty podczas testu na obecność narkotyków w organizmie? Brałem tydzien temu i kroi mi sie test...

Wiem, że dxm to pochodna morfiny, ale czy na tyle jest z nia zwiazana, zeby wykazac obecnosc psychotropu w organizmie?

Pzdr i prosze o szybki odzew
 

motyleczqrlz

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
acodin to chujstwo! bralam i ledwie przezylam! nie radze brac! zle dziala na organizm nie kazdy tak samo przyjmuje lepiej sie za:cenzura:ac i mniec odlot niz brac leki ... kazdy lek to trucizna
 

pejsze

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
205
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Lublin
Oczywiscie, ze sa testy na wystepowanie dxm w organizmie, ale sa to testy bardzo kosztowne i spejalistyczne. Normalny test na narkotyki takie jak amfetamina czy kokaina oraz thc nie wykrywaja dxm. Jesli nie brales nic poza dexem badz spokojny.
 

banani_

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
z tym, że dxm to pochodna morfiny, a morfinę wykrywa

czy mimo to moge być spokojny?

spędza mi to sen z powiek...
 

pejsze

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
205
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Lublin
Hmm, zatem sa rozne testy. Niektore maja wskaznik amfy, thc, koki bez morfiny, a takie lepsze to tez z morfina. Wtedy moze wykryc niestety. Kiedy robisz ten test? Najlepiej pij bardzo duzo plynow i staraj sie je wypacac. Pracuj, albo cwicz fizycznie i wymiana plynow zajdzie szybciej.

Jak nie dasz rady to popros kogos, aby uzyczyl swojego moczu i graj na kodach ;) O co chodzi, rodzice cos wyczaili i chca Cie sprawdzic?
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
na luzie. kolega też miał test po tym. nic nie wykryło.

a co do acodinu... może nie daje konkretnej bani, ale moja jazda wygladala tak, że położyłam się na podłodze po wzięciu 15 tabletek... leżałam, leżałam i ciągle nic. w koncu zdecydowałam się wstać, a jak wstałam... ło matko. zaczęłam widzieć różne kolory, słyszałam jakby ktoś mówił do mnie, ale tak przez mgłę, ale nikogo nie było w domu prócz mnie. położyłam się po raz wtóry... patrzyłam na biały sufit, wyciagnęłam rękę i pisałam palcem po suficie czarnym atramentem. rzecz jasna zdawało mi się. taki fajny stan trwał ze 3 godziny, później zaczęły się dziwne jazdy. włączyłam sobie muzykę...dark ambient. i wydawało mi się, że ktoś krzyczy. przeniosłam sie mentalnie do lasu... zasnęłam. czułam cholerny lęk. taki nieuzasadniony. jakieś strzały. zasnęłam. i miałam świadomy sen. wiedziałam, że śpię, ale ciężko było mi się wybudzić z tego. w końcu wzięło mnie na wymioty... później przeszło. wszystko +/- 7 godzin.
 

banani_

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hmm, zatem sa rozne testy. Niektore maja wskaznik amfy, thc, koki bez morfiny, a takie lepsze to tez z morfina. Wtedy moze wykryc niestety. Kiedy robisz ten test? Najlepiej pij bardzo duzo plynow i staraj sie je wypacac. Pracuj, albo cwicz fizycznie i wymiana plynow zajdzie szybciej.

Jak nie dasz rady to popros kogos, aby uzyczyl swojego moczu i graj na kodach ;) O co chodzi, rodzice cos wyczaili i chca Cie sprawdzic?

Chodzi o to, ze ponad tydzień temu przyszedłem do domu naćpany jak nie wiem, ale starałem się wkręcić mamie, że jestem tylko troszke pijany, ona stwierdzila ze sie nacpalem, na co ja sie oburzyłem i stwierdzilem, ze chyba na glowe upadla i nigdy nic nie bralem.

No to zagięła mnie hasłem "pójdziemy na testy...".

Niestety nie wiem kiedy pojade

A kogoś już testowano, i wynik był taki, że ma w organizmie morfinę?

Pozdro
 
Do góry