Acodin ?

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Podejrzewam, że żołądek nawala skoro wymiotujesz lub chce Ci się wymiotować. A że jeść Ci się nie chce to nic niezwykłego. Jak się ćpa(bo inaczej tego nazwać nie można) to przeważnie nie chce się jeść.
To może prowadzić do wielu poważnych chorób żołądka, wątroby, anemii.
 

adka693

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
To może teraz ja się wypowiem na temat Acodinu. :p
Ponad miesiąc temu zażyłam 25 tabletek (przy wadze 53 kg).
1 faza - silne zawroty głowy, wymioty, "płonąca" skóra,
2 faza - jeszcze większe zawroty, drgawki, przyśpieszony oddech i bicie serca, przywidzenia,
3 faza - w dalszym ciągu zawroty, "banan na gębie". :D
Skończyło się na płukaniu żołądka. :p

Tak szczerze - od tamtego czasu mam problemy z sercem, oddychaniem, częściej niż przedtem mam zawroty głowy i przywidzenia.
Ale poza tymi wymiotami było ok i znając życie spróbuję tego jeszcze nie raz (oczywiście w mniejszej dawce)...
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
skutki uboczne w formie złego funkcjonowania żołądka mogły pojawić się już wcześniej, ale byłaś pod wpływem środków przeciwbólowych. narkotyczna faza schodziła, ale to nie zmienia faktu, że byłaś znieczulona na różne objawy:p


Ja dziwnym cudem nie wymiotuję po tabletkach(jakichkolwiek), zdarza mi się to tylko przy alkoholu i to nawet po 1 piwie. Po tym właśnie poznaję, że z moim organizmem coś nie tak. Natomiast po zmieszaniu alko(5 piw) z aco(15) i MJ(5 dużych chmurek) nie wymiotowałam. Może dlatego, że byłam znieczulona aco, a mary podziałała na problemy żołądkowe... eee a może.... bo ja stara ćpunka jestem, a wtedy wakacje byly wiec... organizm byl przywyczajony.

W kazdym razie aco sprawia ze jestem mocno zmieczulona na samopoczucie fizyczne, temperaturę i obrazenia zewnętrzne(jak się uderzę to niezbyt boli, a jak się drapię to nie czuję, że się drapię)
 

izunia9994

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Aha bardzo możliwe ale i tak już aco nie biorę.... chcę jeszcze tylko sprubować raz (lekarstw) bo kumpela mi powiedziała że są jakieś tabletki (3 w opacowaniu) za ok. 4 zł i po nich łazi się cały uśmiechnięty i radosny.. (nawet taki jeden prawdziwy ćpun jej to polecał) i są one bez recepty tylko właśnie ona nie pamięta nazwy!!! ;/ hahaha
 

izunia9994

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
No jak się dowiem to oczywiście napisze jakie one są ale oby jednak ne były na tą receptę.. a ty nie znasz/ wy nie znacie jakiś fajnych tanich rzeczy którymi można "zmienić sobię chumorek" haha jak tak to podawawać nazwy (i ceny odrazu tez można ;) )
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Bez recepty: Thiocodin, Aviomarin, Tantum Rosa, Tussipect, Sudafed
Tego jest pewnie o wiele więcej, ale ja nie znam, avio czy tho wcale nie probowalam i nie zamierzam.
 

Natalee

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2008
Posty
184
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Acodin... Matko!
Spróbowałam raz i jestem pewna, że już więcej nie będę.
Jak już mnie dobudzili to cały dzień wymiotowałam.
 

zeniaczekpysiaczek

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
ha HA aha AH ha ! ten post mnie rozwala


po acodinie bombe sie ma po 10, chwyta cie po 20 minutach i trzyma koło godziny, jak zejdzie nie masz kaca ani nic.


pierwszy raz to brałam kiedys ale nie pamiętam do konca jakie były objawy bo było to dawno,
4 dni temu miałam starcie z nauczycielką, wyszłam z klasy z 2 przyjaciółkami i poszłysmy do apteki, kupiłysmy jedną paczke na 3 wychodzi po 10 tabletek. Wróciłysmy na lekcje angielskiego- wtedy była bania. Akcje sa za:cenzura:iste, rozmazuje sie obraz, jak patrzysz w akwarium ro masz wrażenie ze pływasz z rybkami i takie tam pełen odlot. Wyglądasz całkiem normalnie nie przewracasz sie jak po alko ani nie masz zamuły jak po ziole.

na 2 dzien stwierdziłysmy ze mamy lajtowe lekcje to wziełysmy po 20-30 tabletek zalezy tez troche od wagi im chudsza osoba tym mniej moze wziąść. banie miałysmy kilka godzin było za:cenzura:iscie padał śnieg i wogóle :D

przed wczoraj rano wziałysmy po 30 w szkole, bania do 16 kiedy wyszłysmy ze szkoły było juz ciemno był dzień rzyczliwosći, padał śnieg. Okazało sie ze zgubiłam telefon ale nawet mnie to nie ruszyło. stwierdziłysmy ze są święta, ludzie biegali w płaszczach świeciły lampy, tramwaje były zatłoczone wszędzie korki. zadzwoniła do mnie mama mówiąc ze mój telefon spakowała kolezanka z którą siedziałąm na lekcji, pojechałysmy więc do niej.
przechodząc przez dworzec głowny usłyszałsymy grę na srzypcach- jakis człowiek grał zbierając na chleb. Ludzie biegli na pociąg do tego ta muzyka było zimno i ciemno. weszła nam taka bania ze myslałysmy ze jestesmy na tytanicu. było pięknie nigdy nie miałam takich dobrych świąt. bałysmy się jednak ze zaraz zawalą sie kominy i wpadniemy do oceany chodziłysmy więc w ta i wewtą udając kiwający się pokłąd statku. zadzwonił znajomy mówiąc ze wieczorem jest próba ich zespoły, zadzwoniłam do mamy ze zostaje u kumpeli na noc. pojechałysmy po mój telefon, ludzie w tramwajach byli przemili choc wszyscy krzyczeli i klneli. wróciłysmy do niej na chate zjadłysmy jeszcze po 15 tabletek to jzu bedzie 45.
pojechałysmy na ta próbe, ranna bania nam juz schodziła ale po chwili weszła nowa dając super moc :D siedziałysmy na jakims fotelu i po całej próbie jak wstałysmy nie mogłysmy iść, zapomniałam jak sie chodzi. nasze nogi były jak z desek po chwili juz sie przyzywczaiłysmy i dało rade cały czas miałysmy jakies schizy, bałysmy sie ludzi byłysmy na jakims skłocie i było mega strasznie potem melanż po wszystkich pubach w miescie bo na takiej bani do domu nie dojedziemy. jesli ktos to przeczytał do końca to gratuluje :D sory za błędy ale nie chce mi sie tego nawet 2 raz czytac a pewnie literówek mega jest :D


było za:cenzura:iscie naprawde, faza lepsza niz swięta :D



oczywiscie nie namawiam ale sama nie moge sie doczekac następnego razu. :)
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Coś w tym jest-wszystko wydaje się piękniejsze a ludzie bardziej mili. Natomiast nie zgadzam się, że zioło zamula.
 

izunia9994

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
boże jak opowiedziałaś tą historię wzieła mnie chcica spodobała mi się ta cała faza po 45 talbetkach i nie odpuszczę sobię dopuki ich kiedyś nie wezmę.... bo napewno będzie super! :)
 

izunia9994

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
heh... ja mam zamiar z kumpelami wziąść w poniedziałek przed budą 30 tab. ;) ciekawe jak będzie? :p
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
heh... ja mam zamiar z kumpelami wziąść w poniedziałek przed budą 30 tab. mruga.gif ciekawe jak będzie? jezyk.gif


Ty madra jestes?:|
Jesli myslisz ze jestes fajna bo wpierd***asz po pare tabletek to sie mylisz.Sądzac po twoim pismie to masz z 13-14 lat czy Ty przynajmniej wiesz co jesz?

boże jak opowiedziałaś tą historię wzieła mnie chcica spodobała mi się ta cała faza po 45 talbetkach i nie odpuszczę sobię dopuki ich kiedyś nie wezmę.... bo napewno będzie super! smile.gif

Ta cudownie,w du_pie bylas i gów*o widzialas.Nawet nie wiesz jakie to zmiany czyni w twoim organizmie.Efekty uboczne po acodinie pojawia Ci sie po pół roku i zobaczysz ze jestes w ciemniej du_pie....
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Ty madra jestes?:|
Jesli myslisz ze jestes fajna bo wpierd***asz po pare tabletek to sie mylisz.Sądzac po twoim pismie to masz z 13-14 lat czy Ty przynajmniej wiesz co jesz?



Ta cudownie,w du_pie bylas i gów*o widzialas.Nawet nie wiesz jakie to zmiany czyni w twoim organizmie.Efekty uboczne po acodinie pojawia Ci sie po pół roku i zobaczysz ze jestes w ciemniej du_pie....

Biorąc pod uwagę ilość i częstotliwość z jaką ona bierze, to wątpię, że nie ma już teraz efektów ubocznych.

Acodin powoduje poważne zmiany w psychice.
Gdyby nie powodował to wszyscy którym się faza podobała braliby to dalej, a jakoś nie biorą.

Dziewczyna ma od 13 do 16 lat. Być może nie ma ochoty zostać człowiekiem, lubi ćpać, bawić się i nie lubi uczyć. Jej wybór, ale jesli jest inaczej to nie rozumiem po co bierze i przeszkadza samej sobie osiagnac cel.
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
częstochowa
Ja powiem tak lubie od czasu do czasu byc pod wplywem dxm dla mnie to swietny sposob na poprawienie humoru ale jesli ktos bierze codziennie to wspolczuje... bo na bank ma tak zryty beret ze szkoda gadac... poza tym przeciez z tego co wiem z wlasnego doswiadczenia po aco za bardzo saie nie pamieta fazy... dzien z aco jest wyciety z zyciorysu wiec nie zdziwilabym sie jakby to bylo troche podkoloryzowane....a bajki ze sie nie ma zwalki mnie po prostu rozbrajaja.. wlansie ze ma sie zwale jak po wszystkim z reszta... a poza tym wiadomo ze jak sie jest w grupce to mozna sobie wmowic kupe rzeczy... jak na przyklad titanic
 

izunia9994

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
ej sory ale to czy biorę czy nie moja sparawa jasne?! i tak propo nie biorę codziennie ostatnio brałam miesiąc temu?! i nie mam zrytego łba! tak prawda lubię się bawić i czasami "zmienić sobię humor" tak nie lubię się zabardzo uczyć (no ale kto lubi!!) ale i tak zawsze zdaję i to z dobrymi ocenami!!! więć się odemnie posze odczepić ze to tak grzecznie powiem... ;/
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
częstochowa
forum jest po to zeby sie moc wypowiedziec wiec sie nie bulwersuj.... a dxm bardzo ryje berecik wiec napewno tego doswiadczysz predzej czy pozniej.. pozdro
 

Ko_Ora

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Swoją drogą podziwiam ludzi biorących coś pierwszy raz ,,przed budą" (...)
Ako jest fajne. Daje miłe efekty. Sam przestałem ze strachu o wątrobę.

Jeśli juz to tylko w pokoju gdzie nikogo nie ma i można na spokojnie cieszyć się tripem a branie gdziekolwiek indziej jest dla mnie złym podejściem do tematu i o bad tripa nie trudno.
 
Do góry