Ach ta zazdość!

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Od prawie 2 lat jestem z Kubą.... To dziwny związek w sumie taki sami sobie stworzyliśmy on nie zna moich znajomych...nie chce ja też nie chcę. Od jakiegoś czasu zaczęłam się przyjaźnić z Adamem kompletny świr.... Ale fajny Wygłupiał się pisząc mi ze mnei kocha i różne dziwne rzeczy. Pewnego razu Kuba wszedł na moje archiwum i zobaczył te rozmowy.... Nie mówiąc mi o niczym niecenzuralnie zaatakował Adama..... Pokłóciłam się z obydwoma... Po 2 tygodniach przebaczyłam Kubie.... Nie wytrzymałam. Kocham go... Ale czy na pewno dobrze zrobiłam????? Help!! :D

Czemu miłość jest taka dziwna???
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Kuba miał prawo poczuć zazdrość i zawiść w stosunku do (z jego subiekt. punktu widzenia) konkurenta. Zresztą, tu leży Twój bład - nie zapoznałaś go ze znajomymi, stąd nie zna ich podejścia do Ciebie.
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Wiesz ale na samym początku spytałam go czy chce znać moich znajomych powiedział nie. i nawet jeśli ja chciałam to on zawsze mówił nie..... A o Adama nawet nigdy nie zapytał.....
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Dobrze zrobiłaś .. bo w tym wypadku ta sytuacja jest uzasadniona..Chłopak bardzo Cię kocha ;) Pozazdrościć ..

znaczy nie mówie ,że to było własciwe zachowanie .. ;]

..ale musisz go zrozumiec .. ;] to oznaka ,że mu bardzo na Tobie zależy ..
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
On jest jakiś dziwny niby tak kocha... a wszyscy dookoła szepczą że on mnei nei kocha.... a ja cały czas się oszukuję???
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
On jest jakiś dziwny niby tak kocha... a wszyscy dookoła szepczą że on mnei nei kocha.... a ja cały czas się oszukuję???
A dlaczego tak szepczą??
Mają jakieś podstawy aby tak mówić??


Rozumiem zachowanie Kuby, bo działał pod wpływem impulsu (ehh ta zazdrość ;) )
Możnie nie powinien tak atakować Adama, ale w takich chwilach nie myśli się do końca trzeźwo :]
Działał w afekcie heh :p
Dobrze zrobiłaś, że się z nim pogodziłaś.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Spytaj go wprost. Czy Cie kocha? Bo jeśli nie, a 3ma go przy Tobie tylko przywiązanie/coś innego. To ten związek nie ma sensu (jak każdy w którym brak miłości).
Kuba - nie powinien zaglądać w Twoje archiwum. A skoro nie jest w temacie to sie nie dziwie że był zazdrosny. Nie wiedział ,że robicie sobie zwałe z tym "kocham". Wiele razy ja tak robiłam - np.w stosunku do moich koleżanek.
Ziarnko prawdy jest w każdej plotce...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
dobrze zrobilas :) poprostu on byl zazdrosny! ciesz sie z tego :D
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Pytałam powiedział że nie spotkał jeszcze takiej gwiazdy która świeciłaby takim światłem jak ja..... i dodał cichutkie "kocham Cię" chyba jednak kocha.....

Spytaj go wprost. Czy Cie kocha? Bo jeśli nie, a 3ma go przy Tobie tylko przywiązanie/coś innego. To ten związek nie ma sensu (jak każdy w którym brak miłości).
Kuba - nie powinien zaglądać w Twoje archiwum. A skoro nie jest w temacie to sie nie dziwie że był zazdrosny. Nie wiedział ,że robicie sobie zwałe z tym "kocham". Wiele razy ja tak robiłam - np.w stosunku do moich koleżanek.
Ziarnko prawdy jest w każdej plotce...
właśnie i to mnei martwi nie powinien tego robić..... Nie zapytał mnei nawet o Adama..... czasami wydaje mi się też że nie ma dla mnei czasu trenuje piłkę nożną i siatkówkę.... widzimy się raz na tydzień... raz na dwa tygodnie staramy sie codziennie rozmawiać na gg czy przez tel ale to nie to samo... "nie pilnujemy sie" chciałoby sie rzec.... ja nie jestem o niego tak cholernie zazdrosna....
 

sali mali

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bielsko - Biała
Od prawie 2 lat jestem z Kubą.... To dziwny związek w sumie taki sami sobie stworzyliśmy on nie zna moich znajomych...nie chce ja też nie chcę. Od jakiegoś czasu zaczęłam się przyjaźnić z Adamem kompletny świr.... Ale fajny Wygłupiał się pisząc mi ze mnei kocha i różne dziwne rzeczy. Pewnego razu Kuba wszedł na moje archiwum i zobaczył te rozmowy.... Nie mówiąc mi o niczym niecenzuralnie zaatakował Adama..... Pokłóciłam się z obydwoma... Po 2 tygodniach przebaczyłam Kubie.... Nie wytrzymałam. Kocham go... Ale czy na pewno dobrze zrobiłam????? Help!! :D

Czemu miłość jest taka dziwna???

omg :mruga:
 

somsiad0

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP
Gdyby moja dziewczyna takie coś robiła to sorki ale noo długo bym z nią nie był :niepewny: Wydaje mi się ze to nie jest prawdziwa miłość ale to tylko moja opinia :D
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Heh dobrze zrobialas... jego zazdros swiadczy tylko o tym ze Cie kocha...
Zreszta rozumiem go bardzo dobrze.... zarty zartami ale on pewnie pomyyslal ze cos w tym jest prawdziwego... a co do tego ze zawzze mowi ne to moze hmm jest troche zamkniety w sobie... kiedys przyjdzie pora na to ze poznacie swoich znajomych....
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jedna strona medalu: Skoro kocha to jest zazdrosny.
Druga strona medali: Skoro kocha to ufa...skoro ufa to nie sprawdza... a on przecież Cie sprawdzał(!).
Mi też zajrzał chłopak w archiwum <_< tiaaa...nie byłam bez winy i może nawet lepiej,że stało jak sie stało ale sam fakt.
Nie grzebie sie w cudzych sprawach!
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
A jak się zachowywał Kuba podczas tych dwóch tygodni ?
Prosił Cię o przebaczenie ?
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Myślę, że tych dwóch powinno się poprostu poznać...

Taki związek z całkowicie odmiennym życiem może być bardzo trudny.
Coś o tym wiem. :'(
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Gdyby moja dziewczyna takie coś robiła to sorki ale noo długo bym z nią nie był

A czemu??

kiedys przyjdzie pora na to ze poznacie swoich znajomych....
Ja znam jego znajomych... on moich nie..... ale co ja mogę.... jak on nie chce...

Nie grzebie sie w cudzych sprawach!

wiesz ja o tym wiem ale jak widać faceci nie.....

A jak się zachowywał Kuba podczas tych dwóch tygodni ?
Prosił Cię o przebaczenie ?
On 2 dni po tym całym zdarzeniu wręcz błagał żebym mu wybaczyła przeprosił itp. ja uległam dopiero po 2 tygodniach.....

Myślę, że tych dwóch powinno się poprostu poznać...

Co masz na myśli???
 
Do góry