Acerin Płyn.

farm

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
247
Punkty reakcji
1
Acerin Płyn.

Płyn złuszczający na skórę. Zawiera 2 czynnki złusczający, zozpulchniający (kwas salicylowy) i żrący (kwas mlekowy). Praparat o działaniu radykalnym. Nadaje się do usuwania zgrubień, odcisków i brodawek. Sama przetestowałam jego działanie. Po jego nałożeniu skóra robi się biała i odchodzi od powierzchni. Dochodzi do złuszczania naskórka. Martwy naskórek należy usuwać i nakładać następne warstwy preparatu aż do usunięcia całego zgrubienia. Acerin działa drażniąco na skórę. Nie należy go nakładać na zdrowe partie. Może dojść do tworzenia się drobnych ranek.
Skuteczny. Ale należy zachować ostrożność.
Cena to około 8 zł.
 

ijmek

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Gdzie ów preparat można kupić (on-line)?
Od dłuższego czasu szukam czegoś skutecznego, ale na stronie produktowej brak informacji o tym preparacie, jak i brak możliwości dokonania zakupu :(
 

farm

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
247
Punkty reakcji
1
Preparat raczej można spotkać w każdej aptece. Przynajmniej na śląsku.
 

samarkanada

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam ogromny problem ze stopami odciski , nagnioty zgrubienia pod stopami... były plastry moczenie nic nie pomogło.
Pani w aptece poleciła ACERIN i powiem ze jest super ale nie można stosować na zwykle pryszcze. Ja stosuje na nagnioty i na zgrubienia pod stopą i jest dobry. W necie poszperałam i znalazłam fajny artykuł http://www.tipy.pl/artykul_796,jak-usunac-odciski-za-pomoca-plynu-acerin.html
Polecam ten lakier tylko trzeba uważać żeby nie "przedobrzyć"
 
Do góry