AC MILAN

bakłażan

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
kristiansand
jaaa! ja jestem za Milanem! zawsze i wszędzie, Miiiilan!

aaa, i denerwują mnie strasznie panny, które są za tą oto nieziemską drużyną tylko dlatego, że jest tam och ach uch boski ach och Kaka'... ;/

Milan władcą LM ;) cieszę się cholernie
 

mako

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
milano ;)
Juve coś poza serie A sie nie wychyla no chybaze do serii B :p

A chciałabym też zauważyć że Milan juz od ładnych paru lat jest na topie, a 7 pucharów powoduje to, że jest o nim głośnio w mediach wiec fanów przybywa , moim zdaniem nie powinno siekrytykować żadnego fana lepiej sie cieszyć że nasze grono się powiększa :D
 

hakan_2007

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Forza Milan ;]

" za zawsze w moim sercu, czerwono - czarne barwy "

zapraszam kibiców Milanu 661137 ;)
 

LiSu94

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
LaS ---->
Ja także lubię Ac Milan ale nie lubię kaki... nie wiem czemu ale go nie nawidze... :/ a tak to lubie :) oglądać grę AC... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Chciałbym oznajmić że AC Milan przed chwilą zwyciężył walkę o Superpuchar Europy wynikiem 3:1 i strasznie się z tego powodu cieszę. :p
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Jak myślicie, Milan obroni tytuł Mistrza Europy? Ja mam nadzieje, chociaż przeczucia trochę inne. :niepewny:
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
No właśnie. Wczoraj przegrali 2:1 z Celticem :/ . Co prawda, nie grali w najlepszych warunkach, ale piłkarze Celticu byli do tego przyzwyczajeni, co dawało im przewagę. Zwróćmy też uwagę na brutalność jaką okazywali piłkarze gospodarzy. W drużynie gości próbowali coś zrobić tylko Kaka i starał się Seedorf, chociaż niezbyt mu to wychodziło (no i czasami pokazał coś Jankulovski) oraz ten który wszedł pod koniec meczu, bodajże za Seedorfa (zapomniałem jak gościu ma na nazwisko :niepewny: ) . Reszta była bezradna.
Podsumowując:
Mecz stał się widowiskiem dopiero od 60 minuty, a Milan nie pokazał nic zadziwiającego.
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
1.Gourcouff.Samobój :p.

2.Kilka przyczyn dlaczego nie lubie AC:
-dziadostwo
-cwaniactwo
-styl
-chimeryczność

Mógłbym tak bez końca,ale po co?:D
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Jednego Didzie nie wolno zarzucić. Aktor z niego doskonały. Jak go nieśli na noszach to na jego twarzy widać było jeszcze uśmiech. Jednak jeśli nie lubi klubu to każdy możliwy pretekst jest dobry żeby ich osłabić, choćby finansowo.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Chciał wymusić jakąś karę na klubie gospodarzy. Najpierw chciał oddać temu kibicowi, jednak pomyślał i upadł symulując ból.
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Ciekawe,czemu Wajda do Katynia go nie wziął.Lepszy od Małaszyńskiego przecież w grze aktorskiej :p :D
 
Do góry