Aborcja - jesteś "za" czy "przeciw"?

Aborcja jesteś za czy przeciw? uzasadnij...

  • Tak

  • Nie

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

tomazzi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
70
Tabletka „72 godziny po” stosowana jest w przypadku, gdy zawiodła jakaś inna metoda antykoncepcyjna (np. pękła prezerwatywa), doszło do gwałtu czy żar uniesień spowodował, że nie użyto żadnej z metod antykoncepcji, a zapłodnienie jest wysoce prawdopodobne. Zadaniem tabletki jest niedopuszczenie do zagnieżdżenia się w macicy zapłodnionej komórki jajowej. Pigułka zawiera dużą dawkę progestagenów, które wpływają na błonę śluzową macicy i nie pozwalają na zagnieżdżenie. Dochodzi do krwawienia i zapłodniona komórka usuwana jest z organizmu.
Chyba to lepsze niż dokonywa aborcji .


dla fanatyków ----> patrz Tiwaz tabletka jest tym samym co aborcja - ludzie normalni to rozumieją i wiedzą o co chodzi i po co na jest - fanatykowi nie przetłumaczysz tak banalnych i prostych rzeczy bo on jest olśniony przez kolegę Boga i tabletka to aborcja = morderstwo dziecka
 

ptak123a

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
1 071
Punkty reakcji
8
Tam można .

Od 28 listopada w czeskich aptekach zmieniają się zasady sprzedaży antykoncepcyjnych pigułek "po". W wyniku zmiany prawa dwie najpopularniejsze tabletki będą dostępne bez recepty. Do zakupu konieczne będzie okazanie jedynie dowodu osobistego

Więcej... http://bielskobiala.gazeta.pl/bielsk...#ixzz1eCLmf781
 

Vesemirus

Christopheros
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
1 855
Punkty reakcji
38
Dziewczyna lub żona ,chodzi z brzuchem 9 miesięcy po mieście i oddaje dziecko do adopcji .Sąsiadom to co powie .
Wow - taki olśniony komunistycznym rozumowaniem a boi się ostracyzmu...

Co do mycia się i nie mycia - zajrzyj kolego do tematu księża i zobacz czy popieram pewnego ojca czy nie.
 

ptak123a

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
1 071
Punkty reakcji
8
Wow - taki olśniony komunistycznym rozumowaniem a boi się ostracyzmu.
Co Ty z tym komunizmem wyskakujesz(wiem lubisz donośic )dałem przykład .
Co do mycia się i nie mycia - zajrzyj kolego do tematu księża i zobacz czy popieram pewnego ojca czy nie.
.
Czarna owca wam sie trafiła. Wiem ,że go nie kochasz
 

ptak123a

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
1 071
Punkty reakcji
8
Teraz wiem skąd te mądrości bierzecie . Nigdy nie byłem komunistą

Ech, a niby mamy już XXI wiek...
 
L

lukas11136

Guest
naszym katolickim kraju
puki co to świeckim i niech tak zostanie
Sąsiadom to co powie
Że (...)ich to wąski, (...) komunistyczna mentalność

po czytaniu twoich tekstu, cieszę się, że nie mam tak wypranego mózgu jak ty


//słownictwo! następnym razem urlop od forum na naukę kultury!
 

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
http://abortioninstruments.com/ Obejrzyjcie jeśli macie mocne nerwy jak wygląda aborcja. Ja nie dotrwałem do końca może wam się uda.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Rzyganie też wygląda paskudnie, czy to oznacza, że rzyganie powinno stać się nielegalne?
 

Francisca

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Jestem przeciwna.
Uważam, że aborcja to zabicie kogoś, kto mógł być niesamowity.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
aborcja to zabicie kogoś, kto mógł być niesamowity.

Wiesz, idąc tym tropem może to też być "zabicie" kogoś, kto w przyszłości mógłby gwałcić i zabijać, więc niejako to już jest przysługa oddana światu w tym konkretnym wypadku. Pomyśl, jak byłoby fajnie, gdyby pani Hitlerowa nie urodziła Adolfa.
 

S.A.

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja od aborcji wolę - uświadomienie. Jeśli wszyscy będą wiedzieć co się robi w sytuacjach "awaryjnych" to nie będzie porzuconych dzieci.
Jak dla mnie wszyscy przed pierwszym seksem powinni obowiązkowo przejść szkolenie. Wiedzieć co to jest antykoncepcja, antykoncepcja po , i jakie są możliwości zabezpieczania się.
Tyle chyba w tym temacje.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Szkolenie? A seks to zawód?

Myślę, że ludzie znają definicję antykoncepcji chociażby oględnie, wiedzą czego ten wyraz dotyczy i przed pierwszym stosunkiem zapoznają się z detalami, gdy poczują taką potrzebę. Głupotą po prostu jest ignorowanie tych zabezpieczeń, a debilizmu się nie wyleczy.
 

Skropek

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Uśmiercenie dziecka to najgorsze zło jakie można popełnić.
Jestem ateistą, nie patrzę na to z punktu przykazania. Ale ja bym nie mógł spojrzeć na siebie po zabójstwie dziecka.
Mówicie ,, po gwałcie to można". Nieraz były wywiady w których kobiety strasznie żałowały aborcji po gwałcie.
Przecież można dziecko oddać do specjalnych ośrodków. Ale... dajmy mu żyć.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Uśmiercenie dziecka to najgorsze zło jakie można popełnić.
Jestem ateistą, nie patrzę na to z punktu przykazania. Ale ja bym nie mógł spojrzeć na siebie po zabójstwie dziecka.
Mówicie ,, po gwałcie to można". Nieraz były wywiady w których kobiety strasznie żałowały aborcji po gwałcie.
Przecież można dziecko oddać do specjalnych ośrodków. Ale... dajmy mu żyć.

Zapewniam Cię, iż dla żadnej normalnej kobiety - aborcja - nie jest najlepszym rozwiązaniem i zanim się na nią zdecyduje z pewnością długo rozważa także inne możliwości. W końcu istnieją różne okoliczności, w wyniku których kobiety decydują się na usunięcie płodu. Jednak określanie aborcji mianem "zabójstwa" to zdecydowana przesada. Poród ma być zatem formą "kary" za, hmm ... lekkomyślność ( ? ) - to jest zamach na wolność osobistą kobiety - na jej prawo decydowania o sobie i swoim ciele.
 
Do góry