Abonament RTV

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Czy jak przestane opłacać abonament to są jakieś kontrole i wezwania do zapłaty?

I jeszce jedno pytanie gdy przestaje płacić to trzeba wypełniać druk czy lepiej nie?
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
Jeśli płaciłeś,abonament i przestałeś do będą przysyłać wezwania do zapłaty, czy są jakieś kontrole ciężko mi stwierdzić.
 

Emilia1985

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
179
Punkty reakcji
0
mojej babci nawet pośmiertnie naliczali abonament i nie zainteresowali sie ze przez ponad rok nikt nie płaci tego.Po półtorej roku przysłali upomnienie.Trzeba sie było do nich osobiście pofatygować z aktem zgonu.Także kontroli chyba zbytnich niema,ale naliczaja.A jak zgłosisz ze nie bedziesz płacić to kto wie czy nie przyjdą sprawdzić czy posiadasz Tv lub radio czy faktycznie nie.Szczerze to dla mnie ten cały abonament jest idiotyzmem.W końcu za odbiornik płacimy jak go kupujemy.Jak chcemy coś obejrzec to kupujemy abonament kablówki albo satelitarnej TV.Rok w rok płacimy podatki.Co miesiąc płacimy skladki ubezpieczeniowe i zdrowotne.I jeszcze jakiś głupi abonament.Kiedy nasze państwo przestanie nas okradać??
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Kiedy nasze państwo przestanie nas okradać??
nigdy :D

Czy jak przestane opłacać abonament to są jakieś kontrole i wezwania do zapłaty?
Może przyjdą i wyniosą ci telewizor? :D
Ja w sumie nie wiem, co mogli by zrobić. Może nałożą jakąś karę? Kto ich tam wie. Złodzieje tacy sami jak energetyka czy gazownia.
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Szczerze to dla mnie ten cały abonament jest idiotyzmem.W końcu za odbiornik płacimy jak go kupujemy.Jak chcemy coś obejrzec to kupujemy abonament kablówki albo satelitarnej TV.Rok w rok płacimy podatki.Co miesiąc płacimy skladki ubezpieczeniowe i zdrowotne.I jeszcze jakiś głupi abonament.Kiedy nasze państwo przestanie nas okradać??

Masz absolutną racje tylko po co mają sprawdzać kogoś kto się wypisał z tej "instytucji". Mnie właśnie to interesuje czy jak przestaliście płacić mieliście jakieś "naloty"?
 

igor_cool

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Hehe, generalnie jest zasada prosta :p

Jeśli zapłaciłeś chociaż raz to już będą Ciebie trzymać na smyczy - i wezwania co chwilę w skrzynce pocztowej znajdziesz.
Jeśli się wypiszesz z instytucji to możesz mieć kontrolę (co tak naprawdę jest bardzo łatwo obejść, bo wpuszczać ich nie musisz bez nakazu? :p ), ale... Pamiętajcie o jednym, że nie wchodząc do domu można stwierdzić czy ktoś korzysta z radia czy telewizji czy też nie.

Natomiast jak nie zapłaciłeś ani razu, no to masz spokój - nie zapłaciłem ani razu, i od 15 lat cisza i spokój :)
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
szedar1 ---jak nie chesz juz placic abonamentu idz do na poczte i powiedz ze wyjezdzasz na dluzej i chcesz wyrejstrowac telewizor i to jest najlepszy sposob ;) -dodam ze przez wielu sprawdzony :)
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
tez mowisz ze wyjezdzasz za granice i chesz zawiesic abonament i ze ja wrocisz to zglosisz powrot ;)
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
I co mam w okienku powiedzieć jakiejś pani że wyjeżdżam i co ona już nie pozwoli innym na kontrole? :D:D:D
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
masz wtedy wyrestrowany odbiornik po drugie nie musisz wpuszczac jakis ludzi do domu :D
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
mi nic nie naliczaja bo mnie nie ma w kraju ;)
po drugie nie ma co sie dawac
i byc moze niedlugo nie bedzie juz abonamentu



ja tylko napisalam co ja zrobilam i jakos nic mi nie przychodzi
 
Do góry