a mnie sie marzy SZKOCJA...

opiolica

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
ahhh tak mi sie marzy poznanie tego kraju, nie tak na zasadzie wycieczka dzis tu jutro tam a za 3 w polsce...!
tak chociaz ze dwa tygodnie-pobcowac z ludzmi, poznac kulture, podziwiac jak dla mnie najpiekniejsze krajobrazy....
ahhhh! gdyby nie polska to tam chciałabym mieszkac:))

a moze ktos byl, powie jakie wrazenie na nim zrobil karaj "facetów w spodnicach":)
;)
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
ahhh tak mi sie marzy poznanie tego kraju, nie tak na zasadzie wycieczka dzis tu jutro tam a za 3 w polsce...!tak chociaz ze dwa tygodnie-pobcowac z ludzmi, poznac kulture, podziwiac jak dla mnie najpiekniejsze krajobrazy....ahhhh! gdyby nie polska to tam chciałabym mieszkac:))a moze ktos byl, powie jakie wrazenie na nim zrobil karaj "facetów w spodnicach":) ;)
mnie sie marzy islandia, i czekam az moje biuro podroży blizejslonca.pl juz sprawdzone wielokrotnie pod wzgledem fahowosci i ceny rozpocznie oefrty wycieczek na ta piekna wyspe ...
mnie sie marzy islandia, i czekam az moje biuro podroży blizejslonca.pl juz sprawdzone wielokrotnie pod wzgledem fahowosci i ceny rozpocznie oefrty wycieczek na ta piekna wyspe ...
jak dotąd to byłem z nimi np w egipcie, kraj faraonów, marzenie chłopców z lat młodości, było super, polecam na wspaniałe wakacje
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
ludzie, ludziska, to forum coś przygasło, to juz nikt nie jezdzi na wakacje, nie uprawia turystyki, i nie chce sie podzielic swoimi przemysleniami, czy wrazeniami, albo kto z was wogole slyszal np o ''bliżej słońca'' ?
 

konstancja77

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wrocław
ludzie, ludziska, to forum coś przygasło, to juz nikt nie jezdzi na wakacje, nie uprawia turystyki, i nie chce sie podzielic swoimi przemysleniami, czy wrazeniami, albo kto z was wogole slyszal np o ''bliżej słońca'' ?



czesiu znów sie spotykamy :) przeznaczenie? ;)

jak juz wspominalam blizejslonca.pl to także i moje biuro, wiec spokojnie możemy o nim rozmawiać, ale jak juz wiesz to juz Ci zadalam pytanie, teraz odpowiadasz Ty :) a potem moze ja :p
 

matans

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Bliżej słońca to bardzo dobry portal, jeśli chodzi o wycieczki, nie zawiedzie się na nim na pewno osoba, która jedzie pierwszy raz gdzieś za granicę- tak, tak są tacy wbrew pozorom polska nie jest jeszcze krajem podróżników;p ~
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
Bliżej słońca to bardzo dobry portal, jeśli chodzi o wycieczki, nie zawiedzie się na nim na pewno osoba, która jedzie pierwszy raz gdzieś za granicę- tak, tak są tacy wbrew pozorom polska nie jest jeszcze krajem podróżników;p ~


a ty gdzie z nimi byles?
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
ahhh tak mi sie marzy poznanie tego kraju, nie tak na zasadzie wycieczka dzis tu jutro tam a za 3 w polsce...!
tak chociaz ze dwa tygodnie-pobcowac z ludzmi, poznac kulture, podziwiac jak dla mnie najpiekniejsze krajobrazy....
ahhhh! gdyby nie polska to tam chciałabym mieszkac:))

a moze ktos byl, powie jakie wrazenie na nim zrobil karaj "facetów w spodnicach":)
;)


bylem w szkocji, kraj nie do opisania, i nie mowie tu o spodniczkach czy skapstwie,

ale te widoki, otoczenie bardzo starych gor, zamki, edenburg, to trzeba samej zobaczyc, pozdrawaim
 

Kalioppe83

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
A mi dzisiaj zeszło 2100 zł na nokię n95:) Pomyśleć teraz, że to cena dobrej wycieczki:( Ech no ale już po zakupie także nie żałuję, a portal o którym piszecie ciekawy jest, idę sobie looknąć do końca oferty tam zawarte:) /cheers
 

Akirak

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
A mi dzisiaj zeszło 2100 zł na nokię n95:) Pomyśleć teraz, że to cena dobrej wycieczki:( Ech no ale już po zakupie także nie żałuję, a portal o którym piszecie ciekawy jest, idę sobie looknąć do końca oferty tam zawarte:) /cheers

To cena dobrej wycieczki jak piszesz, kurczę no:p Mi byłoby szkoda tyle na telefon, lepiej gdzieś wyjechać z jakimś last minute np na święta ew. sylwester ( o ile jeszcze są miejsca jakieś;o
 

opiolica

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
ah napewno widoki musza byc cuuudne!!!!!
markgrzyb moge wiedziec ile cie ta przyjemnosc kosztowala???
to takze marzenie mojego meza, nie tylko ze wzgledu na widoki ale przede wszystkim n chodzi mu o sokolnictwo..tam podobno jest miasto sokolnikow!
 

opiolica

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
oj chyba troszka too kosztowalo bo cos cicho :D
ps wesolchy swiat wszystkim
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
ah napewno widoki musza byc cuuudne!!!!!
markgrzyb moge wiedziec ile cie ta przyjemnosc kosztowala???
to takze marzenie mojego meza, nie tylko ze wzgledu na widoki ale przede wszystkim n chodzi mu o sokolnictwo..tam podobno jest miasto sokolnikow!


wbrew pozorom nie kosztowalo mnie to majatku, bylem tam na wakacyjnej pracy, pracowalem w pizzerii, a wolne dnie z paczka zwiedzalem kraj, w sumie nie wiem ile wydalismy, ale nawet troche przywiozlem :)

polecam kraj, w kazdym mozliwym sposobie jego zwiedzenia
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
nie lubie takich osob jak matrans, wejda, powiedza ze byli, zmaca wode, a juz na pytania nie odpowiadaja, i dalej nie wiem gdzie on byl z blizejslonca, a mnie to interesuje?

wyscie byli gdzies z nimi (procz konstancji, o ktorej juz wiem)?
 

ruda151

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
Ja przejeżdzałam autobusem przez Szkocje tylko i mogłam podziwiać ją jedynie z okna, ale i tak cudna ;)
A szkotów w spódniczkach widziałam jedynie na lotnisku... Ciekawy widok xD
 

Milla

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Nigdy nie pozna się kraju wystarczająco dobrze będąc na wycieczce. No, daltego polecam wyprawy z plecakiem:) Zdecydowanie inna jakość:)
 
Do góry