A Jezusowi Kazali Spać

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
ajksjestemdiabemah7.jpg
A Jezusowi Kazali Spać czyli doprowadzona do ekstremalnej formy frustracja . Mozg przeżarty z jednej strony empatia a z drugiej nienawiścią do gatunku ludzkiego . Wynik równania wydaje się być prosty i czytelny , czyli czysty egoizm. Taka konstatacja możecie się zasłaniać . A.J.K.S. czyli manifest ludzi ,którzy przestali być ludźmi . Społecznie skreślonych i niedopasowanych . Wyznawcy oka w trójkącie i ryby przyklejanej do tylnej szyby mówią ,ze rzekomo nie pochodzimy od zwierzyny . A czym innym jest ślepa nienawiść jak nie inkarnacja instynktu samozachowawczego ,zarezerwowanego dla zwierząt . Świat potraktował nas tak a nie inaczej , społeczeństwo nie widzi w nas ludzi wiec ludźmi nie jesteśmy . Jest nas coraz więcej jesteśmy bardzo przebiegli. Wnikamy jak rak w komórki zdrowego społeczeństwa . Jesteśmy potworem stworzonym przez to chore społeczeństwo . Mamy głęboko gdzieś opinie czyściutkich , poustawianych ,wystylizowanych gnojów ,którzy chuja maja do powiedzenia poza opowieściami o dupach , imprezach i paleniu pieniędzy . Z głębokimi wyrazami braku szacunku odnosimy się do społecznych norm , szacunku dla sutanny i ludzi w uniformach . Jezusa ,jako wizjonera ,obdarliście z jego wizji by przekuć jego słowa na własny s:cenzura:iony interes . Stawiać watykańskie ścierwo ku jego chwale gdy on mówił ,ze pod kamieniem znajdziecie jego samego . Kłamstwo , które ogarnęło cały po:cenzura:eek:ny glob . Kult watykańskiego dziada ,który łapą z okna macha . Miłosierdzie ,które widzimy codziennie na ulicy , miłosierdzie zamknięte w głowach opętanych trucizna , zdychających w swoich śmierdzących domach ludzi , miłosierdzie , które niczym modlitwa wdziera się do czaszki z każdym kopnięciem w głowę . Ludzie wy:cenzura:ani na ulice w imię świętego prawa . Kłamcy i oszuści uczynili z nas to czym jesteśmy teraz . Gdzieś miedzy wami , może daleko a może całkiem blisko . Może już siedzimy w twojej głowie manipulujemy i obracamy kolory i to co widzisz wcale już tym nie jest a może nigdy nie było , a może po prostu jestem po:cenzura:eek:nym cpunem ,ktory miedzy jedna a druga podroza i kolejnym krokiem na dno wypluwa z siebie emocje . :cenzura: Ci do tego , :cenzura: o mnie przeciez wiesz . To nigdy nie mialo sie tak skonczyc ,ale nie jestesmy z tych ,ktorzy nadstawiaja drugi policzek . ...."Boze ,ktory nas nie prowadzisz , Boze ktory pozwalasz zabijac to co kruche i wywyzszasz tepa nienawisc , Boze ,ktory rozmnazasz okrucienstwo i pozwalasz ludziom pastwic sie nad innymi, Boze ,ktory wywyzszasz najgorszych i dajesz im bicz do reki . Boze niemilosierny , nie miej nad nami litosci...." Gdzies pośród tysiecy zabudowan jestem i z przerazeniem patrze w oczy samego diabla ,ktory hipnotyzuje mnie swoim ogonem . Patrze w jego slepia i coraz bardziej czuje sie opetany i trace kontrole . A moze takich jest coraz wiecej i kazdy ma wlasnego diabla ,z ktorym rozmawia kazdej nocy . Zaczyna spotykac go we snie ,potem coraz czesciaj na jawie i w koncu nie potrafi odroznic tych dwoch stanow. A moze faktycznie powinniscie odliczac dni i inwestowac w schron . Nauczylem sie przybierac maski , z potrzeby obrony i z chorej nienawisci.

AJKS to projekt określany jako "Pierwszy polski death rap". Mordercza dyfuzja ciężkiego grania, przepełnionych boleścią i nienawiścią tekstów i hiphopowych beat'ów. Wszystko tworzone jest przez jednego człowieka, który wcześniej dosyć mocno udzielał się na scenie hardcore. Ja osobiście za hip hopem nie przepadam, przyznaję się bez bicia, w podstawówce miałem okres, że hip hopu słuchałem, czasem dla urozmaicenia do tego wracam, ale AJKS dla mnie gra muzykę genialną. Teksty genialne, mimo, że wulgarne, ale to można wybaczyć, muzyka w pełni nacechowana emocjonalnie. Jeśli nie znacie to polecam przez duże P ;)

Wywiad z twórcą projektu
MySpace AJKS. Kilka kawałków do przesłuchania
Z sieci można legalnie ściągnąć materiał "Jestem Diabłem" , który polecam jak najbardziej.
 

zaba1916

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
O k...., słuchałem tego kilka minut. I szczerze mówić nawet się wciągnąłem, ale w pewnym momencie obudziłem się i stwierdziłem że to nie dla mnie, teksty poryte, walą na głowę. Jeśli jeszcze tego nie słuchaliście mam dobrą radę, nie słuchajcie.. :p
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
hmmmmmm


spodobalo mi sie .

chyba

tzn 1 wrazenie po przesluchaniu - nie jest takie zle.

musze wiecej posluchac zeby jakas opoinie dac.

ale narazie na plus.
 

jonitz

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
283
Punkty reakcji
1
podoba mi się klimat i bity, ziomek trochę niewyraźnie rapuje, ale to chyba przez growl. fajnie, że w polsce powstają oryginalne projekty, rożne gatunki rapu, jest jakaś odmiana i powiew świeżości w pl hh...byleby przetrwali w kraju pro-chrześcijańskim
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
Płytke slyszalem wczesniej.
Dobra płytka zwłaszcza ostatni track.
Cieszy mnie to,że jeszcze wypowiedzieli sie jeszcze w tym temacie hejterzy.
Jak ktos lubi takie klimaty to powinien przesłuchac jeszcze Giebera Kontrola mózgu.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Temat zaginął gdzieś w gąszczu innych, a warto wspomnieć, że całkiem niedawno pojawiła się nowa płytka A.J.K.S. zatytułowana "A mówili, że nie dożyję zimy". Powiem szczerze, że mnie krążek wbił w glebę. Podobny do poprzedniego, zarówno jeśli chodzi o industrialne bity jak i mizantropijne teksty. Polecam. Kilka kawałków do obczajenia na myspace projektu.
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
Temat zaginął gdzieś w gąszczu innych, a warto wspomnieć, że całkiem niedawno pojawiła się nowa płytka A.J.K.S. zatytułowana "A mówili, że nie dożyję zimy". Powiem szczerze, że mnie krążek wbił w glebę. Podobny do poprzedniego, zarówno jeśli chodzi o industrialne bity jak i mizantropijne teksty. Polecam. Kilka kawałków do obczajenia na myspace projektu.
dziękuje za info, że wydał nową płytę bo ma człowiek talent
niesamowite bezpardonowe teksty i ciekawe bity
:papa:
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Dari z A.J.K.S rozpoczął współpracę z Odynem (Krwawe Drwale). Owocem ich wspólnej pracy są trzy nowe kawałki:
"5 CAC"
"880"
"ART 197 ART 280 ART 207 KK §1 feat. E2L"
Wszystkie trzy do odsłuchania na MySpace http://www.myspace.com/ajezusowikazalispac
Jeśli ktoś chce te kawałki to pisać na PW, mogę wysłać ;)
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
po przesłuchaniu dwóch płyt mogę stwierdzić że bardzo mi się podoba
podobne klimaty do słynnego Kalibra44 a jednak coś nowego
bo ileż można słuchać Magika
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Przy okazji warto wspomnieć, że chłopaki wydali nowy krążek zatytułowany "0048666".
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Zapraszam na koncert!
3 Października 2009
Wrocław, klub Wagon
Start 19:00, wjazd 15zł

A.J.K.S. - death rap/hardcore - http://myspace.com/ajezusowikazalispac
Amanita Muscaria - hardcore punk - http://www.myspace.com/amanitamuscariahc
DYREKTOR - hardcore punk - http://www.myspace.com/dyrektorpunk

http://www.lastfm.pl/event/1185554+A.J.K.S.%2C+Amanita+Muscaria+i+D.Y.R.E.K.T.O.R.+we+Wroc%C5%82awiu!
20peade.jpg
 
Do góry