a ja mam problem

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
Po pierwsze to moje życie osobiste jest takie zagmatwane że sama nie mogę się w nim odszukać... Podoba mi się chłopak, który jest ode mnie starszy o 3 lata i mieszka naprzeciwko mnie...chodzi do liceum który graniczy boiskiem z moim gimnazjum i często go spotykam na wf -ie...... gdy go spotykam to patrzy mi się głęboko w oczy... i czasem się uśmiecha... często wygląda na mnie przez okno i czasami pokazuje mi się bez koszulki - ukazując w ten sposób swój pięknie umięśniony tors...Ma na imie Marek...

Druga sprawa ... w tym samym czasie jak podoba mi się marek....jestem w domniemanym związku z chłopakiem, którego poznałam przez internet... nie wiem co mam robić... Pomóżcie....Pliz





ODPOWIEDZ NA POSTY....

Poznałam się już z tym chłopakiem z internetu, a tak w ogóle to ma na imię Michał...(16lat)jest niezły i dobrze mi się z nim gada....
Zależy mi na Marku(18lat), ale lubię też spotykać się z Michałem - do którego absolutnie nic nie czuje....

Wczoraj się widziałam z Markiem....mamy tyle ze sobą wspólnego....
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
...może po prostu zastanów sie na ki bardziej Ci zalezy.. czy chcesz byc w zwiazku a chlopakiem przez neta czy chcesz może coś zacząć z Markiem..
 

Kasia!!

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
207
Punkty reakcji
0
Miasto
z domku:)
Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie na kim Ci zależy.
Z tego co opisujesz nie jesteś obojętna temu Markowi
a znajomość przez internet jest niepewna i w wielu przypadkach nietrwała.
Zastanów się co jest dla Ciebie lepsze...i co czuje Twoje serduszko:)
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
no wlasnie...
bardzo wazne jest to czy widzialas sie z tym chlopakiem z internetu...
bo jesli nie to moze trzyma Cie tylko Twoje wyobrazenie o nim...
zastanow sie nad tym bardzo dokladnie.
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
ostatnio czesto widze sie pojawia jestem w zwiazku z chlopakiem przez internet albo coc podobnego jestes z nim "fizycznie" czy tylko tak o_O bo jesli nie to przeciez a) on i tak sie nie dowie o twoim chlopaku z naprzeciwka
b) skad ta pewnosc ze on cos do ciebie czuje
c) nigdy go nie widzialas bodz jesli widzialas to naprawde go nie znasz bo on jest tylko po 2 stronie monitora x)
jesli jednak znasz go "fizycznie" to to juz inna sprawa jesli z nim nie chcesz byc bo podba ci sie inny to po co masz z nim chodzic?
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Po pierwsze to moje życie osobiste jest takie zagmatwane że sama nie mogę się w nim odszukać... Podoba mi się chłopak, który jest ode mnie starszy o 3 lata i mieszka naprzeciwko mnie...chodzi do liceum który graniczy boiskiem z moim gimnazjum i często go spotykam na wf -ie...... gdy go spotykam to patrzy mi się głęboko w oczy... i czasem się uśmiecha... często wygląda na mnie przez okno i czasami pokazuje mi się bez koszulki - ukazując w ten sposób swój pięknie umięśniony tors...Ma na imie Marek...

Druga sprawa ... w tym samym czasie jak podoba mi się marek....jestem w domniemanym związku z chłopakiem, którego poznałam przez internet... nie wiem co mam robić... Pomóżcie....Pliz

w domniemanym związku... czyli co, bo chyba nie rozumiem? :niepewny:

poznaliście się przez internet, ale spotykacie się teraz często? skąd on jest? młodszy < :lol: > starszy od ciebie?

i napissz coś w końcu na ten temat :D
 

..::Izuś::..

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
skątowni
Jak na moje oko, too... Ty chyba tutaj nikogo szczerze nie kochasz... Marek jest pewnie ladnym chlopakiem i Ci inponuje (zacznij cos z nim!!), a ten z neta?... Chyba powinas sobie odpuscic, jezeli nigdy go nie widzialas itd... No chyba ze ten Marek z charakteru okaze sie idiotą!
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Zadzialaj z tym w realu, a tymczasem dzialaj tez w internecie.
Jesli sie nie powiedzie z pierwszym, probuj z drugim.
Jesli sie nie powiedzie z drugim, sprobuj z pierwszym.
Jesli sie powiedzie z pierwszym i drugim, rzuc moneta kogo wybrac albo mnie sie zapytaj to rzuce za Ciebie.
Jesli nie powiedzie sie z pierwszym i drugim, mozesz smialo skorzystac z mostu.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
czasami pokazuje mi się bez koszulki - ukazując w ten sposób swój pięknie umięśniony tors...
to jest najlepsze :D
a czy znasz tego chlopaka z internetu tzn widzualas sie z nim? jesli nie i nic miedzy wami nie ma to bierz sie za tego marka :D
 

Mała_Czarna02

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wielkopolska
Zależy mi na Marku(18lat), ale lubię też spotykać się z Michałem - do którego absolutnie nic nie czuje....
Skoro wiesz, ze do niego nic nie czujesz to poprostu zostańcie przyjaciółmi (?), bo i tak z takiego związku nic by nie było.... zawalcz natomist o Marka, daj mu do zrozumienia, ze zależy Ci na nim....
Powodzenia.. :*
 
Do góry