A Czy Mnie Ktoś Pocieszy?

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Owszem ,pocieszy,ale najpierw cię upomni.Proszę nie używać samych emotikonek,takie posty będą kasowane :)
 

goma

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
ach jakoś sobie nie radzę z facetami. I to jest ten smutek.
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Czyżby jakieś niepowodzenie? Czy chwilowe załamanie? Czy może chcesz poprostu powiedzieć że nie rozumiesz facetów?
 

goma

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie potarfię nad nimi zapanować. Więc same niepowodzenia. Każdy związek kończy się niepowodzeniem. Nie potrafię ich utrzymac przy sobie dłużej niż tydzień. :(
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
oj... To rzeczywiście nieciekawa sprawa. A zastanawiałaś się może dlaczego tak jest? Jaki powód podają? Jak sie zachowują? Co się zmienia?
 

goma

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
No właśnie nie raz się nad tym zastanawialam tymbardziej że zawsze kończy sięto nijak, bez tłumaczeń. Wkurza mnie to że nie potrafię powiedzieć w czym jest problem. No jak się nie zdołować?
 

Limak

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
A skąd w ogóle jesteś i jeżeli możesz powiedz coś o sobie Bo być może znajdzie się jakiś chłopak
który sprosta zadaniu A przynajmniej powie ci w czym tkwi problem
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Ale ja nie rozumiem chyba. Chodziłaś z chłopakami i po tygodniu sie wszystko konczylo, tak? A ile sie znaliscie? Tzn jaki minal okres czasu zanim zaczeliscie chodzic?
 

goma

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ciężka sprawa i ciężko mi to dokładnie opisać jasnym językiem.. Dzięki wam za chęci że chcielibyście mi pomóc. A mieszkam w łódzkim.
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Skądś to znam... Jakbyś jednak zebrała myśli i potrafiła opowiedzieć o tym co się dzieje i przede wszystkim chciała... to pisz ;) Pozdrawiam
 

goma

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Spróbuję poskładac myśłi do kupy, żeby miało sens moje opowiadanie. :]
 

Romeo206

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Radomsko
Ciężka sprawa i ciężko mi to dokładnie opisać jasnym językiem.. Dzięki wam za chęci że chcielibyście mi pomóc. A mieszkam w łódzkim.

Cześć!Ja też jestem sam i nie mam szczęścia w miłości.Nie smuć się,damy radę.A gdzie dokładnie mieszkasz?Ja jestem z Radomska.Pozdrawiam gorąco :D
 
Do góry