8nastkinastki - jak zorganizować?

madzia1109

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Już niedługo przyjdzie czas na moją 8nastkę, jak dotąd nie zdarzyło mi sie być na 8nastce, więc nie wiem co i jak :p
Moze pomożecie mi troszkę i odpowiecie mi na moje pytania:
Ile osób?
Alkohol? Jaki?
Muzyka? DJ, czy dobry sprzęt i płyta ze składanką?
Jedzenie?
Jakieś zabawy, czy coś się robi takiego? ;p

Sorry za tak banalne pytania, ale chcę byc dobrze przygotowana jak przyjdzie co do czego :)
Pozdrawiam :*
 

Supamolly

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
... i dokąd?
Już niedługo przyjdzie czas na moją 8nastkę, jak dotąd nie zdarzyło mi sie być na 8nastce, więc nie wiem co i jak :p
Moze pomożecie mi troszkę i odpowiecie mi na moje pytania:
Ile osób?
Alkohol? Jaki?
Muzyka? DJ, czy dobry sprzęt i płyta ze składanką?
Jedzenie?
Jakieś zabawy, czy coś się robi takiego? ;p

Sorry za tak banalne pytania, ale chcę byc dobrze przygotowana jak przyjdzie co do czego :)
Pozdrawiam :*



ilość osób? jak najwięcej, ale fajnie się bawi z ekipą od 30 do 40
alkohol? moim zdaniem najlepsze rozwiązanie to albo samo piwo, albo sama wódka, nie no oczywiscie jak wybierzesz opcje samo piwo to i tak trzeba kupić kilka flaszek na toast, z doswiadzenia wiem, ze jak na stole jest to i to, to ludzie sie schleja, zaczna wymiotowac, a po co:)
Muzyja? Dj , dobry dj
Jedzenie? no takie imprezowe: chipsy, paluszki zimna plyta, jakies kanapki, i jedno ciepłe danie chociaż (pizza, lub jak masz pieniądze to kotlecik czy cos takiego tresciwego na początek imprezy)
 

oizo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jak Cie stać na to wszystko to osob maxymalnie ile mozesz, na stole wodka i piwo - jak kto lubi, DJ - o tak, Jedzenie?? pizza cos w tym stylu, paluszki.. oo kanapki... wchodzą jak głupie! i impreze masz po maxie ;]
 

artik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
A na co wam DJ. Prosi się kogos kto zna się trochę na komputerach, są programy do robienia setów (końcówka piosenki wcina się w początek następnej), robisz takie piosenki jakie sobie zażyczysz, jakas dobra wieża do tego i to wg.mnie wystarcza.
Zawsze te 100zł (tyle moj kumpel placil za 5 godz.grania)zostaje w kieszeni... :)
Z własnego doświadczenia wiem że jak już wiekszość osob cos wypije - to świetnie sprawdza się disco polo. Zapuszcza się największe hity i masz niemal pewność że większosc osob bedzie szalec.. :p
Co do zabaw - u niektórych odbywają się tzw. pasowanie, czyli bicie pasem solenizanta 18 razy przez jego znajomych, oprocz tego toast.
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
co do samego piwa, albo samej wódki...
oto dlaczego ten poglad jest nieprawidłowy tzn. argumenty za piwem i wódą jednoczesnie) :
- jest ekonomiczniej (czyt. taniej) wiadomo piwo +wodka = szybszy zgon = zaoszczędzone litry wódki
- jest ciekawiej (wiadomo ocb)
- jest zgon = impreza zalicza sie do udanych (oczywiscie nie Twój)
- ogolnie lepsza zabawa (z racji %)
- zaspokojenie i amatorów piwa i drinków/wodeczki jednoczesnie
 

kowaal11

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja również wyprawiam 18stkę zaprosiłem 35-40 osób i ma być 32osoby. Robie bez Dj ściągam muze z neta tydzien temu kupiłem sobie dwie kolumny estradowe po 150W i wzmacniacz 2x270W i muzę będę puszczał z kompa (winamp:) piwa raczej nie kupuję bo nie będzie mi się chciało sprzątać "bełtów" nie mówię że po wodce nikt nie ma "wyrzutów". Co do wódki zastanawiam się na Wyborową a Maximusem. 18stke wyprawiam na mniejszej sali weselnej ładnie zaprojektowaną. Jedzenia będzie pod dostatkiem i na pewno dobre (mama jest kucharką). I mam prośbę co do muzyki jak znacie coś naprawdę fajnego to piszcie :)
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
a ja zamierzam zainwestować w wynajęcie klubu ;)

saviola raczej nie masz racji, bo solenizantka nie będzie raczej zachwycona późniejszym sprzataniem jak to można ładnie ująć ,,wymiocin,,. Ble........
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
co do samego piwa, albo samej wódki...
oto dlaczego ten poglad jest nieprawidłowy tzn. argumenty za piwem i wódą jednoczesnie) :
- jest ekonomiczniej (czyt. taniej) wiadomo piwo +wodka = szybszy zgon = zaoszczędzone litry wódki
- jest ciekawiej (wiadomo ocb)
- jest zgon = impreza zalicza sie do udanych (oczywiscie nie Twój)
- ogolnie lepsza zabawa (z racji %)
- zaspokojenie i amatorów piwa i drinków/wodeczki jednoczesnie
trzeba być głupim żeby dawać i piwo i wódkę bo to powoduje wymioty a nie zgon :bag: ktoś chyba nie dorósł do kulturalnego picia :/
 

Supamolly

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
... i dokąd?
co do samego piwa, albo samej wódki...
oto dlaczego ten poglad jest nieprawidłowy tzn. argumenty za piwem i wódą jednoczesnie) :
- jest ekonomiczniej (czyt. taniej) wiadomo piwo +wodka = szybszy zgon = zaoszczędzone litry wódki
- jest ciekawiej (wiadomo ocb)
- jest zgon = impreza zalicza sie do udanych (oczywiscie nie Twój)
- ogolnie lepsza zabawa (z racji %)
- zaspokojenie i amatorów piwa i drinków/wodeczki jednoczesnie


rozumiem, ze idziesz na 18stke tylko po to zeby sie upic, i to co wypiles i zjadles zwrocic, i to na koszt solenizanta?
to u mnie raczej 18stki inaczej wygladaja.. moze jakas staroswiecka jestem... nie wiem
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Dla mnie musi być piwo i wóda, z 30 flaszek miałem na swojej 18 czyli wyszło po 1 na głowę i jakoś nie rzygali mi w mieszkaniu xD
Dj-a na 18? To ma być dyskoteka czy zabawa? Co to Ameryka, że się zaprasza dj-a na takie imprezy? Nie masz na co hajsu wydawać to dokup wódy xD
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
co do samego piwa, albo samej wódki...
oto dlaczego ten poglad jest nieprawidłowy tzn. argumenty za piwem i wódą jednoczesnie) :
- jest ekonomiczniej (czyt. taniej) wiadomo piwo +wodka = szybszy zgon = zaoszczędzone litry wódki
- jest ciekawiej (wiadomo ocb)
- jest zgon = impreza zalicza sie do udanych (oczywiscie nie Twój)
- ogolnie lepsza zabawa (z racji %)
- zaspokojenie i amatorów piwa i drinków/wodeczki jednoczesnie

Byłem 2 tygodnie temu na 18- nastce u kumpeli i było piwo, wódka, wino i kto jeszcze co chiał. Impreza była w restauracji z barem i każdy zamwiał na co miał ochote. Jak zamówiłeś u kelnerki to otrzymałeś co chiałeś. Oczywiście wódka na stołach była cały czas. A reszte donoszono. Uważam że to był fajny sposób zorganizowania 18. Każdy był zadowolony.


Dj-a na 18? To ma być dyskoteka czy zabawa? Co to Ameryka, że się zaprasza dj-a na takie imprezy? Nie masz na co hajsu wydawać to dokup wódy xD

Na każdej 18 na której byłem był DJ.( w tym roku narazie 8 ) Ja na swojej będe też miał DJ. Ktoś musi rozkręcac impreze, albo zachęcac do tanczenia( chociaż nie zawsze jest zachęcanie potrzebne, wiadomo alkochol robi swoje) .
 

tasio85

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
ja się wziąłem?
Jesli chcesz cos oryginalnego to polecam wynajac tramwaj/autobus i w nim zrobic impreze. Bedize sobie jezdzil po miescie w nocy a Wy bedziecie sie bawili. Jest to dosc nowatorski sposob, ale raz na czyms takim bylem i powiem tak: za:cenzura:sita sprawa!!!!
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Jesli chcesz cos oryginalnego to polecam wynajac tramwaj/autobus i w nim zrobic impreze. Bedize sobie jezdzil po miescie w nocy a Wy bedziecie sie bawili. Jest to dosc nowatorski sposob, ale raz na czyms takim bylem i powiem tak: za:cenzura:sita sprawa!!!!

To mogłaby byc niezapomniana 18. Pomysł w sumie nawet fajny

Jesli chcesz cos oryginalnego to polecam wynajac tramwaj/autobus i w nim zrobic impreze. Bedize sobie jezdzil po miescie w nocy a Wy bedziecie sie bawili. Jest to dosc nowatorski sposob, ale raz na czyms takim bylem i powiem tak: za:cenzura:sita sprawa!!!!

To mogłaby byc niezapomniana 18. Pomysł w sumie nawet fajny
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
impreza w tramwaju? nawet ciekawy pomysł :D ale czy można coś takiego normalnie wynająć?
 

tasio85

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
ja się wziąłem?
No jasne! Oczywiscie, jesli impreza ma byc zorganizowana gdzie te tramwaje rzeczywiscie sa :p Na stronie www.ztm.waw.pl macie wszelkie szczegoly.
 

soniia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
fajnie fajnie ale u mnie nie ma tramwajow i tym podobnych ;p
ja wyprawialam w bardzo fajnym barze, muzyka z kompa+duze glosniki, do jedzenie byly frytki i jakies zawijane mieso ;p plus dodatki: surowki, kanapki, owoce, chipsy itp, a do picia wódka (jak ktos chcial to i beczka piwa byla; nikt nie wymiototwal) :) ilosc zaproszonych tak jak u innych ok. 35
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Miałem mnóstwo wódki... troche piwa... wino pare butelek ... i szampan pare butelek a i jeszcze martini które ktoś kupił... nikt ni haftał... było z 25 osób...
Muza leciała z kompa ,pare osób było upoważnionych do jej zmieniania gdy sie jakaś piosenka kończyła...
dance ,czarne rytmy i dużo disco polo jak chcesz podam Ci mega kawałki do zabawy:)
Jedzenie do wódeczki różne:) śledzik,przekąski i inne:) chipsy ,paluszki...
Zabawy pasowanie lub podrzucanie.... 18 razy...
i jeszcze najlepsze :) impreza tematyczna:)
Czyli dajesz temat.... stroisz w ten sposób miejce-w moim wypadku garaż.... ludzie przychodzą tak ubrani... wiesz na stole jakieś potrawy do tego tematu.
U mnie to były hawaje... Ludzie hawajskie stroje... ananasy kokosy na stole... sala w różne kolory.... i dla każdego wieniec z kwiatów zrobiony z bibuły...
mega było uwierz:)
 

pett

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ale taki pojazd powinien być nieźle wystylizowany, proponuje by były to jakieś imprezy z określonych epok by ludzie byli poprzebierani i nieziemsko wystylizowanii ale z alkoholem mógłby być problem z przekąskami dałoby radę, chyba że byłby to tramwaj połączony i musiałby wolno jeździć i na 100% wolno ruszać
 

tasio85

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
ja się wziąłem?
No dokladnie!!! Im fajniej jestesmy poprzebierani (patrz moj avatar :p) tym lepsza jest impreza i wspomnienia po niej - jesli oczywiscie nie przesadzimy z alkoholem :)
 
Do góry