7 letni raperzy

Ortalion

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Co wy na to ? :-D mega talenty hehehe
http://www.youtube.com/watch?v=8VX2kjgjpqU
Polecam również teledysk bandy osiedlowej który znajduje się na tym samym kanale :) hehehe hardcore rap
 

aspołeczny

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja bym dzieciakom a raczej im rodzicom zabrac komputer tak do 18nastki
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
No ale co w tym takiego ciekawego?
Się bardziej obciachowe zabawy wymyślało w takim wieku (i to właśnie jak się nie miało komputera i kamery). Już nie mówiąc w ogóle jakich idiotów z nas robiono w przedszkolach-podstawówkach każąc brać udział w jakichś debilnych podśpiewywanych przedstawieniach (ot np nam kiedyś zrobiono z krepiny jakies różowe sukienki i kazano tańczyć i śpiewać jakieś głupoty o jagódkach, czy malinkach, aż jak ojciec to zobaczył to powiedział, że mogę nie iść następnego dnia do tych zwyrodnialców z przedszkola). Więc biorąc pod uwagę to z czym zapewne mają do czynienia w przedszkolu - i tak się zachowują z klasą.
 

manuchcl01

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem raperem ; )). I wiecie co... te dzieciaki biją na łeb połowe nielegalnych frajerow he ;). Bo oni przynajmniej mowia PRAWDE.. takie małe a mądre.. bo jak widze 14- 16 latka co napierdala o ulicy biedzie i dilach itp. co widac ze nie jest prawda.. no to :cenzura:.. szkoda gadac... dzieciaki są ambitne widze ;). Dostrzegam w tym coś dobrego ;). Moze kiedys bd wyjadacze ;) czas pokaze ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Potwierdzam posty dwóch panów wyżej. Zabawne, bo zabawne, z samej racji wieku, ale fajnie, że mają do czegoś smykałkę, a nie katują Tibię ;).
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Żenada. Nawet jak pokazują się w telewizji i widać, że coś tam potrafią to wszystko i tak mija się z celem.
 

Tylko On Tu Stoi

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
47
Punkty reakcji
3
Kula daje fula lepszy ^^ A tak na serio, to niektóre rzeczy powinno robić się dopiero od odpowiedniego wieku. Za młodzi są na to ...
 

piotrooo921

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
po pierwsze Justin Bieber nie jest raperem tylko jakims wycyckanym pedałem z castingu dla gówniarzy.
Nie zgadzam się też że pewne rzeczy powinno robić się dopiero od odpowiedniego wieku...ok ok jesli mowa np o seksie;-)) ale muzyka...jeśli od tak młodego wieku kochają rap to czemu im tego zabraniac...a może któryś z nich bedzie kiedys sławnym i świetnym raperem jakich ten kraj bedzie potrzebował za kilka lat bo juz jest TYCH NAJLEPSZYCH bardzo mało...aż się miło robi że dzieciaki interesują się tą kulturą...z której wyniosą zapewne wiele nauki na życie a nie np właśnie Justinem Bieberem albo...dodą czy feelem;/;/;/nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego...
 

Tylko On Tu Stoi

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
47
Punkty reakcji
3
jeśli od tak młodego wieku kochają rap to czemu im tego zabraniac...a może któryś z nich bedzie kiedys sławnym i świetnym raperem jakich ten kraj bedzie potrzebował za kilka lat bo juz jest TYCH NAJLEPSZYCH bardzo mało...aż się miło robi że dzieciaki interesują się tą kulturą...z której wyniosą zapewne wiele nauki na życie a nie np właśnie Justinem Bieberem albo...dodą czy feelem;/;/;/nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego...


Tylko jak coś się robi, to się to robi solidnie. A to ich dzieło jest asłuchalne. Teraz zobacz to:
Nadal sądzisz, że dzieci powinny tworzyć rap ?

A jak już chcą tak naprawdę tworzyć, to niech takiego badziewia nie wypuszczają w sieć.
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Robic rap powinno się od 17 lat, bo duże znaczenie ma głos
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Peja z cienkim głosikiem dawał radę.

Nadal sądzisz, że dzieci powinny tworzyć rap ?

A jak już chcą tak naprawdę tworzyć, to niech takiego badziewia nie wypuszczają w sieć.
Mi jest wprawdzie kompletnie obojetne kto i w jakim wieku tworzy rap, ale - czy wklejając spiewajaca mandaryne, czy tam jakis fałszujących starych koni - będzie to argument, że muzykę powinno powinno robić się od wieku X do Z?
No i 7 letnie dzieci z reguły robią wszystko gorzej niż dzieci 9 letnie, a te niż 11 letnie.
Wystarczy popatrzyć jakie bohomazy popełniają takie małe dzieci kredkami i farbkami. I to jeszcze wywieszają to często na widok publiczny.
Są dziećmi więc się bawią. Nie aspirują przecież do mistrzostwa swiata.

Zdarza się jednak 1 na 500 mln przypadek, że dzieciak wymiata na fortepianie, czy tam napisze opowiadanie, po przeczytaniu którego zawodowi pisarze czerwienieją się ze wstydu. Ci wyżej do nich nie należą zdecydowanie, no ale cóż...
 

piotrooo921

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
tak nadal tak sądzę...to są tylko nędzne filmiki z youtube ktore przedstawiają maćków z klanu;/...mi chodzi nie o to że dzieciaki powinny nagrywac płyty i tworzyć teledyski haha...tylko o to żeby się rozwijały od najmłodszych lat w rapie...kiedyś im to zaprocentuje;-)) :sexy:
 
Do góry