7 dni wypoczynku pod koniec września

wewra83

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie

Razem z moim partnerem planujemy wyjazd na koniec września. Celowo wybraliśmy ten termin aby uniknąć tłoków. chcemy pojechać gdzieś gdzie będzie jeszcze ciepło planujemy wyjazd na 7 dni. Nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów gdzie wyjedziemy. Dlatego też proszę o propozycje gdzie można spokojnie wypocząć nie wydając przy tym 5000.

Pozdrawiam
 
M

Marysiaaq

Guest
Jeżeli jeszcze nie znaleźliście noclegu to polecam poszukać tutaj: topnocleg.pl Chyba jest to jedna z bardziej przejrzystych baz. Ja zawsze, jak gdzieś się wybieram i potrzebuję noclegu to zaglądam tam i wybieram coś odpowiedniego dla siebie. Baza jest obszerna i przystępna dla każdego, bo można tam znaleźć tanie pokoiki i wielkie apartamenty :) Zresztą zerknijcie sami, możecie pooglądać zdjęcia, przejrzeć opisy, cennik. Myślę, że z wyborem noclegu nie będzie problemu. Pozostaje mi tylko życzyć udanych wakacji :)
 
A

Arowana14

Guest
Może Władysławo? Najlepiej poszukaj noclegu przez jakąś internetową bazę noclegową, ja zawsze tak robię. Najobszerniejsza z tego co się orientuję jest strona http://www.e-wczasy.pl/ Baza jest o tyle fajna, że zawiera zarówno hotele, pensjonaty, spa jak i pola kempingowe - można powiedzieć do wyboru, do koloru :) Każdy obiekt jest szczegółowo opisany, zawiera wiele zdjęć i oczywiście cennik :)
 

randria

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
no właśnie,a może morze? powdychacie trochę jodu, jak dopisze pogoda to jeszcze się wygrzejecie i odpoczniecie :) W jastrzębiej górze jest fajny hotel primavera ze spa i parkiem wodnym wiec nawet jakby pogoda nie dopisała z pewnością nie będziecie się nudzić :p
 

marl55a

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
wszystko zależy od tego, jaki rodzaj wypoczynku lubicie. jeśli aktywny, to trzeba brać pod uwagę miejsca, gdzie będą jakieś atrakcje, np. fajne trasy wycieczkowe, albo rowerowe (o ile jeszcze będzie pogoda), jakieś obiekty do zwiedzania itp. jeśli jedziecie lenić się na całego i zajmować sobą, to każde miejsce jest w porządku. w pierwszej wersji wybralabym np. wrocław, zamość, albo okolice bieszczad. odradzalabym morze, ale to moje zdanie. zdarzylo mi się ze dwa razy trafić nad bałtyk, właśnie we wrześniu. było zimno, smutno i głodno, bo sezon o tej porze jest już na wykończeniu. za to w górach jest przepięknie. ale każdy woli co innego. wiesz, wszystko zależy na co się zdecydujecie. od tego też będą uzakeżnione ceny. ja zazwyczaj korzystam z wyszukiwarek on-line, bo wtedy można wybrać coś sensownego, w określonej kwocie i niepodrzędnym standardzie. możesz sobie zajrzec jeśli chcesz http://www.accorhote...ed-search.shtml. dla mnie to o tyle dobre rozwiązanie, że nie trzeba przekopywać całego internetu, bo wszystko jest w jednym miejscu. czasem też mają fajne promocje.
 
Do góry