69... ale troche inne

CookieMonster

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
90
Punkty reakcji
0
Witam Wszystkich Forumowiczów :)
Mam do was pytanie, tyczy się ono obu stron (mężczyzn jak i kobiet)
Ostatnio jak z moją dziewczyną kochaliśmy się na "69", to bardzo mnie zaskoczyła, mianowicie, zaspokajając mnie oralnie zjechała języczkiem do mojego tyłka i zaczęła lizać moją " dziurkę " a penisa wzięła do ręki i działała rączką, byłem dość zszokowany, on tylko się odwróciła i powiedziała " też tak chcę " i sam zacząłem lizać jej " drugą " dziurkę.

A oto moje proste pytanie... Czy zdarzyło się wam coś takiego ? i czy podobało się wam ? jakie mieliście odczucia po zabawie z tą drugą stroną ?
(nie pytam tu o seks analny związany z penetracją, pytam tylko o lizanie, że tak napisze, " pupy " :p )
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no pewnie że tak czasem robimy
bardzo przyjemne odczucia no i zawsze jakies urozmaicenie
 

CookieMonster

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
90
Punkty reakcji
0
Musze powiedzieć że sprawiło mi to bardzo dużo przyjemności ;) po takiej rozgrzewce przeżyłem bardzo fajny orgazm :) choć jak pisałem, trochę mnie to zdziwiło...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
gdzieś kiedyś czytałam że odcinek między jądrami a odbytem u faceta jest bardzo wrażliwy na bodzce
no i z moich obserwacji wynika ze rzeczywiscie jest :)
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
gdzieś kiedyś czytałam że odcinek między jądrami a odbytem u faceta jest bardzo wrażliwy na bodzce
no i z moich obserwacji wynika ze rzeczywiscie jest :)
też to czytałam i to nawet nie raz i czasem w tych okolicach dotykam mojego ukochanego ręką, ale lizać???? nieee....... jakoś mnie to nie pociąga. zdecydowanie nie i wątpię żebym zmieniła zdanie.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mnie to jakoś nie odstrasza jeżeli widze ze facetowi jest przyjemnie
 

CookieMonster

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
90
Punkty reakcji
0
też to czytałam i to nawet nie raz i czasem w tych okolicach dotykam mojego ukochanego ręką, ale lizać???? nieee....... jakoś mnie to nie pociąga. zdecydowanie nie i wątpię żebym zmieniła zdanie.


Ale zapewniam Cię, że to bardzo miłe dla faceta, ja się przekonałem wczoraj na wieczór jak dostałem powtórkę z rozrywki :D jeśli kochasz swojego partnera to żadna część jego ciała nie powinna być dla Ciebie odpychająca, i o to chodzi w sumie w seksie ze stałym partnerem, a i będzie to dla niego element zaskoczenia w łóżku :D
 

Egoistka21

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
.północny wschód.
ja wątpię, żeby mój mężczyzna poszedł na coś takiego jak "lizanie pupy". ja sama nie chciałabym żeby lizał mi tą drugą dziurkę. jakoś mnie to nie bawi.
 

CookieMonster

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
90
Punkty reakcji
0
ja tez o tym wczesniej nie myslalem, to ona wyszla z taka inicjatywa :D
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
no, ja na razie próbować nie będę... wiecie, jestem (prawie) biologiem i zdecydowanie nie chciałabym, żeby w moich ustach znalazła się E. coli. czasami lepiej o pewnych rzeczach się nie uczyć. w tym pomyśle najbardziej przeraża mnie to, że można w ten sposób się paru chorób nabawić, bo nawet maksymalne zachowanie higieny nie usuwa drobnoustrojów, których w tych okolicach jest trochę. no, ale moje zboczenie biologicznie nie dotyczy wszystkich, a uważam, że jeśli coś obydwoje partnerzy akceptują i sprawia im przyjemność, to jest spoko, ale nie znaczy to, że innym to także będzie odpowiadać
 

CookieMonster

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
90
Punkty reakcji
0
nie no jasne, wiesz, nigdzie nie jest napisane, że to musi wam się podobać :) jeśli was to nie kręci, to ok :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dobrze ze o tych bakteriach wszystkich wtedy nie myslalam :]
jakos o takich rzeczach zapominam :p
 

CookieMonster

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
90
Punkty reakcji
0
gdyby miało się tak "bakteryjnie" na to wszystko patrzeć jak powiedziała nika, to nie można by się całować, kochać bez gumy albo analnie...
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
CookieMonster co do całowanie: bakterie w ustach nie są jakoś bardzo groźne, więc całując kogoś dużo nie można złapać.

a ja mam te bakterie w D**** jezyk.gif:p:p
owszem, masz m. in. E.coli, a to nic fajnego.

no, ale darujmy sobie te rozważania biologiczno-higieniczne; odbiegamy trochę od tematu.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no ale bakterie czają się wszędzie :]

chyba rzeczywiście trochę odbiegamy od tematu ;)
 

myszka_90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
No powiem szczerze, że ja tego nie lubię. Kiedyś mój chłopak próbował mnie tam polizać, ale go "wycofałam". Nie kręci mnie to. A jeśli chodzi o jego "dziurkę" to pow, że nigdy się na coś takiego nie zgodzi bo ma do mnie szacunek i ja mu pupy lizać nie będę:). Nie twierdzę, że jak dziewczyna liże partnerowi pupę to się nie szanuje a on jej-tak jest po prostu w naszym związku i nam to odpowiada. Nie krytykuję broń boże innych:).
 
Do góry