50-ta Roocznica Ślubu

myszka20

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
hejka:) Mam do Was gorącą prośbę;)Proszę pomóżcie mi i napiszcie co można kupić na 50-tą rocznicę ślubu dziadków? Z góry dziękuję za pomoc:)
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
dziadka do orzechów ,
sokowirówke,
samochód,
pralke typu "frania",
50 kg orzechów,
dom letniskowy,
magiczną kule,
latwiec,
jacht,
wieże,
tv,
mp 4,
10 kg cukierków...


a tak serio to myśle że miłym prezentem byłoby zdjęcie całej rodzinki w jakiejś ładnej ramce
mało kasy wydasz a prezencik fajny :)
a jaki od serca :p
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Zdjęcie rodzinne to fajny pomysł. Albo zrób np drzewo gealogiczne, zaczynając od rodziców dziadków, jakieś fotki powklejaj danych osób i super prezencik. Moi dziadkowie na 60 rocznicę dostali duży obraz z miejscem, w którym się poznali, ale to kosztowało nas 2,500 zł(cała rodzinka się złożyła, więc na głowę nie wyszło tak dużo), ale powiem Ci, że warto było, bo oboje bardzo się wzruszyli.
 

Pinciaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja w tamtym tygodniu bylam na 45 rocznicy dziadkow :D
Cala rodzina sie poskladala i za tydzien do Wloch na wycieczke jada :p

Ale wsumie fajny pomysl z tym zdjeciem :)
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Zdjęcie rodzinne to fajny pomysł.
"Ale wsumie fajny pomysl z tym zdjeciem :)"
no wiem że fajny bo mój :D
edit:
jeszcze ewentualnie sie podpiszcie na zdjęciu , jakies życzenia... i bedzie git :)
albo płytka z muzyką z ich młodzieńczych lat :p sama możesz poszukać jakiejś na necie i np do każdej piosenki jakaś dedykacja typu " dla babci na pocieszenie w złym dniu < i tu jakaś sentencja...> "
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
miejsce na cmentarzu mozna wykupic..pojedyncze lub podwojne...a jesli wola kremacje to urny..no bo trumny duzo miejsca zajmuja.. :D
dobre tez sa zdjecia jak proponuje Nabi wprowadzilbym modyfikacje - zdjecia na porcelance, nagrobne. :eek:k:
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
takie zdjecie to fajny pomysl :) albo pobaw sie na komputerze i wez zdjecia z waszej rodziny i zrob taka prezentacje na dvd ;) no wiesz pokolei wskakujace fotki z roznych sytuacji w rodzinie :)
 
Do góry