50 cent w Warszawie

Status
Zamknięty.

fazi

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Miasto
CK
Także zakończmy to w tym miejscu i nie jest to wynik tchórzostwa.
Okej.

Ostatnie dementi : chłopczyku,ja gimnazjum dawno żem skończył :p
To tak jak ja. :)

Również.

Dalej uważam ze posuniecie Centa to najgorsza rzecz jaką mógł zrobić,uderzyło mnie to i już.
A ja uważam, że mooocno przesadzasz. Ale jak już zauważyłeś, raczej nie dojdziemy do porozumienia. :)
 

curtis50

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ci ktorzy pisza "ja bym nie dal 144zl za takie :cenzura: bo to za duzo" czy cos w tym stylu to sa idiotami bo wszyscy slawni wykonawcy ktorzy przyjezdzaja do polski tak sie cenia a ze wy chodzicie na jakies pierd....ne gosie anrzejewicze czy verby to mnie ch..j obchodzi bo oni to sie cenia co najwyzej na 25 zl buhaaha zal mi was jade na koncert 50 cent'a bo mnie stac a was zal dupe sciska ze nie macie takich funduszy buahah
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Ci ktorzy pisza "ja bym nie dal 144zl za takie :cenzura: bo to za duzo" czy cos w tym stylu to sa idiotami bo wszyscy slawni wykonawcy ktorzy przyjezdzaja do polski tak sie cenia a ze wy chodzicie na jakies pierd....ne gosie anrzejewicze czy verby to mnie ch..j obchodzi bo oni to sie cenia co najwyzej na 25 zl buhaaha zal mi was jade na koncert 50 cent'a bo nie stac a was zal dupe sciska ze nie macie takich funduszy buahah
K U R W A!!
Miał bym k U rwa na 50 je ba nych biletów na to scierwo!
Ale po jakiego ch u ja na niego miałbym jechać ?
Słuchać tego gó.wna? Gościu mi w ogóle nie pasuje. cwaniak pier.dol.ony


Niedawno w mojej okolicy był koncert Peji.
Byłem? Nie, bo go też nie lubię. W ogóle to ja połowę hip-hopowców w d u p ie mam. Rycha i 1.28zł (50cent) też! Tylko niektórzy mi odpowiadają stylem itp.
 

curtis50

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jesli wogole nie lubisz polowy hip hopowcow to po co sie udzielasz na taki forum to jest bez sensu moim zdaniem ja tego calego rycha tez nie lubie bo z..ebana ta swoja muze ale coz na jego forach sie nie wypowiadam bo po co jak go nie lubie wiec sam pomysl nad tym co piszesz
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Jesli wogole nie lubisz polowy hip hopowcow to po co sie udzielasz na taki forum to jest bez sensu moim zdaniem
No bo jednak tą drugą połowę lubię :)

nie wypowiadam bo po co jak go nie lubie wiec sam pomysl nad tym co piszesz
Przemyślałem to co napisałem.
Wypowiadam się że po to aby Wam przekazać że nie będzie mnie w Warszawie na koncercie 1.28
 

curtis50

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
No bo jednak tą drugą połowę lubię :)
Przemyślałem to co napisałem.
Wypowiadam się że po to aby Wam przekazać że nie będzie mnie w Warszawie na koncercie 1.28
to jesli sie wypowiadasz na tym forum to nie musisz go obrazac glabie a kto jest w tej polowie w ktorej lubisz game , kanye west czy jakies inne scierwo buhahahah zal mi ciebie koles bez kitu mam na ciebie gleboko wyje..ane
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
to jesli sie wypowiadasz na tym forum to nie musisz go obrazac glabie a kto jest w tej polowie w ktorej lubisz game , kanye west czy jakies inne scierwo buhahahah zal mi ciebie koles bez kitu mam na ciebie gleboko wyje..ane
Będę go obrażał bo śmieciem gardze.
W tej połowie nie ma game i kanye i nie żadne inne ścierwo tylko porządnych wykonawców.
Mi również jest Ciebie żal ponieważ w 50centa zapatrzony jesteś jak jakiś cud. Nic po za nim nie widzisz.
Ja również mam na Ciebie wyje.bane ;)
Pozdrawiam :)

PS. Używaj czasami znaków interpunkcyjnych i pisz mniej chaotycznie bo się doczytać tych Twoich wypocin nie moge ;]
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Kłócicie się, a tak naprawdę nie ma o kogo ;)
Co do ceny biletu to myślę, że jest ok.
Wyobrażacie sobie jakby bilety było powiedzmy za te 50 zł. Na koncert przychodziliby antyfani po to, żeby się pośmiać, lub zrobić jakąś zadymę lub wstyd wykonawcy. A po co to? To takie dziecinne. A tak to wiadomo, że nikt nie wyje.bie 150 zł po to by zrobić szumu. Na koncercie będą tylko fani i to zrobi zaje.bistą atmosferę. Nie wnikam to jaki to wykonawca, czy go lubię, szanuję, cenie kocham itp itd. Myślę, że nie chciałabym widzieć na własne oczy jak poniżają jakimś beznadziejnym zachowaniem gówniarze mojego ulubionego artystę.
 

curtis50

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zgadzam sie z powyzszym komentarzem poniewaz ona ma racje co do ceny biletu i do tego co tam napiasala a jesli ty go tak nie nawidzisz to naprawde nie pisz wiecej na tym forum bo na co jesli go nie lubisz , mnie to nie obchodzi bo cie nawet nie znam ale nie musisz go obrazac :p
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
hehe uśmiałem sie z niektórych wypowiedzi hehe :p szok to zę 50 gra na scenie tej samej co grali us5 to już komercha na maxa :) no a przeceirz przed fiftim na tej samej scenie bęzie grał support Pezet wieć on też już jest komercha ? daj spokoj to to juz jest przegięcie :) to zę wystąpi w jakimś miejscu to już jest zrywanie z west coast'em i 'gangsta' eh dziwny punkt widzenia :p no ale każdy ma swoje zdanie. Co do ceny biletu to nie ejst ona wygórowana tym bardziej że jest to gwiazda tak duzego formatu.
 

eva77

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Hm. Chetnie bym go zobaczyla na zywo i posluchala mimo ze nie jestem jakas tam jego fanka, coc niektore kawalki ma spoko. Jaka jest w ogole cena tego biletu ? bo juz nie chce mi sie lukac, Ech ;) Lenistwo.
Ale z tego co widze to strasznie dorog, takze i tak mi szkoda kasy :D
 

zaba1303

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
OLSZTYN
GÓWNO SIĘ WSZYCY ZNACIE JA NIE PRZEPADAM ZA 50CENTEM ALE CHYBA AKCJA JEST TAKA ŻE TTO ŚWIATOWA GWIAZDA RAPU A JAK NA NASZ ZRYTY CHORO PO:cenzura:ANY KRAJ 144 ZŁ NA TAKĄ GWIAZDE TO NIE DUŻO JKA BYM MIAŁ TA KASE I BLISKO WAWY TO BYM WPADŁ BO DOBRY KLIMAT I WOGULE A JAK BYŁ NAS TO BILETY CHYBA PO 300ZŁ BYŁY NIE WIEM PO CO TEN TEMAT KTO CHCE NIECH IDZIE AGŁUPOTY TU PISZECIE JAK BYSCIE SIE KURDE ZNALI 144 ZŁ TO MAŁO LECZ JA TAKA SUME MAM RAZ NA ROK BIEDA
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
jak ja chcialam byc na tym koncdrcie az sie poplakalam jak biletow nie bylo... przynajmniej niech ktos opowie jak bylo..
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja słyszałam że było super... ale tylko słyszałam bo też nie byłam
 

1938

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Ci ktorzy pisza "ja bym nie dal 144zl za takie :cenzura: bo to za duzo" czy cos w tym stylu to sa idiotami bo wszyscy slawni wykonawcy ktorzy przyjezdzaja do polski tak sie cenia a ze wy chodzicie na jakies pierd....ne gosie anrzejewicze czy verby to mnie ch..j obchodzi bo oni to sie cenia co najwyzej na 25 zl buhaaha zal mi was jade na koncert 50 cent'a bo mnie stac a was zal dupe sciska ze nie macie takich funduszy buahah
No staryy, polscy raperzy robia koncerty za bilet srednio 20zl cos kolo tego
fifti sent troszke przesadzil, za bardzo chce sie nachapac
 
Status
Zamknięty.
Do góry