23len i parwiczek

MarekD87

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
12
Punkty reakcji
1
Dziendobry ,jestem 23letnim prawiczkiem powiem ze niemam pryszczy garbatego nosa i nie nosze okularow duzo dziewczyn mowim mi ze jstem przystojny dochodzi do pogaduszek ,zartow wymiany usmiechow i na tym koniec czy trudniej jest byc z dziewczyna w pozniejszym wieku niz za mlodszych lat mowie o 16 17 lat czy do konca zycia bede skazany na samotnosc mimo to ze mam "warunki" by byc z dziewcynza?
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Chyba trochę przesadzasz. Masz dopiero 23 lata. Nie powinieneś myśleć, że już zawsze będziesz sam, przecież nie jesteś starszym panem, tylko młodym chłopakiem, głowa do góry :)
Trudniej , łatwiej ? Zależy, ale chyba nie zależy Ci na łatwej panience ? Poznawaj dziewczyny, w końcu i na Ciebie przyjdzie pora :)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
a może za mało inicjatywy z Twojej strony?

jeśli widzisz zainteresowanie to "atakuj". Zapros na kolejne spotaknie itd.;)

coś czuję, że zaraz banda foromowiczowych donżuanów Cię zrówna z ziemią :]
 

MarekD87

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
12
Punkty reakcji
1
witam dziekuje za mile slowa otuchy,lecz ja jetsem przegranym wiare mam potencjal oraz chec jest ogromna gozej z wykonaniem kiedy idzie o flirt to egzamin zdaje spiewajaco ,malo tego dziewczyny same chca to" ciagnac" ale na kontunuacje z mojej strony juz marniej flirt owszem ale dalsze kroki juz nie i dlaczego lub czym jest to spowodowane
 

MarekD87

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
12
Punkty reakcji
1
ja chce jak nikt inny ale break mi odwagi i pomyslu na dalsza kontunuacje
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
jeśli widzisz zainteresowanie ze strony kobiety, spotykasz sie z nia już któryś raz, jakiś dotyk był, przytulenie, chwycenie za rękę,to co masz do stracenia, pocałuj ją :] to będzie pierwszy krok do przełamania się.

pomysł na kontynuacje? rozmowy, kina, spacery, wygłupianie się, zabawa, rozrywka, czułość, delikatność. Daj jej odczuć że sie o nia troszczysz, opiekujesz, że Ci zależy.
 

MarekD87

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
12
Punkty reakcji
1
hmm kino spacer ? dac jet buziaka ? jak za kazdym razem rozmaiam z inna to jak mam dac jej buziaka jak znamy sie 5minut ? na dalsze kontunuacje niemam strategii zeby zdrugi raz choodzic tam i rozmawiac oleje mnie napewno np w sklepie fajna dziewczyna pracuje ale widze pierscionek na palcu wiec odpuszczam ona sie usmiecha rozmawiamy jak starzy znajomi ale wiem ze z tego nic niebedzie wiec gdzie szukac ,lub moze nie szukac wogole dac sobie spokoj moze taki moj los moze wielcy ludzie rodza sie w smutku ,zalu i cierpieniu?
 

dawidek211003

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zakopane
Kolego bez przesady:) masz jeszcze czas na wszystko!! xD nie mowie ze jestem prawiczkiem ale tak jak bym mial przemyslec to za wczesnie zaczałem :) jeszcze znajdziesz dla siebie laske i nie martw sie ze juz zostaniesz prawiczkiem:) mysl pozytywnie!!!
 

Sir_Blant

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Nie ma czasu. Jeśli nie weźmiesz się w garść zostaniesz prawiczkiem do końca życia. Na brak odwagi polecałbym afirmacje ( przeczytaj w internecie co to jest) albo co lepsza: przeczytać książkę Mystery'iego - Polecam, świetna lektura.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Dziendobry ,jestem 23letnim prawiczkiem powiem ze niemam pryszczy garbatego nosa i nie nosze okularow duzo dziewczyn mowim mi ze jstem przystojny dochodzi do pogaduszek ,zartow wymiany usmiechow i na tym koniec czy trudniej jest byc z dziewczyna w pozniejszym wieku niz za mlodszych lat mowie o 16 17 lat czy do konca zycia bede skazany na samotnosc mimo to ze mam "warunki" by byc z dziewcynza?

Masz 23 lata? bo piszesz jak 14 latek.

Najpierw dorośnij. Uśmiechy, żarty, pogaduszki i na tym koniec? a co Ty myślisz że reszta się sama robi?


"kiedy idzie o flirt to egzamin zdaje spiewajac" naprawdę masz 23 lata?

Stary chyba za dużo książek o maczo madafaker podrywaczach czytałeś i tak że się sam nie nazywasz "PUA" czyli artysta podrywu :D :bag: czy jakieś inne śmieszne nazwy które łechtają ego :)

Bądź sobą, skoro twierdzisz ze nie jesteś brzydki to droga wolna, ale jeśli będziesz szukał dziewczyny tylko żeby zaliczyć to powodzenia, masz takie przy drogach lub w burdelach.

Nie każdy zaczyna chodzenie itp w wieku 15 lat. A skoro dogadujesz sie z dziewczynami... to droga wolna :) powodzenia i nie bądź głupi!!

"wielcy ludzie rodza sie w smutku ,zalu i cierpieniu? " tak, jak upadną i wyciągną wnioski, po czym stają się silniejsi i wygrywają, a nie ktoś komu się niechce czy się boi iść przez życie. Nie myl pojęć.
 
S

Spamerski

Guest
Dziendobry ,jestem 23letnim prawiczkiem powiem ze niemam pryszczy garbatego nosa i nie nosze okularow duzo dziewczyn mowim mi ze jstem przystojny dochodzi do pogaduszek ,zartow wymiany usmiechow i na tym koniec czy trudniej jest byc z dziewczyna w pozniejszym wieku niz za mlodszych lat mowie o 16 17 lat czy do konca zycia bede skazany na samotnosc mimo to ze mam "warunki" by byc z dziewcynza?

Może i nie masz pryszczy, garbatego nosa i nie nosisz okularów, ale też nie masz wysokiego intelektu. Pryszcze można wyleczyć, do garbatego nosa się przyzwyczaić, a nawet uznać za plus (Gérard Depardieu, Owen Wilson), a zamiast okularów nosić soczewki. Jak widać, to jest najmniejszy problem. Może warto zastanowić się, czy tak naprawdę poważnie którakolwiek dziewczyna mówi o tym, że jesteś przystojny? Może faktycznie tak uważa, ale jednak braki w intelekcie są o wiele bardziej blokujące niż pociągający wygląd. A fakt, że dochodzi tylko do wymianu uśmiechów może być dowodem na to, że dziewczyny raczej nie traktują ciebie poważnie. Myślą sobie, że nie mając wspólnego tematu do dyskusji lepiej się uśmiechnąć czy zażartować. Nie, nie jesteś skazany na samotność, lecz na towarzystwo dziewczyny, która nie ma pryszczy, garbatego nosa i nie nosi okularów, a co więcej – nie przewyższy cię intelektem. Wówczas będziecie mogli wspólnie cieszyć się brakiem pryszczów, garbatych nosów i tym, że oboje nie nosicie okularów. Nie tędy droga. Nie rozumiem podejścia tych facetów, którzy winę w swych aktualnych relacjach damsko-męskich widzą jedynie w tym, że nie przerwali swej „męskiej błony dziewiczej”. Sądzą, że kiedy ona „pęknie”, to już wszystko będzie super…
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Też mnie zastanawia co autor ma do typów z garbatymi nosami i w okularach, czy z pryszczami. Chyba że to przenośnia miała być.

Możesz nie być najpiękniejszy a kobiet będziesz miał od groma, wystarczy że będziesz pewny siebie i tego że wyglądasz dobrze, może nie mega super ale czy można tak kogokolwiek określić? moim zdaniem nie.

Sam wiem po sobie, bywa tak że super dziewczynie się podobam a drugiej (na takim samym poziomie urody wg mnie) nie będę się wcale podobał. Były i sytuacje kiedy to ładniejszej się podobałem a brzydszej nie :) każdy ma swój gust.

Często jest tak że np podoba Ci się ruda dziewczyna w okularach, a druga która też jest ruda i ma okulary już nie przypadnie Ci do gustu.

Raz na wakacjach kuzynka przedstawiła mi swoje koleżanki, podobałem się tej co wg ogółu i przyjętych społecznościowo norm była "super", a ja wolałem tą "mniej ładną" bo była 100% fajniejsza i lepsza:)

Możesz sobie być jak Enrique Iglesias a jak będziesz frajerem to nie znajdziesz nigdy ciekawej i fajnej dziewczyny, chyba że zadowalają Cię typowe "sweet sixteen" ? dla nich wystarczy że masz uśmiech jak chłopak z amerykańskiego boys bandu :) a jak masz swoje auto to jesteś bogiem, byle by niskie i głośne, nie ważne że malowane srebrzanką do rur :eek:k:
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Dziendobry ,jestem 23letnim prawiczkiem
smiecho.gif



A co do okularów, pryszczy itd- co to ma do seksu? Zaliczyłeś chłopie fail.
Chcesz rozwiązać swój problem- jedź na prostytutki, bo sam widzisz, że jesteś skazany na rękę... a z kobietami idzie Ci gorzej niż gimnazjalistą.
 

MarekD87

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
12
Punkty reakcji
1
wy kiurrwy :cenzura:alkem dzisiaj sklepowon szmaty stara dupe po studiach ahhahahaha i jachowa
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
wy kiurrwy :cenzura:alkem dzisiaj sklepowon szmaty stara dupe po studiach ahhahahaha i jachowa

Aha, skoro tak rozmawiasz z ludźmi to się nie dziw że jestes prawiczkiem :) sorry PARWICZEK :) tak masz w temacie.

Widzisz niektórzy jak nie mają co powiedzieć bo prawda i marne życie ich przytłacza reagują właśnie w taki sposób jak Ty :) potwierdzasz regułę :eek:k:

Miłej nocy!
 

MarekD87

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
12
Punkty reakcji
1
nie jestem "enrigue iglesiasem" gardze takimi bijemy ich ale chodzi o to ze dzisiejszym dupo,m pojje3bn.l..alo sie w glowkach chca faceta z banjki ? to won do usa
 

MarekD87

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
12
Punkty reakcji
1
w usa daja za kazdym rogiem i nie chdozi o patologie ale o sex szmaty za przeproszeniem z cycem i d*pa a tutaj ? polsza ? to kraj zabugowcow i wierzacych hmmm ch wam na krzyz
 
Do góry